tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall no nie wiem. Pique przed obnizkami mial jeden z najlepszych kobtraktow w zespole
1
@kinioo zarabia 900k na sezon, Barca oferuje 3mln a Araujo chce wiecej, gdyz chodza plotki iz Christensen dostanie 6mln
11
Juz sie nie moge doczekac, az ten gosciu odejdzie z Barcy. Nie zasluguje nawet na lawe, trybuny i tyle
6
Trzeba naprawiac bledy poprzedniego zarzadu i Barca musi byc twarda, nie moze pilkarz zwodzic klubu! Sprobowac sie go pozbyc, a jak sie nie uda to rezerwy i do czerwca! Gosciu dla mnie spalony, nic nigdy nie pokazal tylko brak szacunku dla klubowych barw, mamona i tyle, won z Barcy!
3
Bardzo dobra informacja. Pozbyc sie go w styczniu jezeli sie uda, a jak nie to niech gra bo mu sie placi. Jedyne z czego go zapamietam bedzie pudlo na pustaka z Liverpoolem na 5 do 0 w 90 min. Mam nadzieje, ze Barca zacznie patrzec na to jakimi ludzmi sa pilkarze, a nie tylko jak graja. Lepszy research...
0
@Woland10 strzelil jedna bramke w pustaka i robisz wielkie halo. W Barcelonie nic nie pokazal a mial wiele szans. Mam nadzieje, ze bedzie tak dobrze gral, ze wezma go za te 40 baniej, chociaz watpie szczerze
0
Nastepnym razem robi sie wywiad na temat pilkarza jakim jest czlowiekiem, a nie spriwadza sie pilkarzy bez ambicji i daje im kasy ile tylko chca i na jak dlugo chca. Barca niestety nigdy nie umiala sprzedawac, same straty...
0
Dla mnie jest zaskoczeniem, iz nie ma tematu Romagnoliego w Barcelonie
0
Wedlug mnie Bosniak postawil weto, iz nie zgodzi sie na obnizke pensji jezeli Barca nie przystanie na warunki ustalone z Besiktasem. Barca zamiast placic 8 placi 4 a Pjanic schodzi z pensji tylko o 1,25 mnl i mysle, ze nie bedzie to dla niego sezon stracony
1
@ściah Ale na Gomesa jednakze zostala wydana najwyzsza suma transferowa z tej trojki. Mysle, ze oczekiwania tez byly duzo wyzsze
0
Jak dla mnie pewne miejsce w srodku stawki ma Andre Gomes
0
@Vhaeraun jest, ale nie korzystaja...
0
@Pablit zwlaszcza Araujo, szkoda chlopak, ale mam nadzieje ze koledzy wraz z trenerem w szatni przekazali mu wsparcie
0
Sedzia chcial zostac bohaterem meczu, takim ludzia powinno sie dawac czerwone kartki I tyle w temacie, wstyd i tak jak powiedzial mrowkojad bardzo zle sedziowanie
1
ter stegen - cuadrado-pique-?(bartra) -alba-busi-cesc-messi-alexis-neymar?
in + wysoki obronca+pomocnik i napastnik. + rafinha, delofeu,
out - pedro, cuenca, song, dani aves, affelay, pinto, tello
3
Tak to jest, jak sie gra bez zmian od kilku sezonow... moze wreszcie zmienia tego Alvesa, ktory tylko wrzuca panu Bogu za okno I zamiast podac sie kiwa. Jednakze wszyscy chcielismy zeby Barca wygrala, ale Atletico zasluzylo bardziej na wygrana ligi. Jesli Barca bylaby w formie to juz by ja wygrala kilka meczy temu... czekam na zmiany, szczegolnie w obronie, no I zostawienie Alexisa, ktory gra lepiej niz Neymar za gruba banke....
0
Brawo Barca:-) zyczylbym tylko sobie zeby nastepnego el classico juz nie komentowal stronniczy Dudek...