0

70-80 mln i dzieki

0

Bylo Alemanego zatrzymac i bylby git

1

@BulaKG dokladnie, musimy to wykorzystac i sprzedac go za min 70mln. Tylko bohe sie ze zaraz to rozwalimy na jakis glupi transfer

0

To niech sie zrzeknie Kasy, albo trybuny

1

Teraz tylko Barca musi to wykorzystac i na maxa wycisnac kase

0

@Hawatkhar masz racje. Pozniej bedzie problem za pol roku, albo za rok i sprzedamy za frytki

1

Jezeli z obowiazkiem wykupu to okay, ale za minimum 70mln i to w jednej racie

0

Moze to i dobra chwila, zeby go opchnac za 80mln bedzie Tah w next season

1

I bardzo dobrze haha teraz Szczesniak pokaze klase

2

To juz na prawde kretynizm tutaj zawital. Wypozyczyc go do Juve I placic mu pol pensji. Gosciu jeden z najlepszych obroncow, jak jest w formie i bez kontuzji, a my sie go pozbedziemy od tak, bo Juve potrzebuje obroncy. Martinez ma 35 lat, takze Cubarsi i Araujo na lata maja miejsce w skladzie. A jak nie bd chcial przedluzyc kontraktu, to min 70, 80 mln i transfer

0

Son juz przedluzyl z Totkami do 26

16

Dawac go na stale a nie Pene, ktory nic extra nie daje

1

Panstwo w panstwie. Federacja przeciwko wlasnemu klubowi

0

@Barcatroll Mingueze odkupic za 9mln i opylic za 20, bo chetni sa. Niestety Barca nie umie w transfery

2

@Remi70 Masherano o niebo lepszy. Eric sie do nas nie nadaje, za slaby poziom

0

Jeszcze teraz nakupia z 5 graczy lol

3

Ja jestem nim rozczarowany

0

To jest chyba zart. Zeby LaLiga nie pomogla swojemu klubowi, tylko robila pod gorke

2

Cos mi sie nie chce wierzyc. Poczekaja do konca sezonu, w razie kontuzji i beda chcieli go za 2, 3 mln i Barca sie zgodzi, bo zwolni go z pensji

0

Wszyscy mysla, ze Hiszpania to normalny kraj, a tutaj Tebas czyli najwiekszy fan Realu rzadzi pilka i nic tylko punktuje Barcelone jak chce. Gosciu do wyj***nia juz dawno, a nikt mu nie naskoczy. Dziwi mnie to

0

Niech odchodzi, dajcie 10, albo 15

1

@Gall robili wieksze waly. Kontrakty dla wszystkich na poziomie 20mln brutto. Gosciu. Dalej placimy za to

1

Po co te gadania. Xavi w pierwszym sezonie dawal rade, w drugim juz byla porazka na calego

0

@Azglahal a jak Olmo zostal nabity pilka w polu karnym to bylo przewinienie? Sedzia odgwizdal od razu

1

Glupota, zadady sa zasadami, a czasami jest karny, a czasami nie ma

1

@gaucho104 I bardzo dobrze. UEFA I FIFA to najwiekszy scam

1

Wymiana za DeJonga bylaby dla nad czyms swietnym.

0

Lewy to dzisiaj pogral, jak mozna zepsuc takie setki

0

To bylo do przewidzenia lol

1

Barca tez stracila na sedziowskich decyzjach. Przypomnijmy palec Lewego z Sociedad, 2x karne z Las Palmas I inne. Takze Real niech nie placze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?