0

Rozumiem kase, ale pod wzgledem sportowym Chelsea ma 10 graczy na jego pozycje

3

Bylo go za darmo oddac, a nie jeszcze brac na payroll na nastepne 2 lata

1

@StrangeFruit tak, jezeli nie jestes w zasadzie 1:1 to sponsor nie pomoze

0

@ACRAB95 dokladnie, kazdy jest dobry, ale nie wszyscy na Barce

0

Jezeli sie nie myle to koszulke z #1 powinien dostac Szczesny :)

1

Jestem za sprzedaza I powiem dlaczego. Jezeli De Jong przedluzy kontrakt I Bernal pokaze to co rok temu na poczatku, to mamy full w pomocy. Casado jest dobry I mozemy za niego dobra kase wziazc, we mnie okolo 40mln Barca musi korzystac z okazji, bo tak to nigdy nie zarobi. Przypominam historie z Fatim I propozycje United za okolo 100mln, Rakitic mogl odejsc do PSG za 80mln, byla oferta za Trincao zaraz po jego kupnie, 2x tyle ile my zaplacilismy, okolo 60mln. Moglbym wymienic jeszcze kilka. Gerarda Martina tez bym sprzedal za 14mln, gosciu jest ok, ale ponad przecietnosc nie podskoczy, takze dalbym szanse Dro I Torrentowi, a pare groszy sie liczy w naszej sytuacji

0

Po co to przedluzenie? Niech go oddadza za darmo

1

@Mroziu 30? Chyba 60

0

@Values Tak, tylko po co od nowa dawac nowe wysokie kontrakty. Fati 12mln Ter Stegen 13mln, De Jong podobno ma podwyzke dostac. Dla Barcy kazdy chce grac, takze trzeba to wykozystac I nie szastac na prawo I lewo, a pozniej takie kwiatki jak z Ter Stegenem. Jakby mial rok kontraktu, to by nie robil takiej afery

2

Kasa z kontraktu Peni nawet nie pomoze zeby zarejestrowac Wojtka?

0

@slayer co tu jest do gadania, jak Barca dostanie ekstra kase I tu Laporta ma glos, a nie Niemiec

0

@FATTOMY lepiej polakow zatrudnic, zeby medrkowali

0

Ter smegen niech lepiej sie przymknie, bo I tak nie bedzie gral

3

Gosciu skoncz z tym I w zimie odejdz

2

Nie powinien dostac opaski z powrotem. Mam nadzieje, ze zostanie wygwizdany podczas wypowiedzi

5

Wypier**** gosciu sie tlumaczy, a jest frajerem

6

Gadanie glupot, lepiej niech szuka mieszkania gdzie indziej, tutaj jest skreslony

3

Niemiec mogl zostac legenda Barcy, a jest teraz nikim w oczach wiekszosci. Fakty

0

I tak nie bedzie gral, niech wypier****

0

@Carlosss juz jest zaresjestrowany do konca kontraktu

0

@Muhitos ale trybuny moga byc

2

Teraz juz widzimy jasno, ze to jest gosciu skupiony tylko na sobie, odebrac mu opaske I trybuny do konca, bo na MS nie jedzie

1

Brawo I lecimy dalej

0

Dlugo zajmuje powrot do formy z przed kontuzji, prawie 2 lata minelo. Bernalowi tez chwile zejdzie, takze Casado musi zostac

0

Dla mnie nie I powinien odejsc

2

@vangoor oby nie na wypozyczenie, bo to jego plan. Barca musi grac madrze, albo transfer, albo trybuny

3

No I dobrze. Nastepny z wybujalym ego

0

Zobaczymy jak klub po pol roku powie, ze nie ma wypozyczenia, tylko transfer, albo trybuny. Game on

3

Jest Kounde I teraz tez Eric na prawa obrone. W przypadku niedostepnosci tych graczy na prawej flance moze zagrac tez Araujo, takze ta strona jest ok obsadzona. Dlatego nie wiem skad te plotki o Dumfrisie. Mamy szkolke I widzimy, ze na lewa strone tez mamy Dro, takze selekcja zamknieta

0

Dobrze, ze nie do nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?