1

@Wojtek84 ludzie sa glupi I przekupni. Katar sponsoruje i przepycha Islam na nasze podworko, a my sie cieszymy. Won z tym dziadostwem!!!

0

Tylko nie Denzel Dumbfries

1

Font przestan skakac, bo ludzie wybrali Laporte

7

@barceloniak_radom tak, ale nie skorzystal z niej, chociaz mogl

6

Interes Barcy nie powinien byc sprzedawany na prawo I lewo. To sa poufne informacje. Mysle, ze Lapcio moze do prawnika dzwonic

16

Mam nadzieje, ze go wykupia I pozbedziemy sie problemu

1

Gosciu traci pilke pod wlasna bramka, a jak nie to holuje ja bez celu. Barca znowu glupi ruch jak to jest prawda. Gosciu chce zostac, to niech schodzi z pensji. Mamy 1 dobry sezon po wielu slabych I juz szastaja kasa

6

A pozniej sie pytamy dlaczego Barca jest w takiej zlej sytuacji finsansowej. Umtiti 23mln na rok, brawo Bartek. Kretyn

2

@maikeru zjedz snickersa

3

@maikeru on sie nie nadaje na lawke. Tylko szatnie rozwali, bo gosciu ma za duze ego. Widziales co bylo koncem sezonu

2

Bedzie problem teraz, bo ten gosciu to buc. Moze such atmosfere s szatni

0

@yoli klauzula jest, a audyt to moga sobie swoj zrobic. Barca moze kupowac ile chce, a zasada 1:1 obowiazuje do rejestracji, takze moga go kupic I nie zajerestrowac I nic im do tego

1

Frustraci kompletni

1

Najlepiej niech go biora za te kilka mln. Mam nadzieje, ze odpali tam

0

Przekladanie pozbycia sie chwasta o kolejny rok

0

Klub musi zawsze isc na ustepstwa, bo Fati gra piach I jest nic niewarty

0

Pytanie za ktorego sa oferty? Ja mowie Araujo, poniewaz nie jest graczem puerwszej 11 stki z powodu braku formy (od 2 sezonow). Czuje, ze beda problemy z nim na lawce I mozemy za niego wiecej dostac. Christensen moze podpisac nowa oferte I jak najbardziej jest wartosciowym graczem plus zarabia mniej niz Urus

0

Dawaj tutaj grac

0

Najlepiej niech wszyscy w/w odejda

0

Szalona oferte za Araujo? Wystarczy 60mln. Dzisiaj rezerwowy gracz Liverpool Quensah odszedl do Leverkusen za 30 + 5 mln funtow. O czym my gadamy

0

Finally good news

0

Najlepiej go sprzedac, nawet za 5 mln
A jak loan to niech schodzi z pensji, albo lawa

1

To do drugiego zespolu, zeby nie psul atmosfery w zespole. Jak moze byc jedynka, jak bedzie 3cim bramkarzem I nawet nie powacha murawy

1

Ktos mu musi powiedziec

0

@gohan77 co ty gadasz, arabusa sie udalo

5

Lenglet dobry debiut

0

@gohan77 pasowaloby, bo straszny gniot z tego typa

0

Pozbyc sie goscia. Jezeli nie chce przesiedziec nastepnego sezonu na trybunach, to niech zejdzie z pensji

0

@Czarny_ck mylisz sie, Pena dostal dobry kontrakt, bo Barca nie wykozystala terminu w ktorym mogla przedluzyc kontrakt. Penq mogl odejsc za darmo I Barca posmarowala. Oby znalazl sie kupiec

0

Zle info. Lepiej mlodego wziazc, nawet Rashforda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?