tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot w Barcelonie trzeba sie pokazac od razu, tu nie ma czasu na dawanie minut za nic
2
On w Barcie gra za malo, to co dopiero inni oferuje. Premiership gdzie kasa jest, a oferuje mniej. Barca w dlugach i kase rozdaje
0
Dest to ma klauzule wykupu a nie procent z nastepnego transferu. Za tego typa i tak nikt nie da 30mln, a szczegolnie nie Sevilla
1
7 +2 o czym my w ogole gadamy. Widze, ze wszyscy dalej chca Barce robic na transferach
0
We Francji jlub moze odmowic reprezentacji, a w Hiszpanii nie?
0
@19Macio93 lengleta nikt nie chce, Inigo tez nie odejdzie. Jednakze Faye szkoda, zostawilbym go
0
@DamianPSV ja od razu mowilem, zeby go nie brac, 60 mln pol roku po stracie Messiego
0
Z Barcelony to nikt nie chce odchodzic heh ale prezentuje zenade
0
Dziwne jak chelsea kupuje wszystkich za ile kto krzyknie a Newcastle musi sprzedawac, bo FFP
0
Ten znowu placze, gosciu daj spokoj, to juz koniec. Skup sie na ME
1
@bbartekfcb najgorsze, ze gosciu nadal mysli, ze jest najlepszy i zgodzilby sie na trybuny.
2
Wrzod na dupie i tyle
1
Widze duzo was tutaj krytykuje bossa, ale on jest od zarzadzania i racje ma
0
Mam nadzieje, ze ktos go kupi
0
Ansu za Frimponga i dzieki
2
Barca mu placi a reprezentacja nie
1
@Dankho94isback dokladnie plus Lenglet out
0
Barca powinna mu dac ultimatum. Nigdy nie byl wyjatkowy, albo przedluza, albo wystawiamy go na sprzedaz i Flick na niego nie stawia
0
Dziwi mnie ta decyzja, ale moze to i lepiej dla Barcy. Niech odpocznie. Tylko, zeby znowu nie bylo gadki o Olimpiadzie
0
@Szklaner z toba za to mozna. Zero argumentow
2
@Szklaner to dlaczego w Barcie go nikt nie chce??? 2 wypozyczenia i zero wykupu???
1
Znowu problemy z tym pilkarzykiem, zero uniejetnosci, a wymagania jak Ronaldo
0
@Czarny_ck Christensen juz za pomocnika robi, Kounde prawa strona. Reszte Martinez na rezerwie musi byc i Faye. A Cubarsi i Araujo podstawa. Takze Eric out, u nas sie nie sprawdzil
0
I to jest to, kasa misiu kasa. Kluby panstwa, ostatnia pilka nozna byla 20 lat temu, a nie jak teraz wszyscy ida za kasa
2
@Litman juz dawno powinien byc sprzedany. Byly oferty z United za 100mln przed sezonem. A tak to kontrakt 20 netto i odejdzie za free.
11
Ten Lenglet bedzie nam sie odbijal kilka sezonow. Gosciu ambicje jak Ronaldo, ale forma jak Rasiak
5
@barejant sztab odpowiada za wyniki razem z trenerem. Kolo zamkniete
0
Dobrze, mam nadzieje ze bedzie dzielil i rzadzil na lewej flance. Cancelo out
0
@MaFCB podaj nazwisko
0
@Ronad10 co do Ferrana to transfer Laporty za 55mln, ktorego w ogole nie rozumiem. Wszyscy maja pretensje o Lewego,ktory jest najlepszym strzelcem Barcy w kazdym jego sezonie, a nikt nie mowi o tej wtopie