0

w sumie ciekawe jakby de Jong sobie poradził jako stoper, w wywiadzie w Foot Trucku de Ligt powiedział, że ŚO to była nominalna pozycja Frenkiego.

0

ale te slowa nie byly jakies ofensywne ani mocne xD

0

drugi Douglas 100% xD

3

no niestety, jedyne plusy to przekozacki Dest oraz kolejna bramka i kolejny rekord Fatiego.

1

Na boisku jest, taki jest ale poza nim nie ma sobie równych, szczery jak nikt. Widzę go na fotelu prezydenta za pare lat.

0

@Greenalley kazdemu sie zdarza :p

1

@Greenalley to podsumowanie za wrzesień, a wtedy jeszcze był u nas.

2

Iniesta co ma forme, wspaniała jak na ten wiek

3

@hazo428 ja bym wlasnie postawil na dembele a antka sprzedal

0

wow przyjsc do Barcy tylko dla Leo XD

0

dramat, nienawidze Bartomeu.

0

@Undertaker87 prawda, Puyol byl najlepszym kapitanem, takim jakim Leo nigdy nie byl.

10

upokorzeniem jest to, ze zarzad doprowadzil do checi odejscia najwiekszej legendy klubu.

1

@esem91 o 180 raczej XD

0

@Zielony55 "Suareza i innych kolegow Messiego"

0

@contowsky jedyne pozegnanie Messiego jakie sobie wyobrazalem, to koniec kariery w Blaugranie, nigdzie indziej

15

"Dzisiejsza informacja o tym, ze Leo Messi chce opuscic Barcelone w tym okienku transferowym to dla mnie smierc kawalka mojej duszy. Ten czlowiek, mimo ze nie znam go osobiscie dawal mi nadzieje, radosc, wielkie emocje, byl i jest moim najwiekszym idolem, byl najwiekszy w mojej ukochanej Barcelonie i dla mnie najlepszy w historii. Te wszystkie lata, bramki, asysty przechodza mi przed oczami, a lzy cisna sie do oczu. Pustka i zal, jaka teraz czuje sa ogromne. Nic juz nie bedzie takie samo. Ciagle w moim sercu tli sie nadzieja, ze jednak Leo zostanie, ze ta historia ktora zaczela sie na serwetce nie skonczy sie rozstaniem bez pozegnania. Dzisiaj na pewno nie zasne, a smutek, zal i lzy beda mnie przepelnialy. Dzien, w ktorym Leo odejdzie bedzie dla wszystkich Cules dniem wielkiej smuty, bo to nie tylko odejscie najwiekszego pilkarza w historii, to odejscie naszych uczuc, wspomnien i emocji, czuje sie jakby umieral ktos dla mnie bliski."

Taka wiadomosc przeczytal na lajwie Michal Pol wyslana od jednego z kibicow Barcy. Mozna byc zlym na Messiego za to, co teraz sie dzieje w okol niego, ale trzeba miec dla niego szacunek za wszystko co zrobil dla klubu. Osobiscie podpisuje sie pod ta wiadomoscia obiema rekami i czuje to samo. Licze ze Messi zostanie.

1

w sumie jak wszystkie legendy tego klubu zegnaly sie z trofeami, a Messi odejdzie teraz, to pozegna sie meczem 2:8 z Bayernem...

1

@FilipBalwisz nie wyobrazam sobie konca Messiego w FCB w taki sposob, Xavi zegnal sie z potrojna korona, Leo tez powinien

10

Z calym szacunkiem do Leo, ale jesli chce przebudowy skladu, a obraza sie, bo Koeman powiedzial, ze nie widzi Suareza i innych kolegow Messiego w druzynie, to jak szatnia ma zostac przewietrzona? Nie rozumiem jego podejscia

0

@blaugrana1899 najwiekszy kibic Realu

0

mnie ciekawi tylko jedno, czy Bartomeu ma jakikolwiek dostep do twittera, facebooka czy instagrama, na ktorym pod oficjalnym kontem FCB wiekszosc komentarzy to #BartomeuOUT? dla swietego spokoju moglby podac sie do tej dymisji zeby chociaz minimalnie podbudowac swoj wizerunek, a wtedy Messi nie opuscilby klubu.

0

szykuje sie ciekawy poranek jutrzejszego dnia

0

@goma to bedzie okropne, ale zawsze jest szansa ze Barca zastrzeze ten numer

0

@azysko ale dembele moze grac obydwa skrzydla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?