tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w sumie ciekawe jakby de Jong sobie poradził jako stoper, w wywiadzie w Foot Trucku de Ligt powiedział, że ŚO to była nominalna pozycja Frenkiego.
0
ale te slowa nie byly jakies ofensywne ani mocne xD
0
drugi Douglas 100% xD
3
no niestety, jedyne plusy to przekozacki Dest oraz kolejna bramka i kolejny rekord Fatiego.
1
Na boisku jest, taki jest ale poza nim nie ma sobie równych, szczery jak nikt. Widzę go na fotelu prezydenta za pare lat.
0
@Greenalley kazdemu sie zdarza :p
1
@Greenalley to podsumowanie za wrzesień, a wtedy jeszcze był u nas.
2
Iniesta co ma forme, wspaniała jak na ten wiek
3
@hazo428 ja bym wlasnie postawil na dembele a antka sprzedal
0
wow przyjsc do Barcy tylko dla Leo XD
0
dramat, nienawidze Bartomeu.
0
@Undertaker87 prawda, Puyol byl najlepszym kapitanem, takim jakim Leo nigdy nie byl.
10
upokorzeniem jest to, ze zarzad doprowadzil do checi odejscia najwiekszej legendy klubu.
1
@esem91 o 180 raczej XD
0
@Zielony55 "Suareza i innych kolegow Messiego"
0
@contowsky jedyne pozegnanie Messiego jakie sobie wyobrazalem, to koniec kariery w Blaugranie, nigdzie indziej
15
"Dzisiejsza informacja o tym, ze Leo Messi chce opuscic Barcelone w tym okienku transferowym to dla mnie smierc kawalka mojej duszy. Ten czlowiek, mimo ze nie znam go osobiscie dawal mi nadzieje, radosc, wielkie emocje, byl i jest moim najwiekszym idolem, byl najwiekszy w mojej ukochanej Barcelonie i dla mnie najlepszy w historii. Te wszystkie lata, bramki, asysty przechodza mi przed oczami, a lzy cisna sie do oczu. Pustka i zal, jaka teraz czuje sa ogromne. Nic juz nie bedzie takie samo. Ciagle w moim sercu tli sie nadzieja, ze jednak Leo zostanie, ze ta historia ktora zaczela sie na serwetce nie skonczy sie rozstaniem bez pozegnania. Dzisiaj na pewno nie zasne, a smutek, zal i lzy beda mnie przepelnialy. Dzien, w ktorym Leo odejdzie bedzie dla wszystkich Cules dniem wielkiej smuty, bo to nie tylko odejscie najwiekszego pilkarza w historii, to odejscie naszych uczuc, wspomnien i emocji, czuje sie jakby umieral ktos dla mnie bliski."
Taka wiadomosc przeczytal na lajwie Michal Pol wyslana od jednego z kibicow Barcy. Mozna byc zlym na Messiego za to, co teraz sie dzieje w okol niego, ale trzeba miec dla niego szacunek za wszystko co zrobil dla klubu. Osobiscie podpisuje sie pod ta wiadomoscia obiema rekami i czuje to samo. Licze ze Messi zostanie.
1
w sumie jak wszystkie legendy tego klubu zegnaly sie z trofeami, a Messi odejdzie teraz, to pozegna sie meczem 2:8 z Bayernem...
1
@FilipBalwisz nie wyobrazam sobie konca Messiego w FCB w taki sposob, Xavi zegnal sie z potrojna korona, Leo tez powinien
10
Z calym szacunkiem do Leo, ale jesli chce przebudowy skladu, a obraza sie, bo Koeman powiedzial, ze nie widzi Suareza i innych kolegow Messiego w druzynie, to jak szatnia ma zostac przewietrzona? Nie rozumiem jego podejscia
0
@blaugrana1899 najwiekszy kibic Realu
0
mnie ciekawi tylko jedno, czy Bartomeu ma jakikolwiek dostep do twittera, facebooka czy instagrama, na ktorym pod oficjalnym kontem FCB wiekszosc komentarzy to #BartomeuOUT? dla swietego spokoju moglby podac sie do tej dymisji zeby chociaz minimalnie podbudowac swoj wizerunek, a wtedy Messi nie opuscilby klubu.
0
szykuje sie ciekawy poranek jutrzejszego dnia
0
@goma to bedzie okropne, ale zawsze jest szansa ze Barca zastrzeze ten numer
0
@azysko ale dembele moze grac obydwa skrzydla