0

wraca stary, dobry Leo!

0

@Eryx_10 ja pytalem, dzieki za info

0

@daff1992 38 minuta dopiero

0

kto dostał czerwo i za co?

7

Oby to nie było nic poważnego. Co jak co ale obrona z nim wygląda pewniej niż z Umtitim.

1

@Tomek54321 nie, to Busi gra najgorzej z całej kadry

1

no to Busi wbija jubileuszowa spotkanie i żegna się z Camp Nou...oby

12

oby Messi został, bo ma pod sobą dwóch uczniów, których musi wyszkolić

9

nie moge się doczekać na jego duet z Pedrim.

2

to co, Leo po hat-tricka i zamyka usta wszystkim hejterom tutaj? ;)

0

gdyby nie Araujo to mielibyśmy remis

1

@oZinho w tym sezonie widać po nim, że mu sie zachciało dlatego ja wierzę.

1

@Eryx_10 Griezmann jest jak zwykle niewidoczny, a Araujo trzyma poziom i dalej gra nienagannie

0

@Imonkey bo Koeman cały czas coś do niego ma

0

@Vold94 bez kitu on tu chyba za karę gra

23

Pedri jest niesamowity.

3

@michalch9 warto wierzyć

15

o to ten Messi, którego już nikt tu nie chce i de Jong, który podobno gra przeciętnie ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Akrobata89 pewnie dlatego, że jego prawa noga nie istnieje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lenglet wzięty na raz

0

@Doniu814 uzasadnij

1

@Alan_fcbfan co Busi da innego niż podniesionego ciśnienia?

1

najlepsze: FDJ, Araujo, Dest, Pedri
najgorsze: nieumiejętność strzelenia więcej niż 1 bramki drużynie z końca tabeli

0

@diablozgr o czymś takim właśnie trzeba mówić

3

@Alan_fcbfan i to jak najszybciej

5

musimy się przyzwyczaić do takich meczów...zaczynam tęsknić za Valverde

6

i 3 środkowy obrońca XDDDDD jedziemy utrzymać 1-0 z Huescą, która jest ostatnia w tabeli

10

Martin to zawodnik pokroju właśnie takiej Huesci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?