0

"hala dzieci", to jak dla mnie wystarczająca prowokacja dla kogokolwiek związanego z Realem.

0

"brakiem szacunku i plujących prowokacjami", widzisz błędy wszystkich, tylko nie swoje.

0

Nie obchodzą Cię mecze Realu, a mimo to je oglądasz.

0

Wątpie by to był nawet kibic Realu. Zauważyłem, że często "kibice" zakładają na stronie swojego klubu pod nickiem związanym z Realem (w tym przypadku) i specjalnie prowokują, a tacy jak Ty później mają złe zdanie o przeciwniku (piszę przykładowo, bez urazy).

0

To akurat był karny, nie rozumiem Twojej frustracji. Real wygrywa, Ronaldo strzela, a ty kupujesz maść.

0

Bravo, owszem :D

0

Z tego co mi wiadomo, to Ronaldo Nazário już nie gra, więc nie wiem o jaki rekord Tobie chodzi... artykuł pod którym w komentarzach nie ma napisane nic o Cristiano, to nie artykuł, bo nie ma kogo obrażać. #RESPECT

9

Stwierdza fakty i ma swoje zdanie, to takie niezrozumiałe dla Ciebie.

0

Nigdy. Czego oczekujesz od kogoś kto w ciągu 3 miesięcy rozegrał kilka minut z 3-ligowcem? Douglas i Montoya mogą podziękować LE, że niszczy im karierę.

0

Od kiedy Ronaldo doszedł do Realu w leci 2009, on i gwiazda FC Barcy strzelili po 200 bramek - każdy z nich.

0

Juz się nie pamięta jak Busquets dupe uratowal tydzień temu... zalosne.

0

A najciekawsze jest to, że Ronaldo nie gra. SZOK

0

"2 grudnia 1908: Gamper ratuje Klub" nie da się włączyć tego artykułu, czy tylko ja tak mam?

0

I teraz znowu James 3-0, Chicharito piękna asysta :)

11

Najpierw musiałbyś wyjść na dwór, a przy Twoim napiętym terminarzu to byłoby mało prawdopodobne.

0

W Paint im lepszą zrobię... i to nie są żarty :)

0

Wcale nie wyolbrzymiłem. Napisałeś to z pogardą do Madrytu, jakby każdy mieszkaniec Madrytu był zwierzęciem.

0

Tak, oczywiście... każdy kto z Madrytu to bandyta, złodziej, morderca i gwłaciciel... pomyśl zanim coś napiszesz.

1

Kiedy wreszcie zrozumiesz, że ZP jest nagrodą za dany rok, a nie za cały okres kariery? Messi pobił rekord Raula i Zarry w ciągu jednego sezonu, czy całej kariery?

0

0

W takim razie na tej stronie jest więcej prowokatorów niż kibiców Barcy.

1

Różnicą jest to, że Ronaldo rostrzyga mecze zanim wejdą w decydującą fazę.

0

Za to, że rzucił butelką w górę ze szczęścia i mógł spowodować uszczerbek na zdrowiu kibiców w odległości 10 metrów... a i tak trafił w siebie.

1

Sam sobie zaprzeczasz :) "Messi powinien zdobywać piłkę "rok w rok", a i tak teraz ją dajesz Neuer'owi (chyba tak się piszę)

0

Nie każdy, ale zdecydowana większość.

1

Kibice Barcelony przed rekordem Zarry: "Messi się wypalił, sprzedać tego dreptacza"
Kibice Barcy po zdobyciu rekordu: "Messi krul, wszystko wygrał! Rekord Liga BBVA i LM zdobywał przez jeden sezon, a nie przez całą karierę."

Nie piszcie, że mam "bul dupska", bo tak nie jest. Po prostu nie rozumiem waszej mentalności... podobno jest się z klubem na dobre i na złe, a nie wtedy gdy ma dobre chwile.

1

Sarkazm. Bo strzelanie do deb*li jest wciąż nielegalne.

0

Zanim włączył mi się filmik, to obstawiłem, że ustawił siebie na każdej pozycji - trochę mnie zaskoczył :D

0

Dostał któryś kartkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?