0

No nie wiem, 85 melonow, a gosciu 28 lat

0

No I dobrze. Kupic lewego napadziora lub 9. Skupic sie na sprzedazy. Jest Fati, Lenglet, Pena i Araujo. Moze Tah za Urusa I gitara

0

@DAM1ANOo stawiaja na Ter Stegena. Garcia nie przyjdzie na drugiego bramkarza, a Ter Stegen tez jako kapitan nie bedzie chcial rywalizowac. Szczesny powinien podjac rekawice z Ter Stegenem, wedlug mnie moze wygrac.

0

@Coveta tutaj firma turecka

0

@gracianho7 po co kase wydawac, jak jest Eric. Jedynie srodek Tah za Araujo

8

Sprzedac Ter Stegena do Arabow i kupic Garcie na rywalizacje ze Szczesnym

0

Rashford moze przyjdzie

2

Reka reke myje i tyle

0

Tebas ma tam taki burdel, a te dziady sa takie slabe, ze az mi slabo

2

Kur***, ale przekrety robia ci sedziowie. Do wyj*** z nimi. Psuja tylko futbol

0

@Lokerss123 brawo

1

Jestem za i to bardzo

1

@imiol123 co ty bierzesz? Pierwsza bramka jego po glupiej kiwce pod bramka plus 2 inne straty, po ktorych prawie dostalismy 2 nastepne bramki

3

Tez mi zaimponowaly jego strata, zwlaszcza ta pierwsza po ktorej stracilismy bramke

5

Marciniak to wydrukowal

5

@MagdJanko dokladnie, a faul Cubarsiego oglada w slow motion

6

Reka Acerbiego, faul na Yamalu. Marciniak nas oszukal i tyle, nie ma co gadac

0

Dlatego sedzia nie widzial reki Dumbfriesa? Taki prezencik

0

@Lucyffffer1922 to za te nowe rozgrywki lol

6

Tah za Araujo. Sprzedac go za 50, 60 mln

2

@bolo82 chyba my ich miniemy

4

@messi33 nie ma to jak robic dalej w swoje gniazdo jak ty

1

Takie stronnicze gadanie nie ma sensu. A karny Ferrana i czerwo dla Tchoumaniego? Dlatego jest problem z ta TV

5

Prawdziwy katalonczyk z krwii i kosci

2

I jest wygrana z bialasami

1

Bylo go wziazc z City zamiast Olmo, mowilem od razu. Bylby na lewa strone, a pozniej na srodek

4

Dawac 5mln i dzieki. Ma kontrakt i chce i odejsc, to niech znajdzie kupca

0

Co tu jest do komunikowania. Wiadomo on jest przyuczony, ze sam wybiera i mowi klubowi jak bedzie. Ostatnio nie chce do Arabow, ale pensje dalej chce wysoka i grac w topowych zespolach. Ale polazywac dobra gre, to dopiero w tym sezonie

1

Nie wiem czemu Flick woli Martina, a nie Forta przez caly sezon

0

Ja bym sie Gerarda pozbyl, a Valle do nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?