1

@MesQueUnClub96 mitochondria kolego, poczytaj

2

Niech tam zostanie

4

Dobrze, ze ja nie kieruje transferami Barcy, bo w ogole sie nie znam na tym I odpuscilbym obu graczy. Felix, ktory dobrze zagral w 5 pierwszych meczach Barcy I Cancelo, ktory w najwazniejszych meczach pokazal padake na calego w defensywie. Mamy mlodych to nimi grajmy jak nie ma kasy, a nie naciagajmy portfela pozyczkami

2

Rozwala ta Barcelone do konca. Transfer w stylu Ferrana Torresa. Niezrozumialy. Na 10 to jest Pedri plus nawet Gundo I kilku mlodych. Kupcie Merino za 30, albo zostawcie kase w selfie, tyle w temacie

0

@Bogan niestety taka rzeczywistosc

0

De Jong to nas ladnie zrobi, zobaczycie. Gosciu nic nie pokazuje i odejdzie za darmo. Zamiast go przycisnac I sprzedac za jakies 60 jak dawalo United rok temu. I tak polowa sezonu stracona na urazy

0

To na prawde towarzyski mecz lol

3

Dobry mecz, mlodzi sie pokazali I widac, ze atmosfera jest dobra. Pablo Torre super mecz

2

@kat252 eleven 1, albo ESPN w usa

0

Wszystko spoko, tylko ktos musi odejsc

0

Messi na trybunach?

0

Powodzenia I dzieki

0

@Pawlak1992 to bylo 2 lata temu I Totki dawaly chyba 10

0

@Boss227 oferta na stole, teraz on musi sie zdecydowac

18

Gdzie to Olimpiada? Chyba we Francji hehe powodzenia, bo to juz nie jest kraj Wiezy Eiffla I croassantow. Teraz jest chlew, gwalty I rabunki. Dzieki za taka polityke imigracyjna, asymilujcie sie sami

0

Ale deal. Bylo go od razu kupic za klauzule 3 mln bez zadnych %

0

Kontroferte? Gosciu ma kontrakt I musi go szanowac. Niech zloza oferte I pomyslimy

0

Niech pokryja pensje I dziekuje

0

Niektorzy sa urojeniowi. To jest biznes, jak sie zgadza ogladalnosc I bilety plus zainteresowanie to wtedy moze byc rowno. Jak sie biznesowo to nie sklada to nic z tego. Jednakze bardzo ladnie, lecz populistycznie to brzmi

0

Minimum 20mln a co

0

Jezeli ma 8 netto czyli 16 brutto razy 2 lata, to nie wiem czy przy rozwiazaniu tez trzeba placic TAX?

0

Trzeba twardo prowadzic negocjacje. Jak nie przedluzy teraz, to za rok vedziemy mieli malo do powiedzenia. On wie co robi. A jak nie to lawka. Podejscie biznesowe

0

Trzeba miec mocna lawke, takze okay. Nie jest to moj pierwszy wybor, ale nigdy nie wiadomo czy jeszcze ktos ze srodka nie odejdzie

0

Nico, Olmo I Merino to byloby dobre okienko

0

@Herbert chodzi o zaakceptowanie kontraktu

0

@OldMc84 za 10 dni

0

@Faro pomalu, dopiero 2 treningi byly. Jeszcze zdazy polapac kontuzje jak wczesniej, gosciu szklanka I powinni go sprzedac. Problem w tym, ze nikt go nie chce I on chce zostac

0

O jedna za duzo, niestety

2

Dlatego non stop tylko mowi o Barcelonie. Gosciu, jestes cienkim trenerem, podszkol sie pierwsze

2

A VAR gdzie byl? To bylo w polu karnym. To samo faul na Pedrim, gdzie byl VAR?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?