tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pierwszy mecz a gosciu juz herb klubu caluje na koszulce. Dla mnie te cale gadanie to o dupe potluc
1
Nie chce poddac sie operacji, ale pensje chce pobierac???
4
NIE dla wszystkich. Wszyscy won jak to Cejrowski mowi
0
Biznesmani z Barcelony
0
Dzisiaj wyszedl, a w USA juz L nie kupisz. Barca traci taka kase na tym, ze to jest niemozliwe
1
Mam nadzieje, ze Pau Viktor dostanie swoje szanse niedlugo. Takze Fermin powinien miec wiecej do powiedzenia, ale rozumiem, ze mial dlugi poprzedni sezon
0
No wreszcie I dziekuje
1
Mam nadzieje, ze odejdzie. Strasznie zly dyrektor sportowy. Wiem, ze Alemany nie wroci, ale potrzebujemy kogos madrego, moze jakiegos Niemca, zeby sie dogadal z Flickiem. I tak bedziemy polegac na mlodziezy, ale nie mozemy robic glupich ruchow plus musimy zrobic transfery wychodzace
1
@Arczi87 poukladany hehe pamietam jal Xavi forsowal dzbana Dembele, ktory ma wyj*** na Barce, a z Xaviego sie smial ze dostal czerwona kartke
0
@Rupert_Haubica w tym meczu tak, ale Cancelo w meczach z lepszymi rywalami wymieka w defensywie.
0
Duzo lepszy niz opcja Cancelo
1
@Emerald tak, on chcial wyczekac ten temat jak szaman
0
@tkankowski Gavi, Bernal, De Jong, Christensen, Eric
0
Bylo isc pod noz od razu I na teraz bylby gotowy. Barca tez sie nie uczy na bledach. Ten gosciu to mem, byle szybciej sie go pozbyc, next season nawet za 25mln. Mam nadzieje, ze Deco I Lapcio nie wpadna na pomysl przedluzenia kontraktu
0
@Vito9 moze zagrac, ale poziom bardzo slaby
0
Szkoda, ze mamy te kontuzje. Dobrze byloby go sie pozbyc
0
Nastepna szklanka. Barca to ma szczescie z tymi graczami. Do United nie odejdzie, ale kaske wezmie, nastepny konowal
0
Deco jest teraz bezposrednio zaangazowany w transfer hehe powodzenia, ten gosciu pracuje w Barcie pol roku I jest juz memem
14
Fajna opcja, podoba mi sie
0
Co za glupi ruch
16
Te wyskakujace reklamy na tej stronce to juz przesada, niedlugo same reklamy tutaj beda
1
Ciekawe czy by to tez rozwazali, gdyby wygrali lol
0
Hehe niektore kanaly wspieraja Barcelone, a niektore Real
1
Oby nie dostala tej kasy, tzn mam nadzieje, ze dostanie, ale po zakonczeniu okienka
0
Co z tym nowym kontraktem z Nike? Tyle bylo gadania, ze czekamy do 1 lipca, bo to nowy sezon I nie mozemy wczesniej podpisac. Jest koniec sierpnia I nic nie slychac. 100mln na sezon plus 100 za podpis. Lapcio by to rozwalil w 2 dni
0
Od kiedy Raphinia gra na lewej? 6mln brutto czy netto. Mam nadzieje, ze brutto
2
Bylo nikogo nie kupowac. W sumie nie wiem po co ten Olmo
0
Ja nie wiem jakiego Barca ma ksiegowego. Niedlugo kaza Olmo zmiejszyc kontrakt I rozbic na 2 extra lata hehe jak w Chelsea, kontrakt do 2040 roku lol
0
Dziwne warunki wypozyczenia.
0
@xavi890 dokladnie, sto razy wole Christensena plus Araujo I Cubarsi z Inigo. Mamy 4 na 2 miejsca