tomek388
Dołączył/a: marzec 2014
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"hala dzieci", to jak dla mnie wystarczająca prowokacja dla kogokolwiek związanego z Realem.
0
"brakiem szacunku i plujących prowokacjami", widzisz błędy wszystkich, tylko nie swoje.
0
Nie obchodzą Cię mecze Realu, a mimo to je oglądasz.
0
Wątpie by to był nawet kibic Realu. Zauważyłem, że często "kibice" zakładają na stronie swojego klubu pod nickiem związanym z Realem (w tym przypadku) i specjalnie prowokują, a tacy jak Ty później mają złe zdanie o przeciwniku (piszę przykładowo, bez urazy).
0
To akurat był karny, nie rozumiem Twojej frustracji. Real wygrywa, Ronaldo strzela, a ty kupujesz maść.
0
http://www.whoateallthepies.tv/fail/168911/football-gif-neymar-dives-like-the-shameless-little-pussbag-he-is-vs-uruguay.htmlPamięta się tylko to, co się chce pamiętać.
0
Bravo, owszem :D
0
Z tego co mi wiadomo, to Ronaldo Nazário już nie gra, więc nie wiem o jaki rekord Tobie chodzi... artykuł pod którym w komentarzach nie ma napisane nic o Cristiano, to nie artykuł, bo nie ma kogo obrażać. #RESPECT
9
Stwierdza fakty i ma swoje zdanie, to takie niezrozumiałe dla Ciebie.
0
Nigdy. Czego oczekujesz od kogoś kto w ciągu 3 miesięcy rozegrał kilka minut z 3-ligowcem? Douglas i Montoya mogą podziękować LE, że niszczy im karierę.
0
Od kiedy Ronaldo doszedł do Realu w leci 2009, on i gwiazda FC Barcy strzelili po 200 bramek - każdy z nich.
0
Juz się nie pamięta jak Busquets dupe uratowal tydzień temu... zalosne.
0
A najciekawsze jest to, że Ronaldo nie gra. SZOK
0
"2 grudnia 1908: Gamper ratuje Klub" nie da się włączyć tego artykułu, czy tylko ja tak mam?
0
I teraz znowu James 3-0, Chicharito piękna asysta :)
11
Najpierw musiałbyś wyjść na dwór, a przy Twoim napiętym terminarzu to byłoby mało prawdopodobne.
0
W Paint im lepszą zrobię... i to nie są żarty :)
0
Wcale nie wyolbrzymiłem. Napisałeś to z pogardą do Madrytu, jakby każdy mieszkaniec Madrytu był zwierzęciem.
0
Tak, oczywiście... każdy kto z Madrytu to bandyta, złodziej, morderca i gwłaciciel... pomyśl zanim coś napiszesz.
1
Kiedy wreszcie zrozumiesz, że ZP jest nagrodą za dany rok, a nie za cały okres kariery? Messi pobił rekord Raula i Zarry w ciągu jednego sezonu, czy całej kariery?
0
0
W takim razie na tej stronie jest więcej prowokatorów niż kibiców Barcy.
1
Różnicą jest to, że Ronaldo rostrzyga mecze zanim wejdą w decydującą fazę.
0
Za to, że rzucił butelką w górę ze szczęścia i mógł spowodować uszczerbek na zdrowiu kibiców w odległości 10 metrów... a i tak trafił w siebie.
1
Sam sobie zaprzeczasz :) "Messi powinien zdobywać piłkę "rok w rok", a i tak teraz ją dajesz Neuer'owi (chyba tak się piszę)
0
Nie każdy, ale zdecydowana większość.
1
Kibice Barcelony przed rekordem Zarry: "Messi się wypalił, sprzedać tego dreptacza"
Kibice Barcy po zdobyciu rekordu: "Messi krul, wszystko wygrał! Rekord Liga BBVA i LM zdobywał przez jeden sezon, a nie przez całą karierę."
Nie piszcie, że mam "bul dupska", bo tak nie jest. Po prostu nie rozumiem waszej mentalności... podobno jest się z klubem na dobre i na złe, a nie wtedy gdy ma dobre chwile.
1
Sarkazm. Bo strzelanie do deb*li jest wciąż nielegalne.
0
Zanim włączył mi się filmik, to obstawiłem, że ustawił siebie na każdej pozycji - trochę mnie zaskoczył :D
0
Dostał któryś kartkę?