tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie wiem, 85 melonow, a gosciu 28 lat
0
No I dobrze. Kupic lewego napadziora lub 9. Skupic sie na sprzedazy. Jest Fati, Lenglet, Pena i Araujo. Moze Tah za Urusa I gitara
0
@DAM1ANOo stawiaja na Ter Stegena. Garcia nie przyjdzie na drugiego bramkarza, a Ter Stegen tez jako kapitan nie bedzie chcial rywalizowac. Szczesny powinien podjac rekawice z Ter Stegenem, wedlug mnie moze wygrac.
0
@Coveta tutaj firma turecka
0
@gracianho7 po co kase wydawac, jak jest Eric. Jedynie srodek Tah za Araujo
8
Sprzedac Ter Stegena do Arabow i kupic Garcie na rywalizacje ze Szczesnym
0
Rashford moze przyjdzie
2
Reka reke myje i tyle
0
Tebas ma tam taki burdel, a te dziady sa takie slabe, ze az mi slabo
2
Kur***, ale przekrety robia ci sedziowie. Do wyj*** z nimi. Psuja tylko futbol
0
@Lokerss123 brawo
1
Jestem za i to bardzo
1
@imiol123 co ty bierzesz? Pierwsza bramka jego po glupiej kiwce pod bramka plus 2 inne straty, po ktorych prawie dostalismy 2 nastepne bramki
3
Tez mi zaimponowaly jego strata, zwlaszcza ta pierwsza po ktorej stracilismy bramke
5
Marciniak to wydrukowal
5
@MagdJanko dokladnie, a faul Cubarsiego oglada w slow motion
6
Reka Acerbiego, faul na Yamalu. Marciniak nas oszukal i tyle, nie ma co gadac
0
Dlatego sedzia nie widzial reki Dumbfriesa? Taki prezencik
0
@Lucyffffer1922 to za te nowe rozgrywki lol
6
Tah za Araujo. Sprzedac go za 50, 60 mln
2
@bolo82 chyba my ich miniemy
4
@messi33 nie ma to jak robic dalej w swoje gniazdo jak ty
1
Takie stronnicze gadanie nie ma sensu. A karny Ferrana i czerwo dla Tchoumaniego? Dlatego jest problem z ta TV
5
Prawdziwy katalonczyk z krwii i kosci
2
I jest wygrana z bialasami
1
Bylo go wziazc z City zamiast Olmo, mowilem od razu. Bylby na lewa strone, a pozniej na srodek
4
Dawac 5mln i dzieki. Ma kontrakt i chce i odejsc, to niech znajdzie kupca
0
Co tu jest do komunikowania. Wiadomo on jest przyuczony, ze sam wybiera i mowi klubowi jak bedzie. Ostatnio nie chce do Arabow, ale pensje dalej chce wysoka i grac w topowych zespolach. Ale polazywac dobra gre, to dopiero w tym sezonie
1
Nie wiem czemu Flick woli Martina, a nie Forta przez caly sezon
0
Ja bym sie Gerarda pozbyl, a Valle do nas