tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wraca stary, dobry Leo!
0
@Eryx_10 ja pytalem, dzieki za info
0
@daff1992 38 minuta dopiero
0
kto dostał czerwo i za co?
7
Oby to nie było nic poważnego. Co jak co ale obrona z nim wygląda pewniej niż z Umtitim.
1
@Tomek54321 nie, to Busi gra najgorzej z całej kadry
1
no to Busi wbija jubileuszowa spotkanie i żegna się z Camp Nou...oby
12
oby Messi został, bo ma pod sobą dwóch uczniów, których musi wyszkolić
9
nie moge się doczekać na jego duet z Pedrim.
2
to co, Leo po hat-tricka i zamyka usta wszystkim hejterom tutaj? ;)
0
gdyby nie Araujo to mielibyśmy remis
1
@oZinho w tym sezonie widać po nim, że mu sie zachciało dlatego ja wierzę.
1
@Eryx_10 Griezmann jest jak zwykle niewidoczny, a Araujo trzyma poziom i dalej gra nienagannie
0
@Imonkey bo Koeman cały czas coś do niego ma
0
@Vold94 bez kitu on tu chyba za karę gra
23
Pedri jest niesamowity.
3
@michalch9 warto wierzyć
15
o to ten Messi, którego już nikt tu nie chce i de Jong, który podobno gra przeciętnie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Akrobata89 pewnie dlatego, że jego prawa noga nie istnieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lenglet wzięty na raz
0
@Doniu814 uzasadnij
1
@Alan_fcbfan co Busi da innego niż podniesionego ciśnienia?
1
najlepsze: FDJ, Araujo, Dest, Pedri
najgorsze: nieumiejętność strzelenia więcej niż 1 bramki drużynie z końca tabeli
0
@diablozgr o czymś takim właśnie trzeba mówić
3
@Alan_fcbfan i to jak najszybciej
5
musimy się przyzwyczaić do takich meczów...zaczynam tęsknić za Valverde
6
i 3 środkowy obrońca XDDDDD jedziemy utrzymać 1-0 z Huescą, która jest ostatnia w tabeli
10
Martin to zawodnik pokroju właśnie takiej Huesci