tomek388
Dołączył/a: marzec 2014
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestem skłonny Ci uwierzyć :D
0
Dałem tylko przykład poziomu zawodnika, nie przesadzaj... trzeba kupować zawodnika na lata, a nie na 2 sezony...
1
Transfer Bale'a bym zgodny z prawem, więc dali sobie spokój.
0
Gdyby Barcelona robiła przemyślane transfery, to nie kupiłaby 30 letniego Mathieu i wiecznie kontuzjowanego Thomasa, tylko wyłożyła pieniądze na Hummelsa... tym się różni Real od Barcy, Real wydaje krocie na świetnego zawodnika (zwraca się po jakimś czasie), a Barca stawia na wychowanków lub zawodników z niższej półki, co jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe, tylko na tym tracą.
0
Mathieu kosztował 20, a Vermaelen ile?
0
Raczej nigdy tak nie będzie... FIFA musiała by na to przystać, co jest niemożliwe :(
0
Tak ciężko wpisać w YT "Neymar Ice Bucket Challenge"?
0
Urzekła mnie Twoja historia, chłopcze.
1
Zapewniam, że nie wszyscy są tacy sami. Zdarzają się jakieś gimbo-wybryki, ale jaki klub nie ma takich kibiców, tutaj też się na pewno tacy znajdą, zapewniam.
Pozdrawiam
2
A ten capslock to po cholerę?
0
Skrócona kara Suareza, gdy ten przyszedł do Barcy, zawieszona kara na jedno okienko transferowe, by Barca mogła wykonać transfery na przyszłość... nie zaczynaj prowokować.
0
I z tego powodu Barca powinna się cieszyć... gdyby nałożyli karę i nie zawiesili na to okienko, Barca nie miałaby składu.
I tak powinniście podziękować Fifie, że pozwolili teraz wykonywać jakieś ruchy transferowe na przyszłość.
0
Aktualnie leczy kontuzję, za niedługo powinien wrócić.
0
Nie rozumiem tej kary FIFA, niech dadzą sobie już spokój... wystarczająco spieprzyli futbol do tej pory. La Masia daje nadzieję młodym chłopcom z ubogich rodzin na niesamowitą przyszłość, a Ci jeszcze chcą ich ukarać... #FIFAMafia #BlatterKrul
Pozdrawiam,
Kibic Realu (nie wkładajcie nas, kibiców Realu wszystkich do jednego worka z pseudo kibicami - te gimbusy też muszą się gdzieś wyżyć)
0
Nie odnosiłem się jedynie do Suarez'a, ale do wielu innych i z tym niestety musisz się zgodzić :(
5
Z tym powinien zgodzić się każdy zawodnik Barcy. Cesc był po prostu źle ustawiany. Jako kibic Realu, cieszę się, że jego potencjał nie będzie marnowany... powinniście zrobić dokładnie to samo, niech gra na swojej nominalnej pozycji, a nie na "9"...
0
Lepiej powiedzieć "Cieszę się z transferu", a nie oszukiwać siebie i kibiców danego zespołu.
0
Twoją jedyną szansą jest Fideo, jeśli on pójdzie do MU, to Cuadrado do Barcelony :D
0
"Suárez: Spełnia się moje marzenie"
Każdy nowy zawodnik tak mówi, a prawda jest taka, że zanim mu zaproponowali kontakt, to nawet nie myślał o Barcy...
Zauważyliście, że zawsze na prezentacji zawodnika (nie chodzi mi tylko o Barce), każdy zawodnik mówi "To było moje marzenie!"? Mnie to śmieszy, ale cóż... marzenia się spełniają :D
0
Tak się składa, że Ronaldo/Bale zawsze byli Madridistas :) co do reszty, to trudno mi powiedzieć/napisać. :(
0
Lepsza wersja Ronaldo? wątpię.
0
Będzie tam grał na wypożyczeniu do stycznia, a wraca później i przygotowuje się do sezonu w lidze amerykańskiej, która zaczyna się w marcu :)
0
Czy zawodnicy nie mają prawa głosu? Przecież jest to oczywiste, że jeśli jakiś zawodnik stara się cały sezon by grać w finale LM nie zrezygnuje z tego dla Copa America.
Nawet jeśli się tak stanie, że turniej będzie odbywać się w tym samym czasie, to zawodnicy zostaną w klubach i nie odpowiedzą na powołania.
0
Jeśli już wkroczył na temat Chelsea, to również uważam, że w tym roku mogą namieszać w LM.
0
Interesujące. A opowiesz mi jak skończył Milan w ostatnich latach, bo coś mi się wydaję, że niezbyt ciekawie.
0
Kamer na stadionie są dziesiątki, jak nie setki... a mimo to, nikt nie widział splunięcia Pepe. Rozumiem, że wielu kibiców życzy mu jak najgorzej, ale wczorajsza szopka, to jedynie wina Keity, przykro mi, ale taka jest prawda.
0
Dzięki :) chłopak ma trudne nazwisko :D
VeB, Hala :)
0
Widać, że dobrze opiekują się Halivocicem (przepraszam, ale nie wiem jak się pisze jego nazwisko. Chodzi mi o tego młodego chorwata), widać, że chłopak ma potencjał :)
7
Naprawdę chcesz porównywać tercety Bale-Benzema-Ronaldo do Delofeu-Messi-Pedro? Oczywiste, że Barca ma lepszy, bez wątpienia.
0
Ivan to świetny zawodnik, przez niego przegraliśmy na stadionie Sevilli :D
ty gnoju (humorystycznie), nie zapomnę Ci tego :)
Visca el Barca, Hala Madrid!