2

Pierwszy mecz a gosciu juz herb klubu caluje na koszulce. Dla mnie te cale gadanie to o dupe potluc

1

Nie chce poddac sie operacji, ale pensje chce pobierac???

4

NIE dla wszystkich. Wszyscy won jak to Cejrowski mowi

0

Biznesmani z Barcelony

0

Dzisiaj wyszedl, a w USA juz L nie kupisz. Barca traci taka kase na tym, ze to jest niemozliwe

1

Mam nadzieje, ze Pau Viktor dostanie swoje szanse niedlugo. Takze Fermin powinien miec wiecej do powiedzenia, ale rozumiem, ze mial dlugi poprzedni sezon

0

No wreszcie I dziekuje

1

Mam nadzieje, ze odejdzie. Strasznie zly dyrektor sportowy. Wiem, ze Alemany nie wroci, ale potrzebujemy kogos madrego, moze jakiegos Niemca, zeby sie dogadal z Flickiem. I tak bedziemy polegac na mlodziezy, ale nie mozemy robic glupich ruchow plus musimy zrobic transfery wychodzace

1

@Arczi87 poukladany hehe pamietam jal Xavi forsowal dzbana Dembele, ktory ma wyj*** na Barce, a z Xaviego sie smial ze dostal czerwona kartke

0

@Rupert_Haubica w tym meczu tak, ale Cancelo w meczach z lepszymi rywalami wymieka w defensywie.

0

Duzo lepszy niz opcja Cancelo

1

@Emerald tak, on chcial wyczekac ten temat jak szaman

0

@tkankowski Gavi, Bernal, De Jong, Christensen, Eric

0

Bylo isc pod noz od razu I na teraz bylby gotowy. Barca tez sie nie uczy na bledach. Ten gosciu to mem, byle szybciej sie go pozbyc, next season nawet za 25mln. Mam nadzieje, ze Deco I Lapcio nie wpadna na pomysl przedluzenia kontraktu

0

@Vito9 moze zagrac, ale poziom bardzo slaby

0

Szkoda, ze mamy te kontuzje. Dobrze byloby go sie pozbyc

0

Nastepna szklanka. Barca to ma szczescie z tymi graczami. Do United nie odejdzie, ale kaske wezmie, nastepny konowal

0

Deco jest teraz bezposrednio zaangazowany w transfer hehe powodzenia, ten gosciu pracuje w Barcie pol roku I jest juz memem

14

Fajna opcja, podoba mi sie

0

Co za glupi ruch

16

Te wyskakujace reklamy na tej stronce to juz przesada, niedlugo same reklamy tutaj beda

1

Ciekawe czy by to tez rozwazali, gdyby wygrali lol

0

Hehe niektore kanaly wspieraja Barcelone, a niektore Real

1

Oby nie dostala tej kasy, tzn mam nadzieje, ze dostanie, ale po zakonczeniu okienka

0

Co z tym nowym kontraktem z Nike? Tyle bylo gadania, ze czekamy do 1 lipca, bo to nowy sezon I nie mozemy wczesniej podpisac. Jest koniec sierpnia I nic nie slychac. 100mln na sezon plus 100 za podpis. Lapcio by to rozwalil w 2 dni

0

Od kiedy Raphinia gra na lewej? 6mln brutto czy netto. Mam nadzieje, ze brutto

2

Bylo nikogo nie kupowac. W sumie nie wiem po co ten Olmo

0

Ja nie wiem jakiego Barca ma ksiegowego. Niedlugo kaza Olmo zmiejszyc kontrakt I rozbic na 2 extra lata hehe jak w Chelsea, kontrakt do 2040 roku lol

0

Dziwne warunki wypozyczenia.

0

@xavi890 dokladnie, sto razy wole Christensena plus Araujo I Cubarsi z Inigo. Mamy 4 na 2 miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?