tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro Girona to melodia jednego sezonu, moze polowy. Klub, ktory malo placi takze, ja bym tak nie przesadzal
7
Ja tez sie oferuje Barcelonie. Narazie nic...
9
@Dillu pali most? Gosciu walczy w meczu i cieszy sie z bramki. Tyle
32
Czerwona powinien dostac Azpilicueta. Sedzia dziad
14
Azpilicueta powinien wyleciec, 2 brzydko3 faule juz po zoltej kartce
0
Oj, zeby Lewy tego nie widzial lol
0
@liberoFCB Raphinia dzisiaj dobrze
0
@noface Raphinia dzisiaj duzy plus
1
@Borneo de jong dzisiaj dobrze wyprowadzal i bez strat, zolta kartka w waznym momencie przerwal akcje na potencjalna bramke
1
@Rioletto widze, ze sezonowcow tu nalecialo
6
@antyPinokio oj ty sezonowcu
5
Co za burdel. 2 kadencje max jak prezydent
2
Mlody gracz ma lekka czkawke a klub juz rozwaza sprzedarz. A wy pismaki
0
@Pako96 automatycznie 80% Barca moze odpisac
0
Nie zrozumiem nigdy tych glupich trenerow reprezentacji. Masz awans to daj odpaczac podstawowym gracza. To samo Martinez w Portugalii. Powinny byc konktetne klauzule i wyplaty. Wkoncu to klub placi pensje
0
@Emhyr kimmich ma za duza pensje
0
@natanvip jak to mowia money is the king lol a teraz trybuny i moze Arabia
1
Lewy lepiej sie niech nie spina, bo dopiero uwidzi za pol roku jak bedzie lawka i w zimie odejdzie. Mniej gwiazdorzenia, tego nie lubimy
0
Barca taki klub a moze Oriola po negocjacjach kupic sobie za 3,5 mln tylko. Zart
1
Szkoda, ze nie poszedl do PSG prosto z Borussi, byloby mniej problemow. Na szczescie juz go nie ma. Gosciu bez mentalnosci zwyciezcy
1
@Remi70 w ostatnim grajacym sezonie w Barcie zawsze bylo cisnienie podwyzszone kiedy byl na boisku. Pozdro
1
Nastepny przecietniak ciagnacy kase i pokazujacy poziom zerowy
2
@mvnBasten dokladnie, crossy konkretne sadzi
0
@Carlosss obaj sa kiepscy i nie na poziomie Barcy. Fatiego tez trzeba opchnac zanim ktos jeszcze da pare groszy
0
No to dzien dobry, widzialy galy co braly lol
0
Dobry news, mam nadzieje, ze go wezma
0
Mowilem, zeby go sprzedac, a nie wypozyczac. Teraz odejdzie jak Bojan czy inne talenty bez przyszlosci za darmo, albo 10 mln z Barcy. Widac golym okiem roznice miedzy nim a Felixem, albo nawet Raphinia
2
To normalne? Lol
1
To 3 mln czy 400k ? Bo 3mnl minus 2 miesiace to dalej 2,5 mln
2
@Arczi87 zeby tylko na lawce nie gral