tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 mitochondria kolego, poczytaj
2
Niech tam zostanie
4
Dobrze, ze ja nie kieruje transferami Barcy, bo w ogole sie nie znam na tym I odpuscilbym obu graczy. Felix, ktory dobrze zagral w 5 pierwszych meczach Barcy I Cancelo, ktory w najwazniejszych meczach pokazal padake na calego w defensywie. Mamy mlodych to nimi grajmy jak nie ma kasy, a nie naciagajmy portfela pozyczkami
2
Rozwala ta Barcelone do konca. Transfer w stylu Ferrana Torresa. Niezrozumialy. Na 10 to jest Pedri plus nawet Gundo I kilku mlodych. Kupcie Merino za 30, albo zostawcie kase w selfie, tyle w temacie
0
@Bogan niestety taka rzeczywistosc
0
De Jong to nas ladnie zrobi, zobaczycie. Gosciu nic nie pokazuje i odejdzie za darmo. Zamiast go przycisnac I sprzedac za jakies 60 jak dawalo United rok temu. I tak polowa sezonu stracona na urazy
0
To na prawde towarzyski mecz lol
3
Dobry mecz, mlodzi sie pokazali I widac, ze atmosfera jest dobra. Pablo Torre super mecz
2
@kat252 eleven 1, albo ESPN w usa
0
Wszystko spoko, tylko ktos musi odejsc
0
Messi na trybunach?
0
Powodzenia I dzieki
0
@Pawlak1992 to bylo 2 lata temu I Totki dawaly chyba 10
0
@Boss227 oferta na stole, teraz on musi sie zdecydowac
18
Gdzie to Olimpiada? Chyba we Francji hehe powodzenia, bo to juz nie jest kraj Wiezy Eiffla I croassantow. Teraz jest chlew, gwalty I rabunki. Dzieki za taka polityke imigracyjna, asymilujcie sie sami
0
Ale deal. Bylo go od razu kupic za klauzule 3 mln bez zadnych %
0
Kontroferte? Gosciu ma kontrakt I musi go szanowac. Niech zloza oferte I pomyslimy
0
Niech pokryja pensje I dziekuje
0
Niektorzy sa urojeniowi. To jest biznes, jak sie zgadza ogladalnosc I bilety plus zainteresowanie to wtedy moze byc rowno. Jak sie biznesowo to nie sklada to nic z tego. Jednakze bardzo ladnie, lecz populistycznie to brzmi
0
Minimum 20mln a co
0
Jezeli ma 8 netto czyli 16 brutto razy 2 lata, to nie wiem czy przy rozwiazaniu tez trzeba placic TAX?
0
Trzeba twardo prowadzic negocjacje. Jak nie przedluzy teraz, to za rok vedziemy mieli malo do powiedzenia. On wie co robi. A jak nie to lawka. Podejscie biznesowe
0
Trzeba miec mocna lawke, takze okay. Nie jest to moj pierwszy wybor, ale nigdy nie wiadomo czy jeszcze ktos ze srodka nie odejdzie
0
Nico, Olmo I Merino to byloby dobre okienko
0
@Herbert chodzi o zaakceptowanie kontraktu
0
@OldMc84 za 10 dni
0
@Faro pomalu, dopiero 2 treningi byly. Jeszcze zdazy polapac kontuzje jak wczesniej, gosciu szklanka I powinni go sprzedac. Problem w tym, ze nikt go nie chce I on chce zostac
0
O jedna za duzo, niestety
2
Dlatego non stop tylko mowi o Barcelonie. Gosciu, jestes cienkim trenerem, podszkol sie pierwsze
2
A VAR gdzie byl? To bylo w polu karnym. To samo faul na Pedrim, gdzie byl VAR?