tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie mogę się doczekac naszej nowej lini obrony :D
Alba Lenglet Pique Roberto
13
mówcie co chcecie, ale Memphis jest o przynajmniej jedną półkę wyżej od Griezmanna.
0
miłego siedzenia na trybunach, panie Moneyba.
1
@Kz1234 działa działa
0
@SamuraJack Collado zagra? jest na ławce?
0
ale klimat... ciarki przeszły mnie po całym ciele
2
Zimny deszczowy wieczór w Stoke go zweryfikuje.
0
@IronSanHybrid super grafika
0
@szymon6847 ale czy ma nasze DNA?
0
@KrwawiaceoczyVEB on ma dopiero 22 lata.
2
@Kettger GOATwaite*
1
@DaPidejpi wylecieć do Barcelony, mieszkać niedaleko Camp Nou i chodzić na każdy możliwy mecz :)
0
@Funak Aguero dostanie 19
2
chciałbym obejrzeć Milan w jednej grupie z nami :)
0
W innych ligach nikt nie widzi problemu, żeby zawodnik miał numer większy niż 25.
0
@koziar chyba żadnemu z nas nie uśmiecha się czekać kolejnych 28 lat na wygranie ligi xD
0
no to szykuj kocyk i grzej ławkę :)
0
@pele1282 nie wiedziałem, że Lukaku jest miłośnikiem tylu klubów
0
@Pogba pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają
1
Duet Pique i Garcia poraz kolejny, podoba mi się to.
8
Kibicem się jest a nie bywa.
0
Moneyba to niech sobie leci do Kataru zarabiać pieniążki
35
Demirów nigdy za wiele.
5
@Joopiter a on nie doznał jakiejś poważnej kontuzji w PAOKu?
2
no nie wiem…ten numer za dużo waży, a u Cou psycha już chyba dawno siadła
0
@amanter Perez wygląda jakby był wklejony xD
0
@konraden wczoraj zagrał bardzo dobrze.
0
podoba mi się taka FC Barcelona, jedynie Nico słaby występ.
1
Gerardowi asystował zawodnik, który by w tym meczu nie zagrał, gdyby nie Pique :)
0
pierwsze 4 minuty, a Memphis zachwycił już 3 razy, co za kocur.