@jolowanila Tak, odbyłem szkolenia w Anglii, Hiszpanii i Holandii. Nie, nie jestem specjalistą i nigdy się za niego nie uważałem.. wyrażam tu tylko swoje zdanie i opinie. W dupie mam to czy ktoś się z nim zgadza czy nie.
Mam wrażenie, że przed każdym nadchodzącym spotkaniem Koeman broni swojej dupy w przypadku porażki… To ma być trener?! Człowieku, nie ważne jaki masz skład, zawodnicy maja wyjść na boisko i zapierd****. Na każdym kroku pieprzy głupoty, że z takim składem nie mamy szans bo to bo tamto. To ma być motywacja dla młodych zawodników i całej drużyny? Koeman OUT!
@MaFCB Enrique przychodząc do nas też nic wielkiego nie osiągnął. Z początkiem sezonu wszyscy go zwalniali, a na koniec zamknął usta wszystkim zdobywając tryplet. Dziękuje
De Jong kompletnie bez formy...skoro Koeman nie potrafił go zdjąć to facet sam to ogarnął i nie zagra w kolejnym meczu. Brawo. Dawno nie pamiętam żebyśmy poparli w taki kryzys jak obecnie. W niedzielę kolejny mecz i nie zapowiada się to dobrze. Jedyny ratunek na przerwa na reprezentację.
Z tej dwójki to tylko Conte albo Xavi. Starczy tych holenderskich eksperymentów i wstydu w tym sezonie.... Gdy zespołowi nie idzie to Conte żyje przy ławce i gra razem z zespołem, a nie stoi jak pachołek
0:3 to łagodny wymiar kary dla nas. Trzeba się do tego przyzwyczaić, że z drużynami z TOP niestety może być podobnie. Kolejna rzecz to trzeba sobie uświadomić i innym, że czeka nas być może kilka sezonów posuchy. To musiało nadejść i taka jest kolej rzeczy…
Na koniec, dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
Fajnie, że Marc chce wrócić do nas w roli dyrektora sportowego, ale teraz czas na ruch Laporty. Pewnie wszystko skończy się spekulacjami i temat zaraz ucichnie. Szkoda...
2
I cyk znowu trzeba gonić wynik...
1
Nico Barella z Interu.
2
Tytuł trochę nie na miejscu, skoro Laporta ogłosił, że Koeman zostaje i ma pełne poparcie.
Co do samego meczu, to będzie ciężko o jakiekolwiek punkty w tym meczu, ale wierze, że wyjdziemy mocno naładowani i coś ugramy.
Vamos Barca!
0
A Pimienta?, ktory zostaje bez klubu.
0
@jolowanila Tak, odbyłem szkolenia w Anglii, Hiszpanii i Holandii. Nie, nie jestem specjalistą i nigdy się za niego nie uważałem.. wyrażam tu tylko swoje zdanie i opinie. W dupie mam to czy ktoś się z nim zgadza czy nie.
1
@jolowanila i jednym z tych kibiców jesteś właśnie Ty.
0
To już wolę nazot Setiena.
1
Prawda jest taka że przy innym trenerze De Jong razem z Roberto to spotkanie rozpoczęli by od ławki
0
70. Minuta a my dalej bez celnego strzału?.
1
@Filipowski może lepiej z niej nie wychodźmy?
1
Cyrk.
Pytam się gdzie Gavi?!
11
Mam wrażenie, że przed każdym nadchodzącym spotkaniem Koeman broni swojej dupy w przypadku porażki…
To ma być trener?!
Człowieku, nie ważne jaki masz skład, zawodnicy maja wyjść na boisko i zapierd****. Na każdym kroku pieprzy głupoty, że z takim składem nie mamy szans bo to bo tamto.
To ma być motywacja dla młodych zawodników i całej drużyny?
Koeman OUT!
1
Gavi dzisiaj zjadł Pedriego i bez nadziejnego Frankie de Jonga.
1
Czekam na zwycięstwo.
Skład mi się podoba bo w sumie na kogo postawić?!
W przypadku straty punktów mam nadzieję że KOEMAN jutro poleci.
Vamos Barca!
6
@MaFCB Enrique przychodząc do nas też nic wielkiego nie osiągnął. Z początkiem sezonu wszyscy go zwalniali, a na koniec zamknął usta wszystkim zdobywając tryplet. Dziękuje
1
De Jong kompletnie bez formy...skoro Koeman nie potrafił go zdjąć to facet sam to ogarnął i nie zagra w kolejnym meczu. Brawo.
Dawno nie pamiętam żebyśmy poparli w taki kryzys jak obecnie.
W niedzielę kolejny mecz i nie zapowiada się to dobrze. Jedyny ratunek na przerwa na reprezentację.
0
Kolejny mecz jest z Cadiz i to tam trzeba wspierać drużynę.
Levante dopiero w weekend.
0
Z tej dwójki to tylko Conte albo Xavi.
Starczy tych holenderskich eksperymentów i wstydu w tym sezonie....
Gdy zespołowi nie idzie to Conte żyje przy ławce i gra razem z zespołem, a nie stoi jak pachołek
2
Koeman nie pogrążaj się jeszcze bardziej.
Co mecz to jakaś wymówka.
4
Bieda, dno, nędza...tak można podsumować pierwszą połowę w wykonaniu Barcelony.
Oczy bolą.
1
@mikokarla słabo to cały zespół.Dest na prawo obronie to dramat.
Mingueza gra 8 minut a ty piszesz że na plus?!
0
Uff całe szczęście, bo juz zacząłem się martwić...
0
Pierwszy i trzeci komplet jak dla mnie Petarda!
0
Aguero
Braithwaite
Dembele
Fati
Wague
Pedri
Alba
Pique?
Depay?
Grubooo….
Kto następny?
0
A ja myślę o Jose Mourinho i Marcelo Bielsie.
5
A co mają bić brawo za nieudolną grę?!
Koeman błagam...
0
0:3 to łagodny wymiar kary dla nas. Trzeba się do tego przyzwyczaić, że z drużynami z TOP niestety może być podobnie.
Kolejna rzecz to trzeba sobie uświadomić i innym, że czeka nas być może kilka sezonów posuchy. To musiało nadejść i taka jest kolej rzeczy…
Na koniec, dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
Vamos Barca!
1
@Biegun93 A kiedy on był widoczny?
0
Fajnie, że Marc chce wrócić do nas w roli dyrektora sportowego, ale teraz czas na ruch Laporty.
Pewnie wszystko skończy się spekulacjami i temat zaraz ucichnie. Szkoda...
0
@jutroIV pod nieobecność Messiego i Greizmanna, Dembele wraca na swoją nominalna pozycję i jest ogień!