0

@luka1995 smieszne masz teorie

0

A jak Alemany i ten drugi, ktory zrezygnowal ze stanowiska Reverrer czy jak mu tam byli przeciwni to Xavi sie uparl na Ferrana. I tyle z goscia, piach i drugi Ansu

1

@PJ777 felix bedzie musial zehsc na kontrakcie rowniez

0

Dobry news, wreszczue mlody gosciu, ktory chce dla nas grac i moze oddamy Ferrana. Super

4

Dobry transfer, za taka kase i zawodnik ktory chce grac

1

@HypeR dokladnie, wazne zeby gral

14

Ja tez chcialbym grac dla Barcy...

0

@pingus_216 reszta kontrakt ze sponsorami i tak mozna to obejsc

0

Alez niespodzianka...

0

@Fantastyczny Chłopiec 2 + 1 kontrakt

2

@Artysta9 oby chociaz Collado, Lenglet i Dest. To bylby duzy sukces

0

@Elvisek of course

0

@slayer juve na wieksza skale polecieli, zawyzanie wartosci zawodnikow

0

Futbolista jak to powiedzial Capello

0

Mam nadzieje, ze uda sie w koncu kogos sprzedac za pare zlotych

2

Dudek juz dawno odlecial, golfista

0

Moze jakby byl jeden wlasciciel, a nie wybory co 5 lat to wtedy byloby lepiej. Poza tym ktos moglby kupic to za kilka miliardow i splacic dlug

0

Zeby Barca taki klub nie mogl kupic podrzednego Chorwata z Interu, gdzie raz gra a raz wchodzi z lawy. Co wyscie zrobili z tym klubem. Zero zdolnosci zarzadzania, przykro sie na to patrzy. Ja pier***

2

@zaky274 taki jak PSG za Verattiego i Marquinosa. Wzieli sobie Neya

0

Po co to info u nas???

1

@siara10 sam Xavi sie wypowiedzial, ze wszystko zalezy od Messiego. Messi nie chcial czekac na Barce, bo wolal swoja wygode jeszcze raz, takze tyle w temacie

0

@rafal3030 dokladnie i pamietny burofaks

0

@Artysta9 To transfer Bartolomeu j jego pensja, takze Alemany za duzo juz nie pomoze, jak gosciu zostal odsuniety przez Xaviego

0

@Rivaldinho11 Alonso zostanie, bo przedluzyl kontrakt plus moze obstawic So I LO

6

@DeJongVeb Jakby poczekal z miesiac to rzeczywiscie ryzykant z niego by byl duzy. Myslisz, ze za miesiac juz nikt by go nie chcial? W Arabii i USA to juz koniec kariery, tam sie do sezonu nawet przygotowywac specjalnie nie musi, a w Barcelonie i tak bylby w treningu. Gosciu pieprzy glupoty i mysli, ze ludzie mu uwierza

0

@KluivertFCB jedna z wielu teorii

19

Trudne sytuacje... zycie w 5* hotelu i opisywanie zycia przez prase... masakra... Gosciu zejdz na ziemie i jedz juz na ta Floryde, po co mowisz ze nie chodzi o kase. Jezeli tak, to niski kontrakt LL na pewno zatwierdzi. Poza tym wiesz w jakiej sytuacji jest Barca i ze trzeba poczekac na transfery z klubu. Kwestia czasu, ale twoj komfort jest najwazniejszy. Prozny gosciu. Pilkarze byli i beda, klub ten sam na zawsze

0

@Wiktoria13 lenglet 14 podobno plus umtiti 4, cos pieknego

0

@_Specjalista Depay tez nie chcial oddac 9tki lol

1

@michal1899 Messi juz nie dostanie bajonskiego kontraktu jaki mial tutaj ostatnio. A Barca skorzysta na tym na pewno pod wzgledem marketingowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?