tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak Araujo się tam znalazł xD
1
MAMY TO!!!!!!!!!!!
1
po trzy punkty, Vamos!
14
można Szczurasa nie lubić, ale jako jedyny daje jakość na lewej stronie. To, co robi zawsze działa.
3
ale piłeczka od Franusia
2
@antyPinokio wow, szanujesz nasze legendy tak samo jak Real
0
@Kamilb1988 a do tej pory kto najlepszy na boisku u nas?
0
panowie pomocy, dopiero się obudziłem, ile mnie ominęło? co ciekawego się działo?
0
każdy narzekał, że Koeman targa za sobą zawodników, którzy nie grają więc nie wziął ze sobą Konrada. Szkoda, bo minuty, które dostał z Cornellą wykorzystał bardzo dobrze.
0
@monsterrize mecze co 3 dni, brak zmiennika, granie niemal 90 minut co mecz i liczysz, że wszystko będzie śmigać?
0
a skąd pewność, że w marcu sytuacja się nie pogorszy?
2
@sokot spoko, ale nie do PSG.
0
@BarcaInfo ciekawe jak DissBlaster by to opisał w swoich skrótach kolejki :D
29
brawo Riqui, ale warto też pochwalić rajd de Jonga i asystę ;)
0
@mildan1704 chyba nikt nie rozumie poza Koemanem
2
XD brak mi słów, nawet nie chcę mi sie komentować tej zmiany
6
wow, Busquets ze strzałem
2
@dawidw4 albo gdy ktoś chce zrobić z niego drugiego Bartrę, wtedy włącza nitro
0
niech wpuści kogoś, kto będzie pchał tę grę do przodu, Trincao to drewniak
0
jeśli Trincao nie istnieje w meczu z trzecioligowcem to chyba temu panu już podziękujemy.
0
niech Collado pokaże, że jest lepszy niż Trincao
0
@Coutinho007 jest Sergi Rosanas
1
@Michalak było napisane
0
czekam na debiut Collado.
1
@Jon_Snow zobacz sobie inną perspektywę: https://x.com/MediaFff/status/1350947510680956932
0
@odvvazny toć to grzech
0
@FutbolToMagia tak, to prawda, że ani styl ani wyniki go nie bronią. ale czy od niego zależy m.in. wykończenie w meczach czy data wyborów? Tusquets pokazał jakim jest baranem i widać jak zależy mu na dobru klubu. Konsekwencją tego jest brak możliwości transferów, wywalenie niepotrzebnego szrotu i kupienie kogokolwiek na rotację, bo z ławki nie mamy nikogo kto zrobi różnicę.
11
nie potrzebujemy nikogo, kto gra taki antyfutbol jak on.
0
może Koeman jakiegoś młodziana weźmie z rezerw
1
@seed123 nie wbiegł z niego z premedytacją tylko to bask specjalnie zablokował mu drogę