0

teraz tylko modlić się, żeby reszta Argentyńczyków nie dała dupy

0

@Kacper1432 spokojnie, ten mecz się jeszcze nie skończył

6

ale Argentyna jest uznawana za faworyta tylko dlatego, że Messi tam gra xD, gdyby nie on to ledwo do 1/8 by doszli.

9

tylko 4 minuty doliczone xD 4 minuty to oni na VARze sprawdzają jeden faul

0

kolejna szansa...

1

@Kettger wygląda jakby mial 140cm xD

1

przecież to jest żart jakiś xD

2

@toretto724 tegoroczne Euro jest świetne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

żałosna jest ta defensywa Argentyny

0

ciekawe instrukcje dostali Kolumbijczycy w przerwie

4

gość jest tak odporny na te wszystkie brutalne faule, że to jest niesamowite

1

@Rewolucja123 mocny zawodnik

0

@Tales_Omletu o takie ciekawostki w przerwach meczów nic nie robiłem

0

@Rewolucja123 szanuję, że chciało Ci się pisać taki tekst o tej porze.

0

@TridenteMSN trochę nuda, Leo coś poczarował na początku dlatego warto było zarywać noc :)

4

@codemat próbowałem spać po meczu Hiszpanii ale zasnąć nie mogłem i siedzę.

1

@barcamember nie ogarnia

1

@AFA90 Nico, główka, brama...

0

de Paul już oficjalnie przyklepany przez Atletico?

1

@kolo123 Tomasz Jasina, Bartłomiej Rabij

1

Brawo, brawoooooo!

0

@Rewolucja123 no strona tvp sportu ssie, kliknij sobie "na żywo" to opóźnienie będzie mniejsze

2

@PatrychoO a jaka piękna murawa

0

@GuerillaAthletic widzę, że nie tylko u mnie Lewy sobie nagrabił pójściem do Monachium.

0

Show czas zacząć!

0

@TridenteMSN zgłaszam się!

1

1

@Ronmes mam nadzieję, że dzisiaj Argentyna wchodzi do finału, a w finale niszczy Brazoli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?