0

nie mogę się doczekac naszej nowej lini obrony :D

Alba Lenglet Pique Roberto

13

mówcie co chcecie, ale Memphis jest o przynajmniej jedną półkę wyżej od Griezmanna.

0

miłego siedzenia na trybunach, panie Moneyba.

1

@Kz1234 działa działa

0

@SamuraJack Collado zagra? jest na ławce?

0

ale klimat... ciarki przeszły mnie po całym ciele

2

Zimny deszczowy wieczór w Stoke go zweryfikuje.

0

@IronSanHybrid super grafika

0

@szymon6847 ale czy ma nasze DNA?

0

@KrwawiaceoczyVEB on ma dopiero 22 lata.

2

@Kettger GOATwaite*

1

@DaPidejpi wylecieć do Barcelony, mieszkać niedaleko Camp Nou i chodzić na każdy możliwy mecz :)

0

@Funak Aguero dostanie 19

2

chciałbym obejrzeć Milan w jednej grupie z nami :)

0

W innych ligach nikt nie widzi problemu, żeby zawodnik miał numer większy niż 25.

0

@koziar chyba żadnemu z nas nie uśmiecha się czekać kolejnych 28 lat na wygranie ligi xD

0

no to szykuj kocyk i grzej ławkę :)

0

@pele1282 nie wiedziałem, że Lukaku jest miłośnikiem tylu klubów

0

@Pogba pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają

1

Duet Pique i Garcia poraz kolejny, podoba mi się to.

8

Kibicem się jest a nie bywa.

0

Moneyba to niech sobie leci do Kataru zarabiać pieniążki

35

Demirów nigdy za wiele.

5

@Joopiter a on nie doznał jakiejś poważnej kontuzji w PAOKu?

2

no nie wiem…ten numer za dużo waży, a u Cou psycha już chyba dawno siadła

0

@amanter Perez wygląda jakby był wklejony xD

0

@konraden wczoraj zagrał bardzo dobrze.

0

podoba mi się taka FC Barcelona, jedynie Nico słaby występ.

1

Gerardowi asystował zawodnik, który by w tym meczu nie zagrał, gdyby nie Pique :)

0

pierwsze 4 minuty, a Memphis zachwycił już 3 razy, co za kocur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?