tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mowilem, ze beda problemy w szatni
2
Glupie ustne porozumienia. Ten Deco to osioł. Moze za darmo jak Inigo???
8
Oj chcialbym bardzo
0
Za Araujo to mazenie
0
@waletpl byli tylko odrzucil, bo Barca dala nowy kontrakt.
0
Puyolowi to on moze buty czyscic
1
@Cule6173737377171 Raphinia powinien byl grac za Torresa, a Araujo masz racje, do wyj***
5
Mam nadzieje, ze Araujo odejdzie po tym sezonie. Gosciu od kilku lat spadek ogromny. Juz malo co gra, a jak gra to lipa
0
@Greenalley moze go poinformowac
0
Juz wiem czemu odejdzie po sezonie
0
Komentarz usunięty
1
Tak to jest jak sie wyprzedalo 90% spolek panstwowych I wzielo kase pod stołem. Canal plus francuski, dazn szweckie a takze dazn jest wlascicielem eleven
3
Ale Gaviego to mozna łoić jak juz awans byl zapewniony, tylko po to zeby rok czasu odpoczywac I dalej mial problemy. Straszny konował z tego łysola
0
Szczesniak cos niedopłacony lol
1
Beda z nim problemy, jak teraz go nie sprzedamy.... lepiej go zmusic zeby odszedl na stale, bo wypozyczenie to tylko pol roku a bedzie musi byc gotowy na mistrzostwa. Jak pojdzie na wypozyczenie, to pozniej mozemy zapomniec o pozbyciu sie go
2
Komentarz usunięty
0
Widze, ze jakis liberal pisal ten artukul z opinis o Andrew Tate. Chyba, ze przerzniete przez tlumacza??
4
Nielegalny czyli kryminalista. Deportacja!!!
0
Ja tez ich obserwuje. I tez ich nie sprowadze lol
1
@4Fabregas4 marke trzeba podtrzymywac, bo po kilku latach wypadnie z gry
0
Drugi Zidane, ale podjazu zero
0
@Michal112233 Yamal gwiazdorzy za duzo, ale taki wiek. A braklo Raphinii
1
@Dawidooooo Eric probowal wstac I dlatego to zagranie. Moze dalej karny, nie znam sie, ale jak gwizdze wszystko, to niech gwizdze faul na Cubarsim I Araujo
1
@Czarny_ck wedlug mnie byl faul. A takze jak Carvajal walnal Urusa z bara w plecy, to tez karny. Przeciez to byl atak na zawodnika I wytracenie go z rownowagi, ktore nie pozwolilo mu na opanowanie pilki. Hiszpanski system sedziowski to prawdziwe dno. Polski nie lepszy, po tym co odwalil Frankowski dzisiaj...
0
Za co to MVP?? Za nietrafionego karnego??? Czarny czy bialy
0
A druga bramka dla Realu?? Jest faul na Cubarsim czy za miekki??
0
Oby nie doznal zadnej kontuzji...
2
Zdrajca I tyle mam do powiedzenia. Reszta to wulgaryzmy
1
Wilk ma duzo do powiedzenia w studiu, ale na boisku za duzo nie mial do gadania... kazdy wie, ze to zalosny madridista
2
Laliga to jest posmiewisko. Bronia tych sedziow jakby nie wiadomo co, a sa na zalosnym poziomie. Kazdy widzi ich bledy, a Laliga mowi, ze czarne jest biale. Cos jak lewacy