tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
70-80 mln i dzieki
0
Bylo Alemanego zatrzymac i bylby git
1
@BulaKG dokladnie, musimy to wykorzystac i sprzedac go za min 70mln. Tylko bohe sie ze zaraz to rozwalimy na jakis glupi transfer
0
To niech sie zrzeknie Kasy, albo trybuny
1
Teraz tylko Barca musi to wykorzystac i na maxa wycisnac kase
0
@Hawatkhar masz racje. Pozniej bedzie problem za pol roku, albo za rok i sprzedamy za frytki
1
Jezeli z obowiazkiem wykupu to okay, ale za minimum 70mln i to w jednej racie
0
Moze to i dobra chwila, zeby go opchnac za 80mln bedzie Tah w next season
1
I bardzo dobrze haha teraz Szczesniak pokaze klase
2
To juz na prawde kretynizm tutaj zawital. Wypozyczyc go do Juve I placic mu pol pensji. Gosciu jeden z najlepszych obroncow, jak jest w formie i bez kontuzji, a my sie go pozbedziemy od tak, bo Juve potrzebuje obroncy. Martinez ma 35 lat, takze Cubarsi i Araujo na lata maja miejsce w skladzie. A jak nie bd chcial przedluzyc kontraktu, to min 70, 80 mln i transfer
0
Son juz przedluzyl z Totkami do 26
16
Dawac go na stale a nie Pene, ktory nic extra nie daje
1
Panstwo w panstwie. Federacja przeciwko wlasnemu klubowi
0
@Barcatroll Mingueze odkupic za 9mln i opylic za 20, bo chetni sa. Niestety Barca nie umie w transfery
2
@Remi70 Masherano o niebo lepszy. Eric sie do nas nie nadaje, za slaby poziom
0
Jeszcze teraz nakupia z 5 graczy lol
3
Ja jestem nim rozczarowany
0
To jest chyba zart. Zeby LaLiga nie pomogla swojemu klubowi, tylko robila pod gorke
2
Cos mi sie nie chce wierzyc. Poczekaja do konca sezonu, w razie kontuzji i beda chcieli go za 2, 3 mln i Barca sie zgodzi, bo zwolni go z pensji
0
Wszyscy mysla, ze Hiszpania to normalny kraj, a tutaj Tebas czyli najwiekszy fan Realu rzadzi pilka i nic tylko punktuje Barcelone jak chce. Gosciu do wyj***nia juz dawno, a nikt mu nie naskoczy. Dziwi mnie to
0
Niech odchodzi, dajcie 10, albo 15
1
@Gall robili wieksze waly. Kontrakty dla wszystkich na poziomie 20mln brutto. Gosciu. Dalej placimy za to
1
Po co te gadania. Xavi w pierwszym sezonie dawal rade, w drugim juz byla porazka na calego
0
@Azglahal a jak Olmo zostal nabity pilka w polu karnym to bylo przewinienie? Sedzia odgwizdal od razu
1
Glupota, zadady sa zasadami, a czasami jest karny, a czasami nie ma
1
@gaucho104 I bardzo dobrze. UEFA I FIFA to najwiekszy scam
1
Wymiana za DeJonga bylaby dla nad czyms swietnym.
0
Lewy to dzisiaj pogral, jak mozna zepsuc takie setki
0
To bylo do przewidzenia lol
1
Barca tez stracila na sedziowskich decyzjach. Przypomnijmy palec Lewego z Sociedad, 2x karne z Las Palmas I inne. Takze Real niech nie placze