tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podnosi ciśnienie :)
1
Frenkie!! Jazda z nimi. Po 3 punkty. Vamos!
1
@Herbert okej dzieki
0
Czy jakaś miła osoba wytłumaczyłaby mi, dlaczego znowu gramy w Senyerze? :P
3
i znowu Braithwaite i Busi w podstawowej 11stce...
0
nikt nie będzie za nim płakał
0
@Norbi2021 nosie
2
@7black4 dał go żeby nikt nie gadał, że Puig nie gra
1
"dajcie mu szansę na pewno w końcu odpali" ;)
0
szkoda, że zaplamił sobie tak dobry występ błędem pokroju Lengleta
3
Najgorsze: Griezmann, który znowu jest mierny z przodu, Pjanić, któremu w ogóle nie idzie i Braithwaite, wszyscy wiemy dlaczego.
Najlepsze: wciąż Pedri pokazuje się ze swojej najlepszej strony, Firpo, który ciągnął tę grę do przodu razem z nim oraz mimo wszystko Araujo, pierwszą połowę miał wyśmienitą.
0
Nasz crack miał okazję się odkuć ale on ma jedną nogę przecież
0
wchodzi Busquets żeby utrzymac wynik
0
@pilekpp nie grają źle, tylko tragicznie
0
żałosne, po prostu żałosne
0
@JarekS jak Busi? ten gość po wejściu z ławki zapomina jak sie gra.
1
ale ten Firpo jest dramatyczny, każda jego próba odbioru to jest faul
1
@FutbolToMagia albo chociaz antek
0
dlaczego nie Antek, Pedri czy chociaż Pjanić?
1
Suarez też nie prędko zostanie zastąpiony
2
@GadulkiGembulki nasz były zawodnik - Jordi Masip ;)
1
przydałby się Suarez
1
@Skipper1987 fajnie by było jakby wrócił do środka pola
0
Lenglet! W końcu
1
co tam sie stało z tymi kibicami xD
0
@catalanian09 fakt, posiadanie Cou i Antka w jednym składzie to męczarnia
0
@VeB 1899 jednak wyglądało to troszkę pewniej niż bez niego
1
Umtiti - Araujo w następnym meczu obowiązkowo.
0
@Vold94 mamy następce, też Urugwajczyk ;)
1
CO TO BYLO?? to jest środkowy obrońca przecież XD