0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ale Ter Stegen rządzi w tej bramce

0

biedny Pedrito, poświęcił się i uratował nas przed bramką wyrównującą. Brawo!

0

@El Plutoninho można tego nie rozumieć, ale kilka lat wstecz lewe skrzydło to była nominalna pozycja Marcina

0

@karolaskarol de Jong znowu wystawiony bardzo wysoko przez co pcha grę do przodu, Pedri też próbuje ukąsić i Messi też nie tak źle

0

@BarcaSupporter pewnie jego córka chciała żeby tak wyglądał

0

no to teraz para naszych środkowych obrońców mnie zaskoczyła, brawo panie Koeman

2

donejcik 100 dolarków i świeca będzie walona

0

@Wittgenstein bardzo mi z tego powodu wszystko jedno ;)

0

podziękujemy już temu panu.

7

Najlepsze: Frenkie i gra w obronie Araujo
Najgorsze: styl pressingu, brak skuteczności

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dzisiaj ciągnął całą grę od środka boiska aż po pole karne przeciwnika. Fajnie by było jakby każdy miał tyle chęci co on.

0

Araujo jest świetny dzisiaj

1

@PJ777 to prawda, Messi mentalnie jest już poza klubem, gra się nie klei, grają te same nazwiska. Busquetsa czy Alby nie powinno już tu dawno być.

2

tej drużynie potrzebny jest kapitan z krwi i kości.

0

@Magicc89PL głównie gra na szpicy

0

Cou znowu poleci na skrzydło?

1

shakira jest jaki jest, ale jednak obrona z nim w składzie wygląda o wiele solidniej

0

@tbas a najgorszy start od 33

0

@udarpawarotam otóż to, w punkt

0

człowiek orkiestra a takich nam potrzeba

0

@A_Gomesinho_21 końcówka twojego wpisu świetnie podsumowała robote obu tych panów

1

@Kismeth zamiast tego Setiena to chyba Valverde bym tam dał, subiektywnie

0

szkoda wszystkich Argentyńczyków

0

@payn100 oczywiście, CR7 od paru ostatnich lat śmiga sobie na 9tce, strzela gole to nic go nie obchodzi, Messi przez ostatnie lata musiał nosić ten klub na swoich plecach i wcale mnie nie dziwi, że brakuje mu chęci i powoli sie wypala.

0

jadą nas, z taka chęcią do gry u niektórych piłkarzy będzie problem gonić wynik

5

karny z kapelusza

2

@beny159 prime Neymara można chyba zaliczyć do sezonów w Barcy ale to nigdy nie był (i nie będzie) poziom tej dwójki

0

@mindbender84 niestety taka jest prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?