0

Jak czytam, ze jest to dla nas łaskawe losowanie, to oby nie było podobnego scenariusza jak w spotkaniu z Intercity.
Z takimi drużynami gra się po prostu ciężko i tyle.
Real Madryt w końcu trafił na grubo i dawno chyba nie było takiej sytuacji

11

Araujo kozak. Najpierw gol, a później wraca do końca i ratuje nas od utraty gola.

2

Zremisowaliśmy na własne życzenie. Tyle.
Alonso, no głupszego faulu na karny nie widziałem..
Lewandowski w szczycie formy by to strzelił w końcówce spotkania.
Dembele dramat. Nie dziwie się, że w finale zaliczył zjazd do bazy przed przerwą.
Lahoz dodał swoje, ale to nie on jest winny, że zremisowaliśmy.

3

Fati od pierwszych minut.
De Jong za Busquetsa.
Reszta ok.

0

Zaraz ktoś napisze, że Perez posmarował.
Wyjść na boisko, zrobić swoje i tyle.

3

No w końcu.
Liczę, że Fati będzie grał od pierwszych minut.
Dawać już tą ligę i derby.

0

Ooo zaczyna się. Czyżby kolega bral przykład z Umtitiego?

1

@Jonyx Odklejony czy nie, ale myslę, że świat chciałbym zobaczyć ich razem choć na jeden sezon w jednej drużynie..;)

10

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów wcale mnie to nie dziwi..

2

XAVI ZMIANY, ZMIANY, ZMIANY...
PRZED NAMI CIEZKI MECZ Z VALENCIA...

0

Mecz o przysłowiową pietruszkę, ale pożegnajmy się z tą edycja LM godnie.

Xavi czy już kompletnie zapomniałeś o Fatim?!. Po co Pedri na ten mecz?.

1

Niestety sami jesteśmy sobie winni, że odpadamy znowu na tym etapie.

1

Najlepszy wczoraj chyba Balde. Zagrał jak profesor - brawo.
Kessie wypadł obok Fatiego bardzo słabo. Niewiem czy było to spowodowane brakiem rytmu meczowego, czy porostu to jest jego najwyższy poziom jaki jest w stanie zaprezentować.
Cała drużyna na mega plus. Od początku kontrola meczu, szybkie trzy gole i spokojnie można dogrywać mecz.

1

Skoro to czas Fatiego to chciałbym go zobaczyć jutro od pierwszych minut. Wróćmy z Dembele na prawa stronę bo to tam jest jego pozycja.
Fati - Lewy - Dembele

1

Mało istotna dla nas informacja skoro i tak odpadamy z LM..

0

Wirus FIFA zbiera żniwa w Barcelonie. Jest grubo…
Depay 3 tygodnie
De Jong 2 tygodnie
Araujo raczej do końca roku
Kounde 4-5 tygodni
Garcia dzisiaj nie zagra przeciwko Portugalii - podobno to nie kontuzja
Dembele z drobnym urazem.

Dodam, że dzisiaj zagrają jeszcze Gavi, Pedri, Busquets i pewnie Torres.

0

Robi się grubo i oby na tym się skończyło, bo mecze reprezentacji jeszcze dwa/trzy dni trwają...

0

Prawa strona obrony to autostrada dla rywala. Araujo tam nie pasuje i z przyzwyczajenia schodzi cały czas do środka...

0

Busquets dostał dwie żółte kartki to za to też jest wykluczenie na jeden mecz?

0

Widać było u nas brak rytmu meczowego jak i każdy chciał zostać bohaterem tego spotkania. Co do stylu gry to za wiele się nie zmieniło.
Mam nadzieje, że Raphinha nie będzie jeźdźcem bez głowy, bo wczoraj na to się zapowiadało.
Na oceny przyjdzie czas po paru kolejkach.

0

Dembele na lewej stronie?!. Wracamy do starych zwyczajów, gdzie Messi był na prawej, a Dembele na lewej sobie nie radził…
Mimo to, zapinamy pasy i startujemy…!!
Vamos!

0

Warto by było zrobić post jak sobie radził z hiszpańskimi drużynami. Real nie jest jedyny w lidze.

5

Od kilku sezonów nie rozumiem naszej polityki transferowej. Musimy sprzedać De Jonga żeby zarejestrować bezużytecznego Roberto....
Sprzedajemy Roberto, Pjanica i całą resztę co siedzi i chapie tylko hajs

1

@messi564 dzięki za wyjaśnienie ;)

0

Z całym szacunkiem do klubu Almeria, ale dziwne że po ten talent czy tam diament nie zgłosił się nikt z czołowych lig europejskich

0

@MamerTponad100 tym transferem sami sobie byśmy zrobili prezent

2

Jest też ekspertem w wykonywaniu rzutów karnych.

No i git!

Witamy na pokładzie tego jachtu i ogień!

0

Rozumiem że podsłuchy zostały założone dla obu panów.

2

@HansFCB Racja, że Lewandowski jest gwarancją bramek ale w Bayernie. Nie zapominajmy, że u nas jest inny styl gry do którego trzeba się wdrożyć, podobnie jak LaLiga różni się od Bundesligi. Nie chce pisać, że Lewandowski sobie nie poradzi przychodząc do nas, bo nie oto chodzi. Mocno kibicuje temu transferowi.

9

Czy Raphinha jest wart tej kasy?. Wydaje mi się, że zdecydowanie nie. Mam wrażenie że będzie to transfer pokroju Malcoma którego sprowadziliśmy za 40 mln euro...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?