2

@piJohn I wiedzie jego prym. Jest rownie zly, albo I gorszy

1

Manzano sie znowu nie popisal. Zyjemy w matrixie, gdzie sedziowie odwalaja akcje za akcja I nie sa za nic karani.

0

@Guillegavira temu gosciowi juz podziekujemy

0

Lewy musi zrezygnowac z reprezentacji

1

Deco juz sie wpieprza w ustawianie skladu. Mlodego trzeba ustawic, a mecz i tak przegralismy. Sa wazne i wazniejsze rzeczy

0

Przeciez on nie gra w pierwszym skladzie

0

Brataja sie z Arabusami, ten Lewy tez widze tylko kasa I nic wiecej

0

@addept pena to jest zart

0

@Armandi nie placz, kazdy zespol ma kontuzje. Bedzie dobrze

0

Dobrze, ze Szczesniak broni

3

Tomek jest memem

0

@Eklerek wiesz co to jest revival? Jak nie wiesz go skozystaj ze slownika. Wiem, ze Polacy uwazaja, ze wszystko co my robimy jest najlepsze I kazdy powinien tak robic, ale wyprowadze cie z niewiedzy, tak nie jest.

1

@FCB17 mowil, ze to ostatni klub w karierze, takze moze posiedzi z 10 lat jak bedzie szlo

1

@bartulek98 dobrze trenerze, na pewno posluchamy

0

@PrzemekK95 dokladnie, Roony tez spoko wystep jak na debiut

1

Brawo, potrzebujemy centymetrow w zespole

3

Mogl w ogole nie leciec I byloby po problemie. Zglosic przed I dziekuje. Ale znowu byloby gadanie jak w sytuacji z Inigo

0

@patrickjacob tam tez trafia, jak trzeba bedzie

0

Zeby sie nie poplakal czasami

3

@prodigy brawo, jakby to Boniek powiedzial

4

Gosciu jest zalosny, pokaz na boisku, albo zostan trenerem I bedziesz wtedy ustalac sklad

0

@fenix1983 skad wiesz, co mu obiecywali? Gosciu nie jest dobrym trenerem

2

@majkiii poznali sie na nim za wczasu, nie tak jak w United

1

Nie rozumiem Xaviego. Doskonala sytuacja, aby udowodnic, ze jest dobrym trenerem. Zespol, ktory ma bardzo duzy potencjal i dobrym trenerem moze zdzialac wiele, bic sie o mistrzostwo, a on nie podejmie rekawic

2

Karny jak byk! Solana polecialy I zostal wytracony z biegu

0

To co on robi w Barcy??? Wyglada jakby przyszedl do Monaco z polskiej ligi

3

Jezeli mu obiecali to tak, a jezeli nie to przeciez gosciu nic nie gral, takze nie powinien byc zawiedziony

0

Heh 75 jest okay

0

Shit show again

3

65mln dalej nie wrzuca z Barcy do 1:1 wtf to ile? Przeciez my tylko Rashforda i Garcia sprowadzilismy na payroll

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?