5

Mowilem, ze beda problemy w szatni

2

Glupie ustne porozumienia. Ten Deco to osioł. Moze za darmo jak Inigo???

8

Oj chcialbym bardzo

0

Za Araujo to mazenie

0

@waletpl byli tylko odrzucil, bo Barca dala nowy kontrakt.

0

Puyolowi to on moze buty czyscic

1

@Cule6173737377171 Raphinia powinien byl grac za Torresa, a Araujo masz racje, do wyj***

5

Mam nadzieje, ze Araujo odejdzie po tym sezonie. Gosciu od kilku lat spadek ogromny. Juz malo co gra, a jak gra to lipa

0

@Greenalley moze go poinformowac

0

Juz wiem czemu odejdzie po sezonie

0

Komentarz usunięty

1

Tak to jest jak sie wyprzedalo 90% spolek panstwowych I wzielo kase pod stołem. Canal plus francuski, dazn szweckie a takze dazn jest wlascicielem eleven

3

Ale Gaviego to mozna łoić jak juz awans byl zapewniony, tylko po to zeby rok czasu odpoczywac I dalej mial problemy. Straszny konował z tego łysola

0

Szczesniak cos niedopłacony lol

1

Beda z nim problemy, jak teraz go nie sprzedamy.... lepiej go zmusic zeby odszedl na stale, bo wypozyczenie to tylko pol roku a bedzie musi byc gotowy na mistrzostwa. Jak pojdzie na wypozyczenie, to pozniej mozemy zapomniec o pozbyciu sie go

2

Komentarz usunięty

0

Widze, ze jakis liberal pisal ten artukul z opinis o Andrew Tate. Chyba, ze przerzniete przez tlumacza??

4

Nielegalny czyli kryminalista. Deportacja!!!

0

Ja tez ich obserwuje. I tez ich nie sprowadze lol

1

@4Fabregas4 marke trzeba podtrzymywac, bo po kilku latach wypadnie z gry

0

Drugi Zidane, ale podjazu zero

0

@Michal112233 Yamal gwiazdorzy za duzo, ale taki wiek. A braklo Raphinii

1

@Dawidooooo Eric probowal wstac I dlatego to zagranie. Moze dalej karny, nie znam sie, ale jak gwizdze wszystko, to niech gwizdze faul na Cubarsim I Araujo

1

@Czarny_ck wedlug mnie byl faul. A takze jak Carvajal walnal Urusa z bara w plecy, to tez karny. Przeciez to byl atak na zawodnika I wytracenie go z rownowagi, ktore nie pozwolilo mu na opanowanie pilki. Hiszpanski system sedziowski to prawdziwe dno. Polski nie lepszy, po tym co odwalil Frankowski dzisiaj...

0

Za co to MVP?? Za nietrafionego karnego??? Czarny czy bialy

0

A druga bramka dla Realu?? Jest faul na Cubarsim czy za miekki??

0

Oby nie doznal zadnej kontuzji...

2

Zdrajca I tyle mam do powiedzenia. Reszta to wulgaryzmy

1

Wilk ma duzo do powiedzenia w studiu, ale na boisku za duzo nie mial do gadania... kazdy wie, ze to zalosny madridista

2

Laliga to jest posmiewisko. Bronia tych sedziow jakby nie wiadomo co, a sa na zalosnym poziomie. Kazdy widzi ich bledy, a Laliga mowi, ze czarne jest biale. Cos jak lewacy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?