0

podnosi ciśnienie :)

1

Frenkie!! Jazda z nimi. Po 3 punkty. Vamos!

1

@Herbert okej dzieki

0

Czy jakaś miła osoba wytłumaczyłaby mi, dlaczego znowu gramy w Senyerze? :P

3

i znowu Braithwaite i Busi w podstawowej 11stce...

0

nikt nie będzie za nim płakał

0

@Norbi2021 nosie

2

@7black4 dał go żeby nikt nie gadał, że Puig nie gra

1

"dajcie mu szansę na pewno w końcu odpali" ;)

0

szkoda, że zaplamił sobie tak dobry występ błędem pokroju Lengleta

3

Najgorsze: Griezmann, który znowu jest mierny z przodu, Pjanić, któremu w ogóle nie idzie i Braithwaite, wszyscy wiemy dlaczego.
Najlepsze: wciąż Pedri pokazuje się ze swojej najlepszej strony, Firpo, który ciągnął tę grę do przodu razem z nim oraz mimo wszystko Araujo, pierwszą połowę miał wyśmienitą.

0

Nasz crack miał okazję się odkuć ale on ma jedną nogę przecież

0

wchodzi Busquets żeby utrzymac wynik

0

@pilekpp nie grają źle, tylko tragicznie

0

żałosne, po prostu żałosne

0

@JarekS jak Busi? ten gość po wejściu z ławki zapomina jak sie gra.

1

ale ten Firpo jest dramatyczny, każda jego próba odbioru to jest faul

1

@FutbolToMagia albo chociaz antek

0

dlaczego nie Antek, Pedri czy chociaż Pjanić?

1

Suarez też nie prędko zostanie zastąpiony

2

@GadulkiGembulki nasz były zawodnik - Jordi Masip ;)

1

przydałby się Suarez

1

@Skipper1987 fajnie by było jakby wrócił do środka pola

0

Lenglet! W końcu

1

co tam sie stało z tymi kibicami xD

0

@catalanian09 fakt, posiadanie Cou i Antka w jednym składzie to męczarnia

0

@VeB 1899 jednak wyglądało to troszkę pewniej niż bez niego

1

Umtiti - Araujo w następnym meczu obowiązkowo.

0

@Vold94 mamy następce, też Urugwajczyk ;)

1

CO TO BYLO?? to jest środkowy obrońca przecież XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?