tomek1656
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chicago
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 nie wiadomo jak na treningach bylo
0
No I spoko. Bedzie Christensen I Araujo
0
Jest Fort a I Eric moze grac na boku
6
Bernal to lepszy transfer niz Olmo
4
Dla mnie Raphinia, jednakze cala druzyna zagrala bardzo dobrze
0
@Chudini123 3 na 3 gosciu strzela w jego lewo a Ter Stegen w prawo idzie...
2
Bramka Balde niestety
0
@Maciej1078 dzwignie sie tak nie splaca. Kupujacy dzwignie sam nimi zarzadza I czerpie z nich procent, w zaleznosci od kontraktu. Jednakze masz racje, nie bedziemy miec takich dochodow jakie moglibysmy miec bez sprzedazy dzwigni
2
Niestety wiedzialem, ze bedzie smrod z tym wypozyczeniem. On bedzie chcial cala ta kase. Dlatego nie ma klauzuli wykupu, bo bedzie mial wieksza kase za rok I za dwa lata. Najgorszy typ pilkarzyny
1
@sk13 tutaj masz racje. Barca nie umie robic transferow wychodzacych z klubu. Przychodzacych tez nie duzo lepiej. Pamietam jak United chcieli kupic Fatiego za 100mln I De Jonga za 80mln. Oj dobry gracz by to wykorzystal, ale to nie my. Pozdro
0
@normasubiektywna pensja to 12mln brutto plus 4mnl amortyzacji (x2 lata) na sezon. Teraz to 8mln brutto plus 2,6mln amortyzacji (x 3 lata). Athletic wezmie 80% z pensji na 1 sezon. Bedziemy musieli cos doplacic, no ale gosciu do Arabii nie chce odejsc, a nikt inny tej pensji w calosci nie pokryje
1
Deco to niech juz odejdzie
0
Szczerze watpie. On nie chcial przyjsc nawet za rekompensate 60mln a tu za darmo przyjdzie
0
Taki kram jak I Pan
0
@TowarEK wychodzi na to samo, kasa zostala rozbita
0
@sk13 wtedy byla inna sytuacja. Tu co sezon sie cos zmienia
1
Myslalem, ze do 2028 I tedy 8 brutto za sezon razy 4 sezony. Bo mial 16 razy 2. Ciekawe czy zgodzil sie zejsc z pensji, czy dostanie 10,6 za rok. Ale Barca podobno ma placic 20% pensji czyli wtedy I to tak by wychodzilo 2mln na sezon. Miejmy nadzieje, ze odejdzie w nastepnym sezonie, nawet za darmo
0
Cos to podejrzane, Gundo tez niby mial uraz
0
I dobrze, z athletic w podstawie wyjdzie z Cubarsim
0
@on1977 na zmiane dobry rokujacy gracz, duzo bardziej go wole niz Cancelo
0
Nie da sie wyrejestrowac Lengleta? I tak nie bedzie gral, a moze wtedy by odszedl w grudniu jakby posiedzial pol sezonu w domu
4
5 czy 6 boczny obronca u ktorego defensywa w waznych meczach to zart. Do tego min 12mln brutto kontrakt.Dajcie sobie spokoj
2
Kolejna niezrozumiana decyzja. Gosciu czysty talent, w tamtym sezonie super sie pokazal, a my nie majac kasy sprowqdzamy kogos innego, a jego oddajemy na wypozyczenie. Kto jest za to odpowiedzialny I jakie lobby dziala w klubie?????
7
Kretynstwo, tylu utalentowanych mlodych skrzydlowych obroncow mamy w klubie
7
Barca juz dawno otworzyla drzwi prawie wszystkim, problem w tym, ze nikt nie chce odejsc. Erik jestem na tak, Andreas powinien zostac
0
@TowarEK 80% to dobrze, niech idzie
1
Ten aktykul tylko wkurzyl ponownie Cale Barcelonismo
24
Pytanie tylko po co? Valle, Fort I Kounde. Deco I Lapcio out
5
To ile Olmo zarabia? Niby takie poswiecenie, zeby przyszedl robi, a tu pewnie z 15
0
Do drugiej druzyny I tyle