1

Idź lepiej badać wypadek Tupolewa, tam Twoje hipotezy będą bardzo na miejscu.
Nie wiem jak to nazwać, ale często ludzie piszą "bul dópy", coś w tym jest :)

0

Sam znalazłem, ale dzięki za staranie :) wczoraj komentator powiedział na antenie Canal+ Sport, że tutaj bd transmisja :D coś mu się powaliło.

0

Jak minie pół roku na tej stronie, to dostaniesz ode mnie tarczę :D

0

Aż tak cię to boli, że nie wygrał żaden zawodnik Barcelony? Rozumiem, że wroga ekipa, przeciwnik Messiego, ale ludzie... to nie jest maszyna, każdy ma prawo się wzruszyć :) nawet Messi tak powiedział.
Pozdrawiam całą Barcelonę i kibiców, tylko Ciebie nie.

0

Na CANAL+ sport leci losowanie? wczoraj mówili, że bedzie tam, a włączam teraz i nie ma... na jakim leci????

1

Powinno się przywiązywać uwagę do gry zawodnika, a nie wyglądu.

0

Wy wszyscy chyba go lepiej znacie niż Klopp, skoro już wiecie, że chce odejść itd. itp...

7

Nie wiem jak wam, ale mi to wygląda na koszulkę na trening, nie spotkanie... :D

2

Brzydka, ale i tak 3 zestaw jest używany raz na 20 lat :D

1

Jako kibic Realu jest mi wstyd za tą panią... wszystkich kibiców Barcy proszę o wyrozumiałość, nie wszyscy kibice znoszą naszą porażkę tak dobrze jak ja :(
Pozdrawiam i życzę powodzenia w zbliżającym się sezonie! :)

0

Na to musimy niestety poczekać. Niech wygra lepszy - tak to sformułuję :)
Pozdrawiam :)

0

Jako kibic Realu, muszę się z Tobą zgodzić... Perez robi drużynę gwiazdeczek, która przyniesie ogromne zyski, ale na pewno nie osiągnie tego, co w poprzednim sezonie.

1

Prowokacje czas zacząć? idź spać dziecko.

0

Ronaldo ma kontuzję, być może dlatego nie wystąpił od pierwszej minuty. Przez jego ambicję i głupie decyzję (np. dzisiejsza o wejściu na murawę, zamiast wyleczyć uraz na 100&), spowodują przedwczesne zakończenie kariery.

0

Nie zgodzę się z Tobą. Może MŚ miał nieudane, ale już w meczu z Sevillą zaprezentował się wyśmienicie.

0

To zawsze działa w dwie strony. Jak przegra Real, dzieci (nie kibice Realu, ale dzieci) wkraczają na stronę Barcy i zaczynają wyładowywać frustrację... ale po przegranej Barcy, jej dzieci przychodzą do nas.
Kibicom Barcy życzę powodzenia w sezonie! :) Może nam dzisiaj coś nie wyszło, ale to nie koniec świata (przynajmniej dla mnie).
Pozdrawiam,
Kibic Realu

0

Beko gra jako stoper... przecież obrońca musi być solidną lodówą nie do przejścia :D

0

Domyśliłem się... ale co dokładnie zrobił? w jakimś meczu/treningu?

1

Żyjmy przeszłością.

0

Song+Pedro+Alves= 25 milionów maksymalnie za nich wyciągną
Cuadrado+Reus+Koke= 40/50+30(wliczam zmienne na Reusa)+40/50

0

Mógłbyś rozwinąć? bo nie jestem w temacie i nie wiem o co chodzi :) będę bardzo wdzięczny.

0

Szkoda, że nie jestem na stronie pół roku, bo dostałbyś ode mnie plusa :DD

1

Messi od początku kariery gra w lidze hiszpańskiej, Ronaldo od 5 lat.Ronaldo 177 goli w 165 oficjalnych spotkaniach, to chyba nie jest zły wynik, a jeśli tak, to popisz się swoimi osiągnięciami.

0

Kiedyś chcieliście, teraz na pewno nie :D

0

Wierzycie w ten transfer? bo ja nie.

0

To dlatego, że rywal był z wyższej półki i na nic nie pozwalał.

0

Nie dziwie się :D Cesc jeszcze zeskakiwał ze schodka, taki wysoki jest ten Thibaut (199cm) :)

0

Przynajmniej nie jedzie po swoich jak im nie idzie, co zauważyłem, gdy nie szło Messiemu...

0

Nie. Za sprowadzanie nieletnich zawodników do La Masii, ale o co dokładnie poszło, to sam nie wiem :(

0

Większość myśli, że cwaniak, arogant, ale jakbyście poczytali o Nim, to dowiedzielibyście się wielu ciekawych faktów z jego życia m.in. dlaczego tak się zachowuje na boisku. Wczorajszego spotkania nie może zaliczyć do udanych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?