Realu Madryt można nie lubić/nienawidzić ale takie comebacki w Lidze Mistrzów mają tylko oni. Po raz kolejny udowodnili że gra się do końca i jak widać można.
Rozumiem, że AS wymagał wczoraj od Ansu, że wyjdzie na 15. minut strzeli hattricka i najlepiej żeby dołożył asystę… Fati potrzebuje spokojnego wejścia i zbierania minut aby wrócić do rytmu meczowego bez urazów i kontuzji !!!
Luuk De Jong wchodzi na boisko po czym strzela głowa i jest to nasza najlepsza sytuacja w tym meczu. No masakra. Gdyby Cadiz było skuteczne do bólu to już 0:3. Xavi co widzisz w tym Torresie!. Gość jest bez formy
Chciałbym od pierwszych minut zobaczyć Depaya w akcji. Torres mógłby chwilę odpocząć to raz, a dwa niewykorzystujac tyle sytuacji należy mu się w końcu ławka.
Awansował zespół lepszy i niema tu co polemizować. Chyba nikt się nie spodziewał porażki, a tym bardziej w tak kiepskim stylu. No nic, niema nad czym płakać bo sezon i tak był liczony na straty, a mimo to udało się coś zrobić. Zostaje liga i walka o drugie miejsce w tabeli, które jest dla nas ważne. Głowa do góry i przodu! Vamos!
Pierwsza połowa do zapomnienia. Xavi trafił z zmianami i chwała mu za to, bo do tego trzeba mieć nosa!. Luuk Ty kocie!. Pedri,Gavi,Garcia,Araujo to przyszłość tego klubu. Torres?. Obecnie facet gra od pierwszych minut, ale jak wróci Fati, który jest bardziej skuteczny to Ferran może na długo zagrzać ławkę. Teraz po półfinał! Vamos Barca!
Na żadnego z tych panów odnośnie pensji nas nie stać. Post można zamknąć. Niech zarząd skupi się na nowych kontraktach graczy którzy mają być przyszłością klubu
Brawo drużyna! Przegrywamy 1:0 na gorącym terenie i odwracamy losy tego spotkania na swoją korzyść!. Takie mecze budują atmosferę w szatni jak i wokół klubu. Vamos! Teraz czas zdobyć Madryt.
Xavi w krótszym okresie czasu zrobił więcej niż Koeman przez swój cały pobyt w Barcelonie. Taki jest futbol. Trenerzy przychodzą i odchodzą. Koeman nie potrafi się z tym pogodzić, ale my nie jesteśmy drużyną z środka tabeli czy ligowym przeciętniakiem. Tu oczekuje się dobrego stylu, gry i przede wszystkim Trofeów!
0
Mega wiadomosć. Po przebudzeniu się i przetarciu oczu na to właśnie czekałem.
Dzięki !
4
Jeśli sprzedamy De Jonga za tak niska kwotę to oznacza że w klubie pod względem sprzedaz/kupno graczy nic się nie zmieniło...
1
Holandia prezentuje całkiem inny styl od naszego dlatego Depay i De Jong czują się tam swobodnie, stąd takie liczby i statystyki .
0
Fati wraca na stałe, a więc Torres i tak leci ale na ławkę rezerwowych.
0
Patrząc codzień na spekulacje transferowe plus kogo nam zaoferowano, to zaraz zbudujemy drugą jedenastkę na przyszły sezon...
0
@Fan2005 swoją drogą Ansu zamknął mordę pismakom, którzy to ostatnio mieli do niego pretensje.
0
Kilka dni temu pisałem, że Real ma mega comebacki, a wczoraj to my pokazaliśmy siłę i charakter. Vamos, zawsze trzeba wierzyć do końca.
Natomiast kilka tygodniu temu pisałem, że jak wróci Fati to Ferran może się obawiać o swoją pozycję. I przy takiej skuteczności tak też będzie.
Miłej niedzieli!
6
Realu Madryt można nie lubić/nienawidzić ale takie comebacki w Lidze Mistrzów mają tylko oni.
Po raz kolejny udowodnili że gra się do końca i jak widać można.
10
Rozumiem, że AS wymagał wczoraj od Ansu, że wyjdzie na 15. minut strzeli hattricka i najlepiej żeby dołożył asystę…
Fati potrzebuje spokojnego wejścia i zbierania minut aby wrócić do rytmu meczowego bez urazów i kontuzji !!!
0
I najlepiej dla nas niech to na plotkach się skończy.
7
Płakać chyba nikt nie będzie. Bo po kilku przeblyskach nic u nas wielkiego nie pokazał...
0
Wystawiając oceny zawodnikom czuje się jak nauczyciel w szkole. Za wczorajszy mecz z góry na dół same pały.
Możecie mnie hejtować.
0
Przerywana?!. Gra była cały mecz szarpana z naszej strony i po raz kolejny bez pomysłu.
4
@Borys8111 bo miała tylko jedną...
4
Luuk De Jong wchodzi na boisko po czym strzela głowa i jest to nasza najlepsza sytuacja w tym meczu. No masakra.
Gdyby Cadiz było skuteczne do bólu to już 0:3.
Xavi co widzisz w tym Torresie!. Gość jest bez formy
18
Chciałbym od pierwszych minut zobaczyć Depaya w akcji.
Torres mógłby chwilę odpocząć to raz, a dwa niewykorzystujac tyle sytuacji należy mu się w końcu ławka.
1
Awansował zespół lepszy i niema tu co polemizować. Chyba nikt się nie spodziewał porażki, a tym bardziej w tak kiepskim stylu.
No nic, niema nad czym płakać bo sezon i tak był liczony na straty, a mimo to udało się coś zrobić. Zostaje liga i walka o drugie miejsce w tabeli, które jest dla nas ważne.
Głowa do góry i przodu!
Vamos!
0
Pierwsza połowa do zapomnienia.
Xavi trafił z zmianami i chwała mu za to, bo do tego trzeba mieć nosa!.
Luuk Ty kocie!.
Pedri,Gavi,Garcia,Araujo to przyszłość tego klubu.
Torres?. Obecnie facet gra od pierwszych minut, ale jak wróci Fati, który jest bardziej skuteczny to Ferran może na długo zagrzać ławkę.
Teraz po półfinał!
Vamos Barca!
0
@arni72 Ale po co mamy ich kupować jak całej trójce kończą się kontrakty i odejdą raczej za darmo lub je przedłuża.
2
Na żadnego z tych panów odnośnie pensji nas nie stać. Post można zamknąć.
Niech zarząd skupi się na nowych kontraktach graczy którzy mają być przyszłością klubu
5
@arni72 a po co ci Messi?, żeby przechodził połowę spotkania?
9
Z kim byśmy nie grali to każdego trzeba odprawić z kwitkiem.
Z obecną kadrą i formą raczej powinniśmy być spokojni o dobre wyniki.
Martwi mnie bardziej brak porozumień odnośnie nowych kontraktów dla zawodników, którzy mają być przyszłością tego klubu
19
Brawo drużyna!
Przegrywamy 1:0 na gorącym terenie i odwracamy losy tego spotkania na swoją korzyść!.
Takie mecze budują atmosferę w szatni jak i wokół klubu.
Vamos!
Teraz czas zdobyć Madryt.
0
@hugz dokładnie. Dziś kontuzja... rezonans magnetyczny potwierdził niestety zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie.
0
Jeśli Araujo odejdzie to oznacza że dalej jesteśmy dziadami
0
A u nas dalej był by niewidoczny.
1
Nie wierzę żeby do tego transferu doszło, sumy z kosmosu.
3
Xavi w krótszym okresie czasu zrobił więcej niż Koeman przez swój cały pobyt w Barcelonie.
Taki jest futbol. Trenerzy przychodzą i odchodzą. Koeman nie potrafi się z tym pogodzić, ale my nie jesteśmy drużyną z środka tabeli czy ligowym przeciętniakiem. Tu oczekuje się dobrego stylu, gry i przede wszystkim Trofeów!
0
Torres przy tak słabiej skuteczności i przy powrocie Ansu Fati może długo zagrzać ławkę.
0
Torres Ty dziadzie.