tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czarny_ck mylisz sie, Pena dostal dobry kontrakt, bo Barca nie wykozystala terminu w ktorym mogla przedluzyc kontrakt. Penq mogl odejsc za darmo I Barca posmarowala. Oby znalazl sie kupiec
0
Zle info. Lepiej mlodego wziazc, nawet Rashforda
0
@jeonek tez nie rozumiem
0
@Gaucho dokladnie, ale on podpisal nowy kontrakt niedawno za Lapcia
1
Jeden out, teraz drugi zostal
10
BRAWO LEWY!!! Jestesmy z Toba! Probierz OUT! Odwal sie od Lewego. Za Probierza nic nie gramy lepiej, a gorzej!
7
Probierz OUT. Nic lepiej z nim nie gramy, a gorzej. Lewy jest nie do ruszenia!!!
1
Trzeba sie go pozbyc, nawet nie dla tego ze jest gorszy od Szczesnego, ale dlatego, ze psuje atmosfere w szatni
0
@Tomek54321 zgadza sie plus teraz musi nowy kontrakt podpisac na innych zasadach, a Fati byl wonderkidem, ktory nie wypalil
0
Pytanie ile bedziemy musieli doplacic Lenglet??
0
A Lewy gdzie w zestawieniu?
0
@kejdzi 20 mln brutto to nie duzo??
5
@Greenalley chyba jestes chory. Gosciu nie nadaje sie do drugiej ligi
16
Niech schodzi z pensji. A jak nie, to trybuny
3
@torondirn dokladnie, idzie nowe. Garcia 10mln brutto a Ter Stegen netto. Szczesny dostal 2,3 brutto I git. A Ter Stegen byl juz oplacany caly tamtem sezon za siedzenie u lekarza. Wtedy nikt nie mowil, ze nie szanujemy Niemca. Niech on tez sie umie zachowac
4
@sonia1 to jest pilka, a nie glaskanie po glowie. W tamtym sezonie Barca mu placila za leczenie sie caly rok. Teraz nie ma miejsca, to musi podjac decyzje I tyle
0
Nastepny, ktory by paczki zbieral. Juz tamten sezon placilismy mu za leczenie sie. Powiedziec mu prosto, ze trybuny I tyle
1
Trzeba sie pozbyc Niemca
3
Co za zart. Ten gosciu zle potraktowal Barce, dziad i tyle
10
Dobrze, Mats dzieki za lata, ale Arabia czeka
0
Co za dziad, niech sie zawija za darmoche
0
Dobry pomysl. Najlepiej do Arabow
1
Jeszcze trzeba wytransferowac Ter Stegena
0
Wyglada mi to jak gadka pod Barce. Musi byc cos na rzeczy. Czyli Mats do Arabow?
0
Wole Rashforda niz Diaza
0
@th@les narazie sa to plotki. Ma najlepiej zarabiac, ale nie w pierwszym roku kontraktu. Pensja ma byc progresywna
0
@fenix1983 plus odejdzie pensja Lengleta I Fatiego
0
Jestem sa progresywnym kontraktem, poniewaz nie chcemy, zeby sie to skonczylo jak w przypadku Fatiego. Teraz musimy mu placic krocie za siedzenie na trybunach. Ale pamietajmy, ze Yamal jest crackiem i musimy isc na ustepstwa. Odejdzie Lenglet I Fati, takze bedzie kasa na podwyzke
2
Niech idzie a najlepiej transfer
0
Dibu ma wazny kontrakt