1

koło Eto'o to on nawet nie stał xD

4

czas pokazał jak będzie nam go brakowało..

0

@Rewolucja123 oddamy wam te punkty

0

@analitykTaktyki człowieku on ma 21 lat

0

La Liga ośmiesza się sama, bez niczyjej pomocy.

0

"liga parzy, czyli kto wygrywa tytuł ten śmierdzi..."

0

@DonFerdinando również z bólem serca stwierdzam, że MATS mógłby zachowywać się o wiele lepiej w takich sytuacjach i odbiega poziomem od reszty bramkarzy z topu, do których każdy go zaliczał.

1

@Patryk966 ja też nie, pozdrawiam

0

co ten Koeman powiedział znowu?

6

trzeba było napisać artykuł o zapomnianych zawodnikach, żeby Umtiti w końcu zagrał.

10

Moriba za Pedriego obowiązkowo.

3

Griezmann? TOP!

3

@RanDiFCB w sumie dalej nie wiadomo, Koeman go zdjął i gdy schodził to Holender był na niego strasznie zdenerwowany.

0

@RiyoBlake to nasz obowiązek.

2

Araujo kompletnie bez formy...

0

@Murazor wydaje mi się, że Konrad jest zbyt overrated

2

@Abominacja tak, ja.

20

#NieDlaSuperligi

0

@WesePL2002 niestety

1

szkoda, że Luis nie mógł celebrować tego razem z nimi

0

@mildan1704 wszystkiego najlepszego!

0

@johny11 Matheusa też nie

0

@Munio tu nie chodziło o klasyk :p

0

myślę, że zagra na napadzie

0

wracaj Ansu, bo bardzo Cię potrzebujemy!

3

ale mocarny skład :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DiffieHellman Manzano chyba też jest kibicem Realu

0

@tomasz.s94 bardzo możliwe, że będzie zawodnikiem pierwszego zespołu od następnego sezonu

0

@tomasz.s94 jak najbardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?