tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wroci jak bedzie kasa w klubie zeby go zarejestrowac. Niech sie dobrze wykuruje
31
Kur** zawsze cos na tej reprezentacji, Gavi, Pedro, Fermin, teraz Yamal
0
Ostatnio brazylijskie talenty nie bardzo sie sprawdzaja
0
Ten transfer teraz nam sie odbija czkawką, szkoda ze nie polazl do PSG
0
Za doroslego juz nie bylo oferty. Wiadomo, ze Barca kupuje mlode talenty z okolicy
5
Nie wiem czemu sa cytowane slowa jakiegos nieznanego pilkarza. Yamal to zgarnia z zamknietymi oczyma
0
A to nie jest tak ze w przypadkach np Lewego I Raphini Barca placi Bayernowi I Leeds a oni placa tym wczesniejszym klubom za wyszkolenie z pueniedzy, ktore oni dostali??
8
@Jvstin09 Napoli chcialo sprowadzic za darmo Szczesnego, zeby zastapil Mereta. Gosciu nie ma podjazdu do Barcy nawet za darmo. Co do Davida to juz nie bylbym tak negatywnie nastawiony. Pozdro
1
Please, wezcie go !!!!
0
Zeby tylko tego zarzad nie rozwalil jak kase za Neya
0
Ale to by byla swietna wiadomosc, tego goscia trzeba sie pozbyc
0
W Barcelonie nie ma nic za darmo, jak Pena chce grac w pierwszym skladzie, to niech pokaze na co go stac. A jak nie pokaze, to niech nie ma pretensji, gdyz okazje do tego dostal juz w tamtym sezonie I zawiodl
0
To I tak o 10 za duzo. Nie rozumiem po co te bonusy lojalnosciowe. Lepiej dac bonusy za zwyciestwa I zdobyte trofea
1
VAR powinien wołać sedziow czesciej I to oni powinni podejmowac decyzje. Nawet, jezeli nie dadza czerwonej kartki. Niech obejrzy sytuacje I sam oceni
0
Idealnie... I sedziowie tez podeszli co nie??
16
Tu nic nie ma zrobionego przypadkowo. Tylko kretyn by tego nie widziale, albo po prostu ktos nie chcial tego widziec I tyle
0
Fundament dobry z niego, ale chyba u lekarza w gabinecie. Pozbyc sie jak najszybciej
6
Jeszcze tylko Robercik za chwilke I mamy to
0
No I elegancko, czekamy na Wojtka
0
FAKE NEWS!!!! Co to za dziennikarzyna?
1
No to jedziemy na mecz
7
Dudek po karierze tak mi jakos zbrzydnal I to bardzo. W ogole go nie cenie jako komentatora, bo ekspertem to on nie jest
3
Tak, jest#1 dopoki nie ma Szczesnego. Mecz z Getafe I pewnie 2 kolejne. Wojtek sie odbuduje w 3 tygodnie I wskakuje do bramki. Wszyscy wiemy jak bedzie, to jest international top
4
@Lukasz999 Dudek juz cos szczekal? Niech idzie grac w golfa, bo to ze jego przekaz w pilce jest zerowy to juz wiemy. Pozdro
0
WELCOME WOJTEK!!!
31
Szczesny ich wszystkich bije na glowe
0
Powodzenia I szybkiego powrotu!
6
Flick bardzo wysoka nota za ten mecz I sezon do tej pory. Pablo Torre mlody talent z Teneryfy, Xavi mu praktycznie nie dal szans, koncowki po 5 minut. A ten chlopak ma cos w sobie. Tutaj Flick stawia na niego kosztem Casado I dziekuje, bramka I bardzo dobry mecz. Oby tak dalej
0
To jestesmy na ten moment bez 7 podstawowych zawodnikow z powodu kontuzji. Ten Stegen, Araujo, Bernal, De Jong, Gavi, Olmo I Christensen plus Fermin rezerwowy
14
Pablo Torre, trzeba mu dac szanse