tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku no przecież zasłużył
1
@LeoMessi1994 mi też, od zawsze
9
@DonAndrzejos Collado od przyszłego sezonu oficjalnie będzie zawodnikiem pierwszego zespołu
0
@Barcelonista94 photocall.tv
0
@kondrel19 gdy świnia chce odnieść sukces w biznesie musi być pazerna ;)
5
@mutombo co ty gadasz
0
czy oni nie wiedzą, że Pedri jest zbyt młody, żeby grać tak często? To jeszcze cud, że nie doznał kontuzji
0
@JohnnyBarca a to nie wiedziałem, jest tutaj jakiś artykuł o tym?
0
@JohnnyBarca Qatar Foundation też kiedyś było
0
@normasubiektywna byłby dobrym zmiennikiem i szkoda, że nie dostał tu szansy
0
@BarcaaVEB teledysk konkretny
0
@normasubiektywna był jeszcze Abel Ruiz, który świetnie sobie radzi w lidze portugalskiej.
2
Pedri to robocop
0
@BarcaInfo ciekawe ile takich talentów jak on się zmarnowało przez właśnie takie warunki
0
@ferdas_rawa Emerson to ten typ bocznego obrońcy urodzonego, by grać wysoko, więc myślę, że po prostu zmarnowałby się konkretnie grając jako środkowy
1
@mr_robot szukanie drugiego dnia niepotrzebnie moim zdaniem.
1
ile bym dał, żeby Araujo miał tak samo odporny na kontuzję organizm co Antek...
2
Pan Prezydent. (znaki)
0
@elmayakos Płacheta nic do tej pory nie pokazał
0
@arkasath można podpiąć pod to też granie u boku Messiego i występowanie w LM, bo z BVB trochę ciężko, by się tam w ogóle dostać
0
@Pilka_jest_okragla niezwykły talent
0
@BarcaInfo przecież sędzia stał obok xD niesamowite
6
"Brazylijski klub już w przeszłości ubijał korzystne interesy choćby przy sprzedaży Paquety do Lyonu..." chyba wkradł się błąd, bo Paqueta z Flamengo przechodził bezpośrednio do Milanu.
1
to coś jak BVB, która ma oddzielne koszulki na ligę oraz UCL
1
@ElKamil był, ludzie jechali go za nieudane dryblingi i zwody
5
no no maszyna ruszyła, Koeman się dopiero rozkręca!
23
Sociedad dostało dzisiaj 6 bramek na ich własnym stadione...Vamos Koeman!
0
Matheus na ławce? Dopiero co rozegrał mecz z Cornellą, ktoś wytłumaczy? xD
0
@fenix1983 a Peque jak sobie radzi?
46
Jeśli Laporta go ściągnie to naprawdę czapki z głów.