tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Barca wypycha Gundo, ktory byl najlepszym zawodnikiem tamtego sezonu, a Ferrana nie wypycha, ktory od przyjscia do klubu nic nie pokazal
0
Po co zciagac Raphinie, Gundo i Roque??? A za rok chciec ich sprzedac???? A za rok Lewy. Barca sie osmiesza robiac takie transfery plus mlody Faye, pare mln zarobimy a gdzie jest futbol???? Sprowadzamy Olmo wychowanka za 60mln??? Deco out I chyba Laporta tez. Musimy miec plan, rozumiem zespol z wychowankow obudowanymi kilkoma dobrymi graczami. Ale Ferran, Fati, Lenglet, De Jong out. Reszte mamy druzyne marzenie
0
@Coutinho007 Balde jest dobry gracz, lepszy od Cancelo
0
Nazciagaja dziadostwa, a pozniej nikt nie chce odchodzic. Mamy 2 mlodych grajkow na defrnsywnym pomocniku, to nic nie kombinujmy. Nie ma kasy na Goundogana, to bylo Olmo nie kupowac. Bezsensowne te ruchy transferowe w tym sezonie
1
Raphinia na 10 to porazka. Miesza sie na boki I zabiera miejsce Yamalowi. Goundogan juz lepszy, Ferran do opalenia tez, tylko sie to potwierdza
4
Szkoda, ze De Jonga nie chca wywalic razem z jego slaba gra I pensja
1
@Messiasz2 Olmo, Raphinia I Viktor sa
0
Zla decyzja, ja bym go odpalil zanim odejdzie za darmo
0
Ja bym go sprzedal razem z jego pensja, do tego Raphinia I Lenglet plus Fati I Ferran. I tak nic nie graja, a mlodziezy trzeba dac szanse. Juz raz dawali za niego 80mln a za Fatiego 100, teraz tylko mniej bedzie
0
@Sc00rwiel zgadza sie, byla oferta 2 lata temu
0
Athletic dogadalo sie z Lengletem, ze placa mu 6 butto a Barca dodaje 10 hehe
Niestety cos bedziemy musieli dolozyc, tak czuje
1
W sumie to ja tez mysle tylko o Barcie...
1
25 mln I dziekuje
0
To jest chyba zart
0
@tkankowski tak jest
1
Niech idzie za 60
1
To jest chyba jego praca, a transfer goscia ktory pauzuje 20 meczow w sezonie to glupota
1
Najlepiej z zadnym,no ale coz
0
Kazdy chce szanse, tak jak Fati, Ferran, Eric Garcia, Lenglet, Frankie De Jong, Raphinia. A nikt z tych grajkow nie pokazuje formy na poziomie Barcy. Wiadomo, ze kazdy chce mieszkac w Barcelonie, bo warunkow lepszych nie znajdziesz, ale zarzad musi lepiej rozpracowac taktyke w sprawie odejsc, bo nigdy nikogo nie sprzedamy z takim podejsciem.
4
Nastepny przeplacony I bezsensowny transfer
0
No I powodzenia
0
@rav obys mial racje
1
Dlatego nie powinnismy wydawac pieniedzy, ktorych nie mamy na gosci po 60 mln. Nico okay, ale reszta juz nie, bo mamy mlodych na tych pozycjach
0
Dajmy sobie spokoj ze wzmocnieniami z zewnatrz, oprocz Nico eventualnie. Reszte trzeba zaoszczedzic kase I splacic dlugi. La Masia jest odpowiednim wzmocnieniem. Popatrzcie na mlodziez, ktora odeszla od nas, bo nie dostala szansy w 1szym zespole, teraz po 2, 3 sezonach graja swietnie. Niko w Porto, Xavi Simons I Olmo w Lipsku.
0
Oh wolalbym juz kogos z drugiej druzyny
0
@Zenon83 na takim poziomie mocna psycha to podstawa, albo sie nadajesz, albo nie
0
Po dzisiejszym meczu na pewno jest przed Rique
0
@Dominiczek1704 dokladnie
0
@KibicBarcy84 to tak nie dziala. Wg prawa to pilkarz sam sie wykupuje. Jezeli bedzie zgoda Nico, to Barca da mu kase ktora wysle do La Liga I ta wysle kase do Athletico, zeby sie wykupil
1
Oj chcialbym, zeby Deco ruszyl glowa I kupil Juliana Alvareza zamiast Olmo. Gosciu pierwszy sezon na lewej a nastepne na 9 za Lewego. Chce odejsc I za 60 go mamy