No i to jest chyba dobra informacja. Kessie miał kilka przebłysków w poprzednim sezonie i to chyba na tyle. Pytanie czy ktoś przyjdzie za tego Pana?, a może Xavi wprowadzi kolejnego młodego gracza, albo na stałe przesunie do przodu Erica Garcia.
@KibicBarcy84 zauważ jednak, że Dembele jest zawodnikiem, który łapie bardzo często kontuzje. Wpływ kasy za niego może doprowadzić do jakiegoś zakupu. Na dodatek na skrzydłach mamy Fati, Ferran, Abde, Raphinha czy rzucany Gavi.
Powiem tak, gdyby Real wygrywał swoje mecze to ten sezon byśmy przegrali w końcowe i stracili mistrzostwo. Dlatego niech się to kończy, bo nie da sie tego oglądać. Tu transfery nie wiele zmienia.
@KibicBarcy84 a po co ten messi?. Balde i Christensen powinni być w pierwszym składzie w pierwszym meczu. Teraz powinien posadzić Roberto. Za szybkie zmiany Raphinhi który ma wkoncu liczby
Nasza ławka wygląda mega mizernie. Kessie i Fati bez formy, a więc nawet niema kim straszyć. Jestem ciekaw tylko czy od pierwszych minut zagra Sergi czy Alba. Vamos i po awans !!
Xavi z całym szacunkiem ale już mam dość jak ta drużyna się marnuje. Beznadziejne zmiany, przy prowadzeniu po raz kolejny dramat. Przecież takie United w lidze Europy nas zje.
@Marcello Kessie to postawny chłop, ale wygląda jakby miał kilka kg nadwagi przez co rusza się jak mucha w smole. Co prawda dostaje mało minut i z samą ocena poczekał bym do końca sezonu. Póki co, wygląda to niestety słabo i to nie jest ten sam Kessie co widzieliśmy w Milanie.
Do strzelenia gola gramy niemal wręcz idealnie. Gdy zaczynamy prowadzić w zespole nagle pojawia się strach i brak koncentracji. Mecz ogólnie na plus, bo takie skromne wygrane z tak ciężkim rywalem przybliżają nas do mistrzostwa. Zawodnik meczu?. Ja wybrałem dwóch jest to Ter Stegen oraz Araujo. Ronald jak ja za Tobą tęskniłem! Kozak.
0
No i to jest chyba dobra informacja. Kessie miał kilka przebłysków w poprzednim sezonie i to chyba na tyle. Pytanie czy ktoś przyjdzie za tego Pana?, a może Xavi wprowadzi kolejnego młodego gracza, albo na stałe przesunie do przodu Erica Garcia.
0
@Lordzi to mnie olśnij Panie.
0
Czyli w klubie nic nowego, kupujemy drogo sprzedajemy po promocji.
Nam zawsze wcisną średniaka za wygórowana cenę, a my dalej swoje..
0
@KibicBarcy84 zauważ jednak, że Dembele jest zawodnikiem, który łapie bardzo często kontuzje. Wpływ kasy za niego może doprowadzić do jakiegoś zakupu.
Na dodatek na skrzydłach mamy Fati, Ferran, Abde, Raphinha czy rzucany Gavi.
3
Sprzedać jak najdrożej i elo. Nikt tu płakać za nim raczej nie będzie.
9
Takie poniedziałki to ja lubię.
4
Powiem tak, gdyby Real wygrywał swoje mecze to ten sezon byśmy przegrali w końcowe i stracili mistrzostwo.
Dlatego niech się to kończy, bo nie da sie tego oglądać.
Tu transfery nie wiele zmienia.
0
@Remi70 Nic mnie nie boli, czuje się dobrze.
Wielki mecz Roberto? buahahah.
3
Tak się właśnie gra na remis o czym wspomniałem wcześniej…
Brawo Xavi brawo drużyna…
Masakra !!!
0
@Remi70 to gola strzelił by ktoś inny.
2
Z tym graniem na remis sami prosimy się o gola…
Grać kurwa !!!
0
Balde beznadziejny dzisiaj.
Roberto również do zmiany.
Ogólnie nuda.
0
Panie i Panowie, trochę z innej beczki. Gdzie najlepiej online kupić bilety na mecz Barcelony?
2
Beznadziejna druga połowa w naszym wykonaniu.
Mimo wszystko liczą sie trzy punkty które przybliżają nas do mistrzostwa.
Vamos !!
1
@dawidbudzik Roberto i Kessie ława i kto za nich?
0
Za dużo strzałów oddajemy a za mało podań…
Z taka gra to w czwartek Real nas zleje.
0
@KibicBarcy84 a po co ten messi?. Balde i Christensen powinni być w pierwszym składzie w pierwszym meczu. Teraz powinien posadzić Roberto. Za szybkie zmiany Raphinhi który ma wkoncu liczby
1
Ten dwumecz przejebał nam swoimi decyzjami Xavi.
Dobranoc
0
Nasza ławka wygląda mega mizernie. Kessie i Fati bez formy, a więc nawet niema kim straszyć.
Jestem ciekaw tylko czy od pierwszych minut zagra Sergi czy Alba.
Vamos i po awans !!
0
Super, czekamy.
2
Ręka też była, a karnego nie było.
5
Xavi już od pierwszego gwizdka przejebałeś nam ten mecz.
Tyle.
9
Wielu krok na przód. Chciałbym napisać, że to właśnie dziś zaczyna się era Xaviego.
Piękne zakończenie weekendu.
Vamos ????????????
5
Balde ale musisz w światło bramki, no musisz…
0
Zapomniał dodać, że tak jest od kilku spotkań.
12
Nie zasłużyliśmy na ten finał. Niestety źle się to ogląda
3
Xavi z całym szacunkiem ale już mam dość jak ta drużyna się marnuje.
Beznadziejne zmiany, przy prowadzeniu po raz kolejny dramat. Przecież takie United w lidze Europy nas zje.
1
Ten gol był kwestia minut i sami się o niego prosiliśmy.
Xavi beznadziejne zmiany. Kto ma teraz ciągnąć grę w ataku?
0
@Marcello Kessie to postawny chłop, ale wygląda jakby miał kilka kg nadwagi przez co rusza się jak mucha w smole.
Co prawda dostaje mało minut i z samą ocena poczekał bym do końca sezonu. Póki co, wygląda to niestety słabo i to nie jest ten sam Kessie co widzieliśmy w Milanie.
0
Do strzelenia gola gramy niemal wręcz idealnie. Gdy zaczynamy prowadzić w zespole nagle pojawia się strach i brak koncentracji. Mecz ogólnie na plus, bo takie skromne wygrane z tak ciężkim rywalem przybliżają nas do mistrzostwa.
Zawodnik meczu?.
Ja wybrałem dwóch jest to Ter Stegen oraz Araujo. Ronald jak ja za Tobą tęskniłem! Kozak.