1

Wroci jak bedzie kasa w klubie zeby go zarejestrowac. Niech sie dobrze wykuruje

31

Kur** zawsze cos na tej reprezentacji, Gavi, Pedro, Fermin, teraz Yamal

0

Ostatnio brazylijskie talenty nie bardzo sie sprawdzaja

0

Ten transfer teraz nam sie odbija czkawką, szkoda ze nie polazl do PSG

0

Za doroslego juz nie bylo oferty. Wiadomo, ze Barca kupuje mlode talenty z okolicy

5

Nie wiem czemu sa cytowane slowa jakiegos nieznanego pilkarza. Yamal to zgarnia z zamknietymi oczyma

0

A to nie jest tak ze w przypadkach np Lewego I Raphini Barca placi Bayernowi I Leeds a oni placa tym wczesniejszym klubom za wyszkolenie z pueniedzy, ktore oni dostali??

8

@Jvstin09 Napoli chcialo sprowadzic za darmo Szczesnego, zeby zastapil Mereta. Gosciu nie ma podjazdu do Barcy nawet za darmo. Co do Davida to juz nie bylbym tak negatywnie nastawiony. Pozdro

1

Please, wezcie go !!!!

0

Zeby tylko tego zarzad nie rozwalil jak kase za Neya

0

Ale to by byla swietna wiadomosc, tego goscia trzeba sie pozbyc

0

W Barcelonie nie ma nic za darmo, jak Pena chce grac w pierwszym skladzie, to niech pokaze na co go stac. A jak nie pokaze, to niech nie ma pretensji, gdyz okazje do tego dostal juz w tamtym sezonie I zawiodl

0

To I tak o 10 za duzo. Nie rozumiem po co te bonusy lojalnosciowe. Lepiej dac bonusy za zwyciestwa I zdobyte trofea

1

VAR powinien wołać sedziow czesciej I to oni powinni podejmowac decyzje. Nawet, jezeli nie dadza czerwonej kartki. Niech obejrzy sytuacje I sam oceni

0

Idealnie... I sedziowie tez podeszli co nie??

16

Tu nic nie ma zrobionego przypadkowo. Tylko kretyn by tego nie widziale, albo po prostu ktos nie chcial tego widziec I tyle

0

Fundament dobry z niego, ale chyba u lekarza w gabinecie. Pozbyc sie jak najszybciej

6

Jeszcze tylko Robercik za chwilke I mamy to

0

No I elegancko, czekamy na Wojtka

0

FAKE NEWS!!!! Co to za dziennikarzyna?

1

No to jedziemy na mecz

7

Dudek po karierze tak mi jakos zbrzydnal I to bardzo. W ogole go nie cenie jako komentatora, bo ekspertem to on nie jest

3

Tak, jest#1 dopoki nie ma Szczesnego. Mecz z Getafe I pewnie 2 kolejne. Wojtek sie odbuduje w 3 tygodnie I wskakuje do bramki. Wszyscy wiemy jak bedzie, to jest international top

4

@Lukasz999 Dudek juz cos szczekal? Niech idzie grac w golfa, bo to ze jego przekaz w pilce jest zerowy to juz wiemy. Pozdro

0

WELCOME WOJTEK!!!

31

Szczesny ich wszystkich bije na glowe

0

Powodzenia I szybkiego powrotu!

6

Flick bardzo wysoka nota za ten mecz I sezon do tej pory. Pablo Torre mlody talent z Teneryfy, Xavi mu praktycznie nie dal szans, koncowki po 5 minut. A ten chlopak ma cos w sobie. Tutaj Flick stawia na niego kosztem Casado I dziekuje, bramka I bardzo dobry mecz. Oby tak dalej

0

To jestesmy na ten moment bez 7 podstawowych zawodnikow z powodu kontuzji. Ten Stegen, Araujo, Bernal, De Jong, Gavi, Olmo I Christensen plus Fermin rezerwowy

14

Pablo Torre, trzeba mu dac szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?