tomek388
Dołączył/a: marzec 2014
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Urzekła mnie Twoja historia.
0
Iniesta w 6:13 wyglądał jakby mu się coś stało, jakaś kontuzja? :(
1
Krążą legendy, że kiedyś w komentarzu nie dodałeś "...".
Dziadek mi opowiadał ;)
1
Ja bym raczej zaczekał. Tak samo pisało się o Ronaldo, że się wypalił, a szybko wrócił na odpowiedni tor i jest jednym z najlepszych, a aktualnie najlepszym zawodnikiem.
0
Messi bierze 50 mln euro za rok gry w Barcelonie?
Szczerze w to nie wierze. Messi kocha ten klub i na pewno nie chciałby brać aż takiej kasy, dodając, że klub nie jest w najlepszej sytuacji finansowej.
W dodatku z tego co czytałem Xavi chce zrobić interes życia... będzie grać w klubie z Kataru lub USA, a kasa na jego konto będzie wpływać z Barcy... dlaczego zapytacie? Ponieważ Xavi uważa, że w innym klubie nie będzie mógł liczyć na odpowiednie wynagrodzenie. Dużo słyszałem o tym jacy to z nich gracze, którzy kochają ten klub. Jak dla mnie to jest bardziej jak żałosne :( na co taki Messi wydaje te 25mln, skoro brutto dają na niego 50mln, czyli, że dostaje 25 i na co to wyda? nowy samochód? bez jaj.
0
No raczej, żeby zrobić Realowi większą konkurencje. Szczerzę to się zdziwiłem, że akurat w dzień końca kary Suarez wraca... podejrzane.
0
Czyli jak zawsze, Realowi dadzą silnych przeciwników przed meczem z Atletico/Barcą, a Wam jakieś kurduple co pewnie spadną za rok.
3
"niektórzy zawodnicy trzeciej siły La Liga ubiegłego sezonu mogą w każdej chwili opuścić klub"
Śmieszne jest to, że zawsze trzeba dowalić Realowi... nie mogli napisać ubiegłoroczny zdobywca LM? Aż tak bardzo to boli redaktora?
Jakbym ja pisał podobny artykuł na stronie Realu, to pewnie bym napisał najlepsza drużyna dekady o Barcy...
0
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Hiszpania/494121-xavi-chce-gra-gdzie-indziej-ale-zarabia-w-barcelonie.htmSłyszeliście coś o tym, że Xavi ma wspaniały plan na przyszłość? klub, któremu tyle zawdzięcza... ehh.
0
12 tyś? na pewno jakiś błąd, bo to by było totalne skąpstwo...
Pewnie 120 lub 122, bo za 12 to nic nie kupią.
Pozdrawiam kibiców Barcy :)
0
Rozumiem, że chcecie aby Suarez został zaprezentowany na Camp Nou, ale ludzie! przecież to co on wyprawia, to nawet nie podchodzi pod zachowanie człowieka, co on jest psem, że gryzie ludzi? Tak nie powinno się robić, to jest chore... dobrze, że dostał karę, a to że teraz przeszedł do Barcy, niekoniecznie nie może skończyć się zmniejszeniem kary. Jeśli by się tak stało, to byłoby to potwierdzenie, że FIFA/UEFA (ogólnie te mafie) są za Barceloną.
Pozdrawiam obiektywnych kibiców Barcy,
Kibic Realu.
0
Gdzie jest ta informacja o Ronaldo?
0
Tak... ale wy dalej piszcie, jacy to są z nich wrogowie, gdyby mogli to by się pozabijali. Obudźcie się, prawda jest taka, że Cris i Leo nie są wrogami!
1
http://sport.fakt.pl/cristiano-ronaldo-pocieszal-leo-messiego,artykuly,456012,1.html
0
Ale Neymar gwiazdorzy... co najmniej jakby zdobył 4 ZP
3
No... w... sumie... masz... racje... Taki... trener... by... sie... wam... tez... przydal... Osobiście... jako... kibic... Realu... chcislbym... go... zamiast... naszego Sraczkalottiego... on
.. albo... Simeone...
0
Zakłada ktoś stronę pt: "Beka Z Wrzutek Marcelo", bo chętnie like'a dam :D
Kibic Realu :D
0
I mamy zero szacunku do przeciwnika! HURA!...
0
Weź to sformułuj odpowiednio, bo wychodzi na to, że to Sevilla potrafi tylko z ogórkami. :D
0
Same indywidualności, plus Bale, który nie wiem jakim cudem u nas gra. Chciałem Hazarda, a dostałem Garka :( Pozdrawiam.
0
Wcale się nie zdziwię. Jestem kibicem Realu i przyznaje się, ale polityka którą stosuje Perez, to kompletna głupota. Kupuje zawodników za pieniądze których nie są warci. Nie, nie będę pisać debilnego H*l* Ma*r*t, bo pewnie nikt nie chce tego tutaj widzieć :D Powodzenia i mam nadzieję, że wygra lepszy.