tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_ever trafne spostrzerzenie
0
@BartArt Zakaria to porazka
1
@Firestone dokladnie
4
Myslalem, ze Messi juz nie gra w Barcelonie. A tu non stop info o nim na tej stronie
3
Zacznij cos grac wreszcie to moze wygramy, narazie jezdziec bez glowy
17
Idz sprzedawczyku jak najdalej! Zapoczatkowales to, ze teraz kazdy idzie za kasa. Juz nie ma takich pilkarzy jak Tarzan
0
@Janas11224 racje. Tylko, jest tez opcja, ze po sezonie nikt go nie wezmie nawet za te 25mln, a pensje to on ma bardzo duza, takze trzeba sie go pozbyc jak jest okazja
0
@forest alemany zrobil wypozyczenie, a nie kupno za 120 z athletico
0
@swer2251 byly oferty nawet teraz tylko pan pilkarzyk ma za dobrze i nigdzie sie nie rusza
4
Ville za 2 mln, Suareza za darmo, a nas by doili po 120 za Griezmana i teraz moze za 20 z powrotem. A byly oferty teraz z United i Juve to pilkarzyk oczywiscie na nie i chce zostac. Mam nadzieje, ze Barcavto wreszcie wyjasni i zajmie sie tymi pseudo graczami z czasow Bartolomeu
0
Chyba spiecie na lini Xavi - Alba. Cis mi sue wydawalo wlasnie, ze nie ma sensu miec 3 LO w przypadku przyjscia Alonso. Jednak Alonso i Balde dla Xaviego, wierze w pomysl
2
Jak dla mnie nie potrzeba sprowadzac Alonso. Balde i Alba to wystarczajaca sila na lewa flanke. Lepiej byloby sprowadzic kogos na prawa defensywe, zwlaszcza przy braku wystawiania i ewentualnym odejsciu Desta
0
@Eto'o9 R10 dokladnie plus transfer Silvy jest zalezny od transferu De Jonga, ktorego kontrakt figuruje na 22 mln netto czyli 44 brutto. Silva nie dostanie wiecej niz Lewy czyli 10 netto (20 brutto)
1
Moglby juz skonczyc ta szopke. 22 mln na reke to troche przesada, jak teraz nie odejdzie to odejdzie w zimie albo w nastepnym sezonie
0
@KluivertFCB dokladnie
0
@Firestone tak, ale jak chce kase z gory to niech tez idzie na ugode. Jaki jest sens mu z gory wszystko wyplacic? W nastepne 2 lata u arabow 10 razy tyle zarobi, a jak Barca nie bedzie chciala z gory wyplacic to moze go do 2 druzyny i czekaj 2 lata
0
Jak dla mnie to jak chce kase to zostawic go 2 lata i Barcie B i dziekuje. Albo sie dogadujemy, albo nie. Pol roku mozna zaplacic i dzieki, reszte w te 2 lata odrobi w Arabii z nawiazka
1
Po co tylu srodkowych obroncow na 2 miejsca? Juz jest po 2 na pozycje plus Kounde to jest 5 na 2 pozycje. Nie liczac Umtitiego
0
@Grruber moze na stale na prawej, jak kounde przyjdzie?
0
@sebkoz6 cos pieknego, ale do ramosa daleko lol
0
@kaliber Jak dla mnie na plus. Czekam na wiecej
3
Raphinia bardzo dobrze i Christensen czysci jak narazie. Lewy tez na plus, szuka gry i koledzy tez probuja
0
@Lewandinho musi odejsc, gdyz jego pensje przejmie Lewy
0
@PeeM dokladnie. Depay nie pasuje Xaviemu pod wzgledem motoryki, jest bardzo wolny
0
Szkoda, ze nie odszedl wtedy kiedy byly za niego oferty wieksze niz my zaplacilismy... bodajze w tym samym okienku w ktorym przyszedl... ryzyk, ale by sie oplacilo...
0
Nie, chociaz Xavi moglby byc w stanie cos z niego wykrzesac. Boje sie o jego profesjonalizm, konkrentnie brak
1
@KibicBarcy84 dokladnie. Barca mogla zaoferowac 2mln netto za sezon to 10mln dla agenta i byloby po sprawie lol
2
@Diuba ale dzban z ciebie, podobny jak z dembele, ktory z liverpoolem nawet na 5 0 w pustaka zaladowal kolo bramki
2
@Przemson ja jestem kibice Barcy od 15 lat i jaram sie, uwazam ze Barca na ten moment potrzebuje swiatowej klasy napastnika a zarazem gwiady z topu. I nikt nie powie, ze Lewy nim nie jest. Ma swoje lata, ale przez nastepne minimum 3 sezony bedzie gwarantem bramek. Poza tym w lidze hiszpanskiej napastnicy strzelaja wiecej bramek niz w niemieckiej. Pozdro
9
Goscie bez ambicji sportowej. Najgorszy typ sportowca