1

@DonMatteo901 na kimś to w sumie nie wygląda tak tragicznie.

0

wiadomo coś o wyjazdowych albo trzecich strojach?

0

ależ końcówka :D

6

szkoda Macedonii.

2

@mariosss20 bardzo przeciętnie

0

cały Hejt Park dzisiaj TOP.

3

@PiotrR zacina cały czas

0

@Bykunn na reanimacje to chyba jakies 20 minut

0

streści ktoś co mówili w studiu TVP, że tak każdy po nich jedzie?

0

@oskar_wojak Eriksen upadł na murawę bez żadnego kontaktu z przeciwnikiem, a mecz został zawieszony.

4

może w końcu UEFA pójdzie po rozum do głowy...

10

Inter lubi starych piłkarzy, a u nas gra taki jeden Hiszpan na prawej obronie.

0

@korolocik do zostawienia Collado, Monchu, możliwe że Pique, Puig i Griezmann jeśli nikt nie będzie na niego chętny

0

patrząc na koszulki, które Puma robi m.in. dla Milanu i BVB jestem w 100% za.

1

@korolocik wyprzedajmy całą kadrę, a w tym młodzików. Na pewno nam to pomoże w obecnej sytuacji!

1

@JohnBarça niczym.

0

@bielnikk Cucurella na wahadło jak znalazł.

2

Thank you and good luck

0

są jakieś przecieki odnośnie drugiego oraz trzeciego kompletu strojów?

1

Witamy w domu Eric :)

0

@Emhyr we wrześniu 17

5

nie mogę się doczekać widoku Aguero w naszej koszulce :)

10

@WWE1242 Teemo Pukki

1

@lukas10 nie tylko z Polski

0

@kejdzi i dobrze.

1

@viscajasiek Kante gra jakby go pięciu było

8

@WWE1242 to niezły Semedo kot, a Dest leszcz xD

7

Lachu nagrał kiedyś film z braćmi Żuk ;)

0

@Magicc89PL co ma do tego Laporta XD

0

za marzenia nie karają...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?