tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wojtek84 ludzie sa glupi I przekupni. Katar sponsoruje i przepycha Islam na nasze podworko, a my sie cieszymy. Won z tym dziadostwem!!!
0
Tylko nie Denzel Dumbfries
1
Font przestan skakac, bo ludzie wybrali Laporte
7
@barceloniak_radom tak, ale nie skorzystal z niej, chociaz mogl
6
Interes Barcy nie powinien byc sprzedawany na prawo I lewo. To sa poufne informacje. Mysle, ze Lapcio moze do prawnika dzwonic
16
Mam nadzieje, ze go wykupia I pozbedziemy sie problemu
1
Gosciu traci pilke pod wlasna bramka, a jak nie to holuje ja bez celu. Barca znowu glupi ruch jak to jest prawda. Gosciu chce zostac, to niech schodzi z pensji. Mamy 1 dobry sezon po wielu slabych I juz szastaja kasa
6
A pozniej sie pytamy dlaczego Barca jest w takiej zlej sytuacji finsansowej. Umtiti 23mln na rok, brawo Bartek. Kretyn
2
@maikeru zjedz snickersa
3
@maikeru on sie nie nadaje na lawke. Tylko szatnie rozwali, bo gosciu ma za duze ego. Widziales co bylo koncem sezonu
2
Bedzie problem teraz, bo ten gosciu to buc. Moze such atmosfere s szatni
0
@yoli klauzula jest, a audyt to moga sobie swoj zrobic. Barca moze kupowac ile chce, a zasada 1:1 obowiazuje do rejestracji, takze moga go kupic I nie zajerestrowac I nic im do tego
1
Frustraci kompletni
1
Najlepiej niech go biora za te kilka mln. Mam nadzieje, ze odpali tam
0
Przekladanie pozbycia sie chwasta o kolejny rok
0
Klub musi zawsze isc na ustepstwa, bo Fati gra piach I jest nic niewarty
0
Pytanie za ktorego sa oferty? Ja mowie Araujo, poniewaz nie jest graczem puerwszej 11 stki z powodu braku formy (od 2 sezonow). Czuje, ze beda problemy z nim na lawce I mozemy za niego wiecej dostac. Christensen moze podpisac nowa oferte I jak najbardziej jest wartosciowym graczem plus zarabia mniej niz Urus
0
Dawaj tutaj grac
0
Najlepiej niech wszyscy w/w odejda
0
Szalona oferte za Araujo? Wystarczy 60mln. Dzisiaj rezerwowy gracz Liverpool Quensah odszedl do Leverkusen za 30 + 5 mln funtow. O czym my gadamy
0
Finally good news
0
Najlepiej go sprzedac, nawet za 5 mln
A jak loan to niech schodzi z pensji, albo lawa
1
To do drugiego zespolu, zeby nie psul atmosfery w zespole. Jak moze byc jedynka, jak bedzie 3cim bramkarzem I nawet nie powacha murawy
1
Ktos mu musi powiedziec
0
@gohan77 co ty gadasz, arabusa sie udalo
5
Lenglet dobry debiut
0
@gohan77 pasowaloby, bo straszny gniot z tego typa
0
Pozbyc sie goscia. Jezeli nie chce przesiedziec nastepnego sezonu na trybunach, to niech zejdzie z pensji
0
@Czarny_ck mylisz sie, Pena dostal dobry kontrakt, bo Barca nie wykozystala terminu w ktorym mogla przedluzyc kontrakt. Penq mogl odejsc za darmo I Barca posmarowala. Oby znalazl sie kupiec
0
Zle info. Lepiej mlodego wziazc, nawet Rashforda