tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@piJohn I wiedzie jego prym. Jest rownie zly, albo I gorszy
1
Manzano sie znowu nie popisal. Zyjemy w matrixie, gdzie sedziowie odwalaja akcje za akcja I nie sa za nic karani.
0
@Guillegavira temu gosciowi juz podziekujemy
0
Lewy musi zrezygnowac z reprezentacji
1
Deco juz sie wpieprza w ustawianie skladu. Mlodego trzeba ustawic, a mecz i tak przegralismy. Sa wazne i wazniejsze rzeczy
0
Przeciez on nie gra w pierwszym skladzie
0
Brataja sie z Arabusami, ten Lewy tez widze tylko kasa I nic wiecej
0
@addept pena to jest zart
0
@Armandi nie placz, kazdy zespol ma kontuzje. Bedzie dobrze
0
Dobrze, ze Szczesniak broni
3
Tomek jest memem
0
@Eklerek wiesz co to jest revival? Jak nie wiesz go skozystaj ze slownika. Wiem, ze Polacy uwazaja, ze wszystko co my robimy jest najlepsze I kazdy powinien tak robic, ale wyprowadze cie z niewiedzy, tak nie jest.
1
@FCB17 mowil, ze to ostatni klub w karierze, takze moze posiedzi z 10 lat jak bedzie szlo
1
@bartulek98 dobrze trenerze, na pewno posluchamy
0
@PrzemekK95 dokladnie, Roony tez spoko wystep jak na debiut
1
Brawo, potrzebujemy centymetrow w zespole
3
Mogl w ogole nie leciec I byloby po problemie. Zglosic przed I dziekuje. Ale znowu byloby gadanie jak w sytuacji z Inigo
0
@patrickjacob tam tez trafia, jak trzeba bedzie
0
Zeby sie nie poplakal czasami
3
@prodigy brawo, jakby to Boniek powiedzial
4
Gosciu jest zalosny, pokaz na boisku, albo zostan trenerem I bedziesz wtedy ustalac sklad
0
@fenix1983 skad wiesz, co mu obiecywali? Gosciu nie jest dobrym trenerem
2
@majkiii poznali sie na nim za wczasu, nie tak jak w United
1
Nie rozumiem Xaviego. Doskonala sytuacja, aby udowodnic, ze jest dobrym trenerem. Zespol, ktory ma bardzo duzy potencjal i dobrym trenerem moze zdzialac wiele, bic sie o mistrzostwo, a on nie podejmie rekawic
2
Karny jak byk! Solana polecialy I zostal wytracony z biegu
0
To co on robi w Barcy??? Wyglada jakby przyszedl do Monaco z polskiej ligi
3
Jezeli mu obiecali to tak, a jezeli nie to przeciez gosciu nic nie gral, takze nie powinien byc zawiedziony
0
Heh 75 jest okay
0
Shit show again
3
65mln dalej nie wrzuca z Barcy do 1:1 wtf to ile? Przeciez my tylko Rashforda i Garcia sprowadzilismy na payroll