tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sebolinho jest na innym poziomie. Nie kazdy sie przebija w Barcie. Potrzebuja wiecej czasu. Jakby Flick nie postawil na Casado, po kontuzji Bernala, to tez by odszedl i gdzies wymiatal. Pozdro
0
Na koniec dnia kazdy rachuje mamone
0
Cieszy mnie, ze dostal szanse w pierwszym zespole
1
@Borneo w Barcy czekaja go trybuny
0
Wybiera siedzenie w Barcelonie na trybunach. Ten gosciu juz zakonczyl kariere. Smutne to, ze w wieku w 20 lat bedzie odcinal kupony. Taka mentalnosc, tego nie zmienisz
0
@szymonekk przeciez to od lat wiadomo, ze jest kibicem realu
5
Co za liga, swoj swojego udupic
1
Yeah, caly czas to samo
1
@Persempretito dokladnie. Pamietam jak Araujo czysciutko wyjal pilke a ten mu dal czerwien plus czerwien dla Dembou za powiedzenie, ze jest slaby hehe
0
@Adik22 drzemie w nim potencjal
1
@Nightraider bardzo dobry komentarz, zgadzam sie w 100%
1
@David_Martin Fati juz dostal 5 drugich szans. Gosciu nie jest na poziomie Barcy
6
Fati to ma nadzieje, ze zgarnie kase do konca kontraktu, bo na nic innego go nie stac. Tyle w temacie
0
@slayer chodzi o to zeby gral, a w Celticu juz nie bedzie, bo maja Tierneya z Arsenalu
10
@4Fabregas4 juz sie 2 lata buduje, to Barca, a nie jakis podrzedny klub
7
Najlepiej niech odchodzi za darmo i schodzi z pensji. Juz wiemy, ze nic z niego nie bedzie, a gosciu chce maxowac kontrakt i $$$$
0
@AndreSantos brawo
0
Mysle, ze inne uczucie tez bylo wazne $$$$$
0
No I bedzie problem z tym gosciem. Bylo go sprzedac juz rok temu. O ofercie United kilka lat temu nawet nie wspomne
0
@sebcanvas teraz po odkryciu Casado i powrocie Bernala moze byc ciezko, ale chociaz mozna pozbyc sie DeJonga bez zalu
0
@czarnatom plotki moze nie, ale jego taktyka, zeby ugrac lepszy kontrakt. Jezeli Barca by nie podniosla jego warunkow kontraktowych i zdecydowala na jego transfer, to wtedy by odszedl na dobry kontrakt do Juve plus bonus za podpis. We Wloszech jest podatek stopniowy od 20 do 40%, takze kontrakt by mial tam dobry.
0
Nie wiem czy to jest dobry biznes Barcy. Zalezy jak wysoki kontrakt, poniewaz za Araujo moglismy wziazc 60-70 mln. Wtedy Christensen na srodek, a od nowego sezonu mamy jeszcze Taha. Teraz bedziemy musieli sprzedac prawdopodobnie Erica w zimie za 10mln i Christensena w lato za 20mln. Czy Araujo jest duzo lepszy od Dunczyka? Pewnie troche tak, ale pamietam mu te akcje z PSG i nie wiem czy nie lepiej byloby go spieniezyc jak jest do tego okazja i nie trzebaby go bylo wypychac jak DeJonga. Pozdro
0
Jak chce dalej odejsc to dawac 70 i bye. Jest Christensen i Eric, cos zmontujemy, a za miesiac bedzie Inigo. A za pol roku Tah. Takze spoko. A jak chce zostac, to musi podpisac nowy kontrakt
1
Ja akurat uwazam to za plus, ze korzysta z VARu. Lepiej puscic gre, bo moze byc kontra, a i tak przeciez jest VAR, jezeli byl faul lub reka
2
Araujo niech idzie jak chce, jest Christensen, a za Araujo wezmiemy 70 baniek
0
Znowu ten nie najedzony drugi. Mamy przewage, bo teraz ich juz nie potrzebujemy, graja ogony w skladzie, takze moga sobie chciec wysokich kontraktow
1
Spoko, przynies oferte min 70mln i narazie. Takie gadki to mozna rzucac, ale kontrakt jeszcze 1,5 roku
0
@kamiVeB dokladnie
0
@spokooj_iniesty zapomniales o kombinacji z Grizmannem hehe
2
Nie dosc, ze nie pomoga klubowi z wlasnej ligi, to jeszcze im przeszkadzaja. Co za kraj