0

@Sau_Ron tę szybkość to ja bym na 2 podzielił

1

Silnie pop&*^dolony Luuk został znaleziony w sobotni wieczór

3

Prześcieradła miałyby bramkę zaliczoną bez żadnego zastanowienia xD

0

@4Fabregas4 widać po twarzy, że to jest młodziutki

5

Saminamina e e waka waka e e

0

@Rewolucja123 technicznie Busquets jest na innym poziomie

4

@jedrek7000 Przepraszam również

1

@kulek22 a Mingueza...Mingueza też był.

0

jeszcze chwila i Xavi straci wszystkie swoje włosy

0

nie wierze XDDDDDDDD

5

Araujo jaki wyskok. On nie ma konkurencji w składzie na ten moment.

1

Mingueza klasowe przyjęcie

5

to "fellow kids" pasuje idealnie, bo połowa naszego składu to u21 xD

1

@barcelonaLM gość cudem uniknął złamania nogi

5

@Zoker szkoda, że nie "Umtiti Lenglet"

2

@Gaz cała nadzieja w Prunie

0

9 zawodników powołanych z Barcelony B, wow. Niech pokażą co potrafią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To ten mecz się odbędzie? Przecież my nie mamy kim grać XD

1

@PatrychoO ściągałem go w Fifie 15 do Barcelony, bo brakowało mi Puyola, a fryzura podobna xD

0

Masakra, a tyle czasu nas to omijało…

0

kolejny do kolekcji?

6

@Bisz jeszcze na boisko nie wyszedł, a już nieudany, ciekawe.

2

podwójna radość - klasowy zawodnik, a na dodatek trenowany przez Pepa :)

14

@amanter serio ktoś jeszcze liczy Puiga jako "przyszłość Barcelony"? xD

1

@wolbi_10 oj zazdro, ktoś się musiał nieźle wykosztować :D

5

@Destroyer_of_Worlds Puyol też nie był najwyższy ;)

0

@BARCA1899Messi jak to brakuje? od tego jest Luuk :D

2

chłop myśli, że jak dał im już jedno czerwo to wystarczy kartek dla nich xD teraz nas kartkuje

2

Piłkarzy Sevilli zaczyna mocno odklejać
Jeszcze chwila i ktoś z naszych będzie połamany. Dobrze, że sędzia TOP i panuje nad meczem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?