2

@Faro Girona to melodia jednego sezonu, moze polowy. Klub, ktory malo placi takze, ja bym tak nie przesadzal

7

Ja tez sie oferuje Barcelonie. Narazie nic...

9

@Dillu pali most? Gosciu walczy w meczu i cieszy sie z bramki. Tyle

32

Czerwona powinien dostac Azpilicueta. Sedzia dziad

14

Azpilicueta powinien wyleciec, 2 brzydko3 faule juz po zoltej kartce

0

Oj, zeby Lewy tego nie widzial lol

0

@liberoFCB Raphinia dzisiaj dobrze

0

@noface Raphinia dzisiaj duzy plus

1

@Borneo de jong dzisiaj dobrze wyprowadzal i bez strat, zolta kartka w waznym momencie przerwal akcje na potencjalna bramke

1

@Rioletto widze, ze sezonowcow tu nalecialo

6

@antyPinokio oj ty sezonowcu

5

Co za burdel. 2 kadencje max jak prezydent

2

Mlody gracz ma lekka czkawke a klub juz rozwaza sprzedarz. A wy pismaki

0

@Pako96 automatycznie 80% Barca moze odpisac

0

Nie zrozumiem nigdy tych glupich trenerow reprezentacji. Masz awans to daj odpaczac podstawowym gracza. To samo Martinez w Portugalii. Powinny byc konktetne klauzule i wyplaty. Wkoncu to klub placi pensje

0

@Emhyr kimmich ma za duza pensje

0

@natanvip jak to mowia money is the king lol a teraz trybuny i moze Arabia

1

Lewy lepiej sie niech nie spina, bo dopiero uwidzi za pol roku jak bedzie lawka i w zimie odejdzie. Mniej gwiazdorzenia, tego nie lubimy

0

Barca taki klub a moze Oriola po negocjacjach kupic sobie za 3,5 mln tylko. Zart

1

Szkoda, ze nie poszedl do PSG prosto z Borussi, byloby mniej problemow. Na szczescie juz go nie ma. Gosciu bez mentalnosci zwyciezcy

1

@Remi70 w ostatnim grajacym sezonie w Barcie zawsze bylo cisnienie podwyzszone kiedy byl na boisku. Pozdro

1

Nastepny przecietniak ciagnacy kase i pokazujacy poziom zerowy

2

@mvnBasten dokladnie, crossy konkretne sadzi

0

@Carlosss obaj sa kiepscy i nie na poziomie Barcy. Fatiego tez trzeba opchnac zanim ktos jeszcze da pare groszy

0

No to dzien dobry, widzialy galy co braly lol

0

Dobry news, mam nadzieje, ze go wezma

0

Mowilem, zeby go sprzedac, a nie wypozyczac. Teraz odejdzie jak Bojan czy inne talenty bez przyszlosci za darmo, albo 10 mln z Barcy. Widac golym okiem roznice miedzy nim a Felixem, albo nawet Raphinia

2

To normalne? Lol

1

To 3 mln czy 400k ? Bo 3mnl minus 2 miesiace to dalej 2,5 mln

2

@Arczi87 zeby tylko na lawce nie gral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?