3

Jest Kounde I teraz tez Eric na prawa obrone. W przypadku niedostepnosci tych graczy na prawej flance moze zagrac tez Araujo, takze ta strona jest ok obsadzona. Dlatego nie wiem skad te plotki o Dumfrisie. Mamy szkolke I widzimy, ze na lewa strone tez mamy Dro, takze selekcja zamknieta

0

Dobrze, ze nie do nas

0

Oby tylko nie Holender

1

Albo nie jestes pewny jego formy

0

Super news!!! Bardzo rozwazny

2

Oj cwaniak, wyleczy sie I w zimie odejdzie ma wypozyczenie zeby sie przygotowac na MS. A pozniej znowu wroci ciagnac kase przez 2 lata. Trzeba dac mu ultimatum, ze nie ma wypozyczenia w zimie. Juz rok mu placilismy jak nie gral I sie leczyl

1

Takze ewentualna oferta za Casado 50mln bedzie rownowazna z jego sprzedaza. Jezeli w tym sezonie nie bedzie gral tak duzo jak w tamtym, lepiej na nim cos zarobic

2

Dobrze, niestety musi odejsc. Wiem, ze dla niego to cios, ale pilka to biznes

3

@Nefir brawo. Zgadzam sie w 100%

1

Dajmy sobie z nim spokoj

2

Klub powinien dzialac biznesowo. Albo odchodzisz na definitywny transfer teraz, albo po sezonie. Nie ma wypozyczenia w zimie, zeby sie przygotowac na mistrzostwa. To by mu dalo do myslenia. On swoj bikes pilnuje, my musimy swojego. Jak byl rok kontuzjowany to kase dostawal za leczenie sie

0

Pompka popuscila widze

1

Szukanie dziury w calym, za darmo nie przyszli, nikt ich nie zmuszal. Najlepiej niech sie w domu zamkna I nie wychodza?

0

To, ze nie przyniosa nic z transferow to ok. Gorzej jak zostana

2

@RC28 bylo juz powiedziane, ze schodzi z minimum 50% pensji plus wypozyczenie z mozliwoscia kupna za 30-40 mln to dobry deal

4

Jeszcze niedawno mowione, ze Diaz chce gwarancje rejestracji, albo wyplacenie pokaznej sumy w razie jej braku. Kopiuj I wklej nie robi chyba

4

@4Fabregas4 gosciu jest cieniem bramkarza, ktorym byl

6

Bylo z nim mocniej zagrac. Trybuny, albo odejscie. Jak nie odejdzie teraz, to w zimie nie damy mu rady odejsc. Tyle I by bylo po sprawie

3

Jak nie gral rok czasu I Barca placila, to bylo dobrze. Syf z niego I tyle, najemnik jakich wielu, mam nadzieje, ze wyladuje na trybunach I omina go mistrzostwa

0

Super news wreszcie

0

Glupi pomysl, lepiej bylo postawic na szkolke

0

@ViscaelBarca2007 ja bym jednakze ustawil z 40-50 mln klauzule, ale tylko jezeli chcemy

5

Brawo! Na to czekalem, w sumie najlepsza opcja obok Nico

0

Dopiero teraz jest zawieszony?

3

Mam nadzieje, ze Flick bedzie mial jaja I Ter Stegen odejdzie

1

Billie Eilish nie jest brytyjska, tylko amerykanska piosenkarka lol

2

Ter Smegel OUT!!!!!

1

Dziwie sie, ze Barca juz dawno nie pociagla za jaja tego lysola

3

Dajmy sobie spokoj

0

Dobrze, ze tak wyszlo, bo wiemy ile jest wart ten pies. Dawac Rashforda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?