16

jakby to Barca grała to już dawno zszedłbym na zawał xD

0

@yla myślisz, że każdy nastolatek, który wyjdzie z Barcy B od razu wskoczy na poziom Xaviego prime?

16

Kochamy Cię Leo!

0

Oscara proszę zostawić w spokoju.

0

@Gregor1899 to w sumie nie zależy od Laporty, musi się znależć jakiś frajer, który będzie chciał Lengleta.

9

Z całym szacunkiem do Niemca ostatnio jest mocno przeciętny.

2

może za rok jako asystent albo do Barcy B?

1

@taris albo MATS

2

Z taką obroną nie ma co walczyć o żadne mistrzostwa, schodzi Araujo i wszystko się sypie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArturS wątpie, żeby Flick chciał do nas iść, a on i tak chyba mówił, że chce przejąć reprezentację Niemiec

1

@Krystian1588 może to szansa dla Pimienty?

0

co ten MIlan dzisiaj? XD

0

@forest z Luisem byłoby o wiele łatwiej pod bramką rywala w większości meczów.

3

Brahim golazo, jazda z tym Juventusem

0

Depay oficjalnie przyklepany?

0

ładnie się ustawili.

1

Messi pięknie się zrehabilitował, po tym żalosnym wolnym.

2

Pierdyknij skronią w ścianę i biegaj przez kolejne 60 minut.

2

@PatrychoO i Dest, który oprócz nas miał do wyboru Bayern w szczytowej formie.

1

"Nothing personal, kid"

1

przydałby się i to bardzo

25

Tuchel TOP, zmiótł taktycznie Zidana

1

jak na fajnych warunkach i jako zmiennik, to w sumie czemu nie?

0

Ederson świetna piłka

2

@JarekS dzięki za nominację
Godzilla od króla Eminema



nominacja: @SamuraJack

1

Puig to się wszędzie wepcha

3

wchodzi nasz ulubieniec :D

0

@Norbi2021 lepszy Pedri za 5mln niż Dembele i Coutinho za ponad 200 :)

0

@ksawizimens po czym wnioskujesz, że ten sezon jest już skończony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?