0

@Mavcin1980 to juz poszlo na tamten sezon na rejestracje, takze juz dawno podzielone

0

Kazdy chce zostac, a nic szczegolnego nie pokazuje. Lepiej go sprzedac zanim jeszcze jest nadzieja, bo po nastepnym kiepskim sezonie ofejdzie za 15mln max. Niech wreszcie Barca zacznie cos zarabiac kasy. On i Ferran sa do odstrzalu. To samo Lenglet i Kessi

0

7 dla Neymara, takze Ferran sorki, ale Ty noze out?

2

i brawo, nie ma im co ulatwiac

0

@Gappeq oj chyba trafiles w punkt, brawo

2

@SenoX Tutaj sie mylisz. Sa takie kombinacje i rozkladanie paymentow, ze glowa mala

0

@KibicBarcy84 to niech pokaze, ze ma jaja i gra kobkretnie, a nie jak łajza tylko karne robi w ostatnich 3 sezonach. Takie zycie, chce kase to Arabia, a nie czekac az za darmo go oddamy, bo o to chodzi. Ludzie bez honoru te pilkarzyki

0

@partymaker prosto do City nie trafil z Valencii. Juz w Interze i Juve pokazywal, ze jest dobrym grajkiem. Guardiola go ustawil, ale nie jest cudotworca

2

@Emerald pewnie mysli, ze pojdzie za darmo do Milanu. I pewno tak bedzie

3

Tak, lepiej na trybunach w Barcie. Drugi karierowicz Umtiti, niech ten tez idzie do szamana

0

@barteksuchy85 nie wiem czy jest sens zadluzac sie jeszcze wiecej za Silve. Mamy Ansu,Ferrana, Abde, Raphinie,Gavi tez moze grac na skrzydlach, mlody Yamal. Niema miodu, ale do tego moznaby zciagnac Vitora jakby sie dalo

0

@Nowy1103 te araby byle kogo kupuja, to dlaczego nie mieliby jego wziazc

13

@as_karo Lenglet po pierwsze takie kiksy robil rok temu, ze glowa mala. Reki i karniaki. Garcia az taki slaby nie jest i ma lepsze wyprowadzenie. Plus jest mlodszy i ma pensje duzo nizsza

0

Pamietam jak byla opcja go kupic z Valencii, ale wolelismy chyba wtedy tego goscia z Benfiki (sprzedalismy do do Wolves), juz zapomnialem jak sie nazywal.

3

@GrosikFCB moze zeszedl z zarobkow

1

@luka1995 kupuja obronce z Wolfsburga. francuz nigdy nie byl pierwsza opcja

5

@volverine86 FM to nie pilka i polityka, ktora w tym jest. Nic nie wiesz o zyciu gosciu

4

@Alberto1031 Ty nie wiesz co mowisz gosciu

1

No i dobrze, niech nie ma z gorki tak latwo. Jak chca to niech placa dobrodzieje

0

@mokrychlopiec rodzinny kraj to chyba Senegal

2

Biznes zycia. Wypad z nim z klubu, zawsze cos bylo a mydlenie oczu na porzadku dziennym, razem z tym jego agentem. A propo podobno 20mln brutto w PSG ma miec, nie wiem ile tam tax (Hiszpania 50%), ale dla mnie to niezbyt pensje mu ugadal

0

Co to za klauzule wtf

0

@mindbender84 Neymar. Co do Messiego to tez mial okazje wrocic na ten sezon i nie chcial. Jakby wrocil, to sytuacja z Dembele bylaby duzo latwiejsza, a kaska by sie przydala

7

Niech idzie za 100 i 75/80 dla nas. Super

4

@Carlosss chyba 25

4

Niech idzie. Szkoda tylko, ze nie za te 100 dla nas. I tak dostanie kontuzji niedlugo, szklanka i tyle a reszte gosciu nierefeormowalny. W Paryzu zaraz cos pojdzie nie tak i po gosciu. U nas tyle dochodzil do siebie, a i tak mu to zeszlo kilka lat. Mentalnosc slaba

0

@Dany9555 Widze, ze nastepny sezonowiec odjechal. Pamietasz jak mu sie kontrakt konczyl rok temu i ledwo go przedluzylismy z powodow zlych finansow. Dlatego ta klauzula poszla. A sam Xavi mowi, ze to jest decyzja zawodnika, takze nikt nie sapie gosciu

1

Tak jak w tamtym sezonie, najwyzej bedziecie mieli 2 miejsce. Visca El Barca!

1

@luka1995 Z Balde Xavi zwlekal i dzieki przedsezonowi, gdzie pokazal sie swietnie wywalczyl miejsce w 11. Pablo Torre w ogole nie dostal szansy

0

Moze i dobrze, ze odchodzi za pare baniek jak Xavi i tak z niego by nie korzystal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?