0

@Czarny_ck mylisz sie, Pena dostal dobry kontrakt, bo Barca nie wykozystala terminu w ktorym mogla przedluzyc kontrakt. Penq mogl odejsc za darmo I Barca posmarowala. Oby znalazl sie kupiec

0

Zle info. Lepiej mlodego wziazc, nawet Rashforda

0

@jeonek tez nie rozumiem

0

@Gaucho dokladnie, ale on podpisal nowy kontrakt niedawno za Lapcia

1

Jeden out, teraz drugi zostal

10

BRAWO LEWY!!! Jestesmy z Toba! Probierz OUT! Odwal sie od Lewego. Za Probierza nic nie gramy lepiej, a gorzej!

7

Probierz OUT. Nic lepiej z nim nie gramy, a gorzej. Lewy jest nie do ruszenia!!!

1

Trzeba sie go pozbyc, nawet nie dla tego ze jest gorszy od Szczesnego, ale dlatego, ze psuje atmosfere w szatni

0

@Tomek54321 zgadza sie plus teraz musi nowy kontrakt podpisac na innych zasadach, a Fati byl wonderkidem, ktory nie wypalil

0

Pytanie ile bedziemy musieli doplacic Lenglet??

0

A Lewy gdzie w zestawieniu?

0

@kejdzi 20 mln brutto to nie duzo??

5

@Greenalley chyba jestes chory. Gosciu nie nadaje sie do drugiej ligi

16

Niech schodzi z pensji. A jak nie, to trybuny

3

@torondirn dokladnie, idzie nowe. Garcia 10mln brutto a Ter Stegen netto. Szczesny dostal 2,3 brutto I git. A Ter Stegen byl juz oplacany caly tamtem sezon za siedzenie u lekarza. Wtedy nikt nie mowil, ze nie szanujemy Niemca. Niech on tez sie umie zachowac

4

@sonia1 to jest pilka, a nie glaskanie po glowie. W tamtym sezonie Barca mu placila za leczenie sie caly rok. Teraz nie ma miejsca, to musi podjac decyzje I tyle

0

Nastepny, ktory by paczki zbieral. Juz tamten sezon placilismy mu za leczenie sie. Powiedziec mu prosto, ze trybuny I tyle

1

Trzeba sie pozbyc Niemca

3

Co za zart. Ten gosciu zle potraktowal Barce, dziad i tyle

10

Dobrze, Mats dzieki za lata, ale Arabia czeka

0

Co za dziad, niech sie zawija za darmoche

0

Dobry pomysl. Najlepiej do Arabow

1

Jeszcze trzeba wytransferowac Ter Stegena

0

Wyglada mi to jak gadka pod Barce. Musi byc cos na rzeczy. Czyli Mats do Arabow?

0

Wole Rashforda niz Diaza

0

@th@les narazie sa to plotki. Ma najlepiej zarabiac, ale nie w pierwszym roku kontraktu. Pensja ma byc progresywna

0

@fenix1983 plus odejdzie pensja Lengleta I Fatiego

0

Jestem sa progresywnym kontraktem, poniewaz nie chcemy, zeby sie to skonczylo jak w przypadku Fatiego. Teraz musimy mu placic krocie za siedzenie na trybunach. Ale pamietajmy, ze Yamal jest crackiem i musimy isc na ustepstwa. Odejdzie Lenglet I Fati, takze bedzie kasa na podwyzke

2

Niech idzie a najlepiej transfer

0

Dibu ma wazny kontrakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?