tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@luka1995 smieszne masz teorie
0
A jak Alemany i ten drugi, ktory zrezygnowal ze stanowiska Reverrer czy jak mu tam byli przeciwni to Xavi sie uparl na Ferrana. I tyle z goscia, piach i drugi Ansu
1
@PJ777 felix bedzie musial zehsc na kontrakcie rowniez
0
Dobry news, wreszczue mlody gosciu, ktory chce dla nas grac i moze oddamy Ferrana. Super
4
Dobry transfer, za taka kase i zawodnik ktory chce grac
1
@HypeR dokladnie, wazne zeby gral
14
Ja tez chcialbym grac dla Barcy...
0
@pingus_216 reszta kontrakt ze sponsorami i tak mozna to obejsc
0
Alez niespodzianka...
0
@Fantastyczny Chłopiec 2 + 1 kontrakt
2
@Artysta9 oby chociaz Collado, Lenglet i Dest. To bylby duzy sukces
0
@Elvisek of course
0
@slayer juve na wieksza skale polecieli, zawyzanie wartosci zawodnikow
0
Futbolista jak to powiedzial Capello
0
Mam nadzieje, ze uda sie w koncu kogos sprzedac za pare zlotych
2
Dudek juz dawno odlecial, golfista
0
Moze jakby byl jeden wlasciciel, a nie wybory co 5 lat to wtedy byloby lepiej. Poza tym ktos moglby kupic to za kilka miliardow i splacic dlug
0
Zeby Barca taki klub nie mogl kupic podrzednego Chorwata z Interu, gdzie raz gra a raz wchodzi z lawy. Co wyscie zrobili z tym klubem. Zero zdolnosci zarzadzania, przykro sie na to patrzy. Ja pier***
2
@zaky274 taki jak PSG za Verattiego i Marquinosa. Wzieli sobie Neya
0
Po co to info u nas???
1
@siara10 sam Xavi sie wypowiedzial, ze wszystko zalezy od Messiego. Messi nie chcial czekac na Barce, bo wolal swoja wygode jeszcze raz, takze tyle w temacie
0
@rafal3030 dokladnie i pamietny burofaks
0
@Artysta9 To transfer Bartolomeu j jego pensja, takze Alemany za duzo juz nie pomoze, jak gosciu zostal odsuniety przez Xaviego
0
@Rivaldinho11 Alonso zostanie, bo przedluzyl kontrakt plus moze obstawic So I LO
6
@DeJongVeb Jakby poczekal z miesiac to rzeczywiscie ryzykant z niego by byl duzy. Myslisz, ze za miesiac juz nikt by go nie chcial? W Arabii i USA to juz koniec kariery, tam sie do sezonu nawet przygotowywac specjalnie nie musi, a w Barcelonie i tak bylby w treningu. Gosciu pieprzy glupoty i mysli, ze ludzie mu uwierza
0
@KluivertFCB jedna z wielu teorii
19
Trudne sytuacje... zycie w 5* hotelu i opisywanie zycia przez prase... masakra... Gosciu zejdz na ziemie i jedz juz na ta Floryde, po co mowisz ze nie chodzi o kase. Jezeli tak, to niski kontrakt LL na pewno zatwierdzi. Poza tym wiesz w jakiej sytuacji jest Barca i ze trzeba poczekac na transfery z klubu. Kwestia czasu, ale twoj komfort jest najwazniejszy. Prozny gosciu. Pilkarze byli i beda, klub ten sam na zawsze
0
@Wiktoria13 lenglet 14 podobno plus umtiti 4, cos pieknego
0
@_Specjalista Depay tez nie chcial oddac 9tki lol
1
@michal1899 Messi juz nie dostanie bajonskiego kontraktu jaki mial tutaj ostatnio. A Barca skorzysta na tym na pewno pod wzgledem marketingowym