0

@Rifek grac i tak nie bedzie, takze nie wiem co sie tu oplaca. Wiadomo sprzedaz, ale gosciu jest ciezki w negocjacjach. Chce grac w Europie, ale ambicje formie nie dorownuja.

0

@MaroBrd a co zrobisz? Gosciu uparty, a nikt go nie chce na stale oprocz Arabow

0

@Rifek a dlaczego nie? Zawsze mozna na trybuny a moze zmieni nastawienie i zdecyduje sie na transfer?

0

Jezeli Xavi stracil szacunek u pilkarzy, musial odejsc

0

Odpalic go za kartofle. Najlepiej do Arabow, a jak sie nie zgodzi to 2 dryzyna

0

@Zoker Palmer sie nie kopie

0

@Faro Fati to jeszcze wiekszy przezytek. Out razem z Cancelo

0

@Abelardo w Barcy niestety zegna sie ciezko i brzydko. Nikt stad nie chce odchodzic. Dodalbym Messiego, Suareza i paru innych

3

4

Gosciu oglosil, ze zostaje bo go caly zarzad namawial, a po miesiacu go zwalniaja. Gdzie tu jest sens?

0

Pensje po 30mln na sezon albo lepiej a jak jeden sezon jest poslizg to juz afera i nie maja za co zyc. Biznesmani heh

14

@BORO_12 chyba z maslem

1

Rynkowa czyli tyle ile da rynek. Podobno byly oferty wyzsze od naszej

0

@626 Cancelo to dopiero parodia pilkarza, ktory nie umie dostosowac sie do taktyki i pilnuje strefa. Pep nie bez powodu go odstrzelil, atak dobry, nawet bardzo, ale obrona dziadostwo. Na duze mecze nie nadaje sie, a zwlaszcza jak sobie krzykna 30/35 mln

0

No tak, kaska pierwsze mistrzu. Milionerzy, a jak trzeba pomoc klubowi to srodkowy palec. Okresl sie chociaz czlowieku

1

Co to za kretynstwo by bylo? Cancelo? Gosciu, ktory w lepszych meczach sie gubi i zawala nam bramki????? Balde na lewa i dzieki a Cancelo koniec wypozyczenia

3

@Lewandinho a Kimmich to za darmo? Badanie runku narazie jest, co, jak i za ile i czy o ile

1

To sa jaja, Barca gdzie jest mentalnosc zwyciezcow??!!! Z Liverpoolem, Roma i podrzednymi zespolami. Wychodza na jakas Girone i porazka juz 2 w tym sezonie. Pierwszy mecz tez zart

0

@Elisan12 nie mozna go wypozyczac w nieskonczonosc. Juz lepiej bylo go spieniezyc rok temu. Kazdy by chcial w Barcelonie grac, ale jak nie dojezdz, to sorry. Sprzedac go i tyle

14

Cancelo to porazka, lepiej niech da szanse Fortowi

1

@gabrielos1899 za 100 mln mozna by pomyslec, tylko boje sie zebysmy pozniej tej kasy nie rozwalili jak 222 baniek z Neya. Juz na splate dlugu bym to wolal przeznaczyc. Obrona bylaby ok, Christensen moglby sie wrocic, po pozyskaniu dobrego DP. Jest jeszcze mlody Faye tez trzeba mu dac szanse. Pozdro

0

Ma kontrakt z Barca to nie ma sie co martwic co in bd chcial

3

Cancelo to niech wraca do City

0

No i brawo, cieszy mnie to

1

BALDE I FORT!!!! TYLE W TEMACIE

0

@slayer ale zejda z pensji

0

@robertocarlos76 6 meczy. Ale moze i Mistrzostwa ominie

0

@fotohobby brawo. To samo co w meczu z PSG

1

@4Fabregas4 rozgrzeje sie w przerwie

0

@smiatuniu lol, niestety nic nie bylo widac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?