tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jest Kounde I teraz tez Eric na prawa obrone. W przypadku niedostepnosci tych graczy na prawej flance moze zagrac tez Araujo, takze ta strona jest ok obsadzona. Dlatego nie wiem skad te plotki o Dumfrisie. Mamy szkolke I widzimy, ze na lewa strone tez mamy Dro, takze selekcja zamknieta
0
Dobrze, ze nie do nas
0
Oby tylko nie Holender
1
Albo nie jestes pewny jego formy
0
Super news!!! Bardzo rozwazny
2
Oj cwaniak, wyleczy sie I w zimie odejdzie ma wypozyczenie zeby sie przygotowac na MS. A pozniej znowu wroci ciagnac kase przez 2 lata. Trzeba dac mu ultimatum, ze nie ma wypozyczenia w zimie. Juz rok mu placilismy jak nie gral I sie leczyl
1
Takze ewentualna oferta za Casado 50mln bedzie rownowazna z jego sprzedaza. Jezeli w tym sezonie nie bedzie gral tak duzo jak w tamtym, lepiej na nim cos zarobic
2
Dobrze, niestety musi odejsc. Wiem, ze dla niego to cios, ale pilka to biznes
3
@Nefir brawo. Zgadzam sie w 100%
1
Dajmy sobie z nim spokoj
2
Klub powinien dzialac biznesowo. Albo odchodzisz na definitywny transfer teraz, albo po sezonie. Nie ma wypozyczenia w zimie, zeby sie przygotowac na mistrzostwa. To by mu dalo do myslenia. On swoj bikes pilnuje, my musimy swojego. Jak byl rok kontuzjowany to kase dostawal za leczenie sie
0
Pompka popuscila widze
1
Szukanie dziury w calym, za darmo nie przyszli, nikt ich nie zmuszal. Najlepiej niech sie w domu zamkna I nie wychodza?
0
To, ze nie przyniosa nic z transferow to ok. Gorzej jak zostana
2
@RC28 bylo juz powiedziane, ze schodzi z minimum 50% pensji plus wypozyczenie z mozliwoscia kupna za 30-40 mln to dobry deal
4
Jeszcze niedawno mowione, ze Diaz chce gwarancje rejestracji, albo wyplacenie pokaznej sumy w razie jej braku. Kopiuj I wklej nie robi chyba
4
@4Fabregas4 gosciu jest cieniem bramkarza, ktorym byl
6
Bylo z nim mocniej zagrac. Trybuny, albo odejscie. Jak nie odejdzie teraz, to w zimie nie damy mu rady odejsc. Tyle I by bylo po sprawie
3
Jak nie gral rok czasu I Barca placila, to bylo dobrze. Syf z niego I tyle, najemnik jakich wielu, mam nadzieje, ze wyladuje na trybunach I omina go mistrzostwa
0
Super news wreszcie
0
Glupi pomysl, lepiej bylo postawic na szkolke
0
@ViscaelBarca2007 ja bym jednakze ustawil z 40-50 mln klauzule, ale tylko jezeli chcemy
5
Brawo! Na to czekalem, w sumie najlepsza opcja obok Nico
0
Dopiero teraz jest zawieszony?
3
Mam nadzieje, ze Flick bedzie mial jaja I Ter Stegen odejdzie
1
Billie Eilish nie jest brytyjska, tylko amerykanska piosenkarka lol
2
Ter Smegel OUT!!!!!
1
Dziwie sie, ze Barca juz dawno nie pociagla za jaja tego lysola
3
Dajmy sobie spokoj
0
Dobrze, ze tak wyszlo, bo wiemy ile jest wart ten pies. Dawac Rashforda