tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale Ter Stegen rządzi w tej bramce
0
biedny Pedrito, poświęcił się i uratował nas przed bramką wyrównującą. Brawo!
0
@El Plutoninho można tego nie rozumieć, ale kilka lat wstecz lewe skrzydło to była nominalna pozycja Marcina
0
@karolaskarol de Jong znowu wystawiony bardzo wysoko przez co pcha grę do przodu, Pedri też próbuje ukąsić i Messi też nie tak źle
0
@BarcaSupporter pewnie jego córka chciała żeby tak wyglądał
0
no to teraz para naszych środkowych obrońców mnie zaskoczyła, brawo panie Koeman
2
donejcik 100 dolarków i świeca będzie walona
0
@Wittgenstein bardzo mi z tego powodu wszystko jedno ;)
0
podziękujemy już temu panu.
7
Najlepsze: Frenkie i gra w obronie Araujo
Najgorsze: styl pressingu, brak skuteczności
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dzisiaj ciągnął całą grę od środka boiska aż po pole karne przeciwnika. Fajnie by było jakby każdy miał tyle chęci co on.
0
Araujo jest świetny dzisiaj
1
@PJ777 to prawda, Messi mentalnie jest już poza klubem, gra się nie klei, grają te same nazwiska. Busquetsa czy Alby nie powinno już tu dawno być.
2
tej drużynie potrzebny jest kapitan z krwi i kości.
0
@Magicc89PL głównie gra na szpicy
0
Cou znowu poleci na skrzydło?
1
shakira jest jaki jest, ale jednak obrona z nim w składzie wygląda o wiele solidniej
0
@tbas a najgorszy start od 33
0
@udarpawarotam otóż to, w punkt
0
człowiek orkiestra a takich nam potrzeba
0
@A_Gomesinho_21 końcówka twojego wpisu świetnie podsumowała robote obu tych panów
1
@Kismeth zamiast tego Setiena to chyba Valverde bym tam dał, subiektywnie
0
szkoda wszystkich Argentyńczyków
0
@payn100 oczywiście, CR7 od paru ostatnich lat śmiga sobie na 9tce, strzela gole to nic go nie obchodzi, Messi przez ostatnie lata musiał nosić ten klub na swoich plecach i wcale mnie nie dziwi, że brakuje mu chęci i powoli sie wypala.
0
jadą nas, z taka chęcią do gry u niektórych piłkarzy będzie problem gonić wynik
5
karny z kapelusza
2
@beny159 prime Neymara można chyba zaliczyć do sezonów w Barcy ale to nigdy nie był (i nie będzie) poziom tej dwójki
0
@mindbender84 niestety taka jest prawda