tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
nic dodać, nic ująć XDD
1
@BartqRKO Podkarpackie, również dostałem
1
Otamendi jaki szef xD
1
DAWAJ LEO! Jak nie dzisiaj to nigdy
1
@AntekGriezmann wolałbym zobaczyć przód
5
przyszłość :)
1
Wiśnia kozak :)
7
Wyobraźcie sobie w jednym składzie Fatiego, Pedriego i Demira
12
koszulka na LM jakby ktoś jeszcze nie widział :) moim zdaniem jest piękna.
0
Aguero nie miał być przypadkiem zmiennikiem? Kto będzie go zmieniał skoro Depay będzie na skrzydle a Marcina chcą sprzedać? xD
6
@BartqRKO Kasper Schmeichel to naprawdę klasowy bramkarz, lubię go bardzo
0
@JordiElNino wtedy nie było VARu, teraz jest.
4
czuję taki sam ból i smutek jak po odpadnięciu Ajaxu z LM w sezonie 18/19
3
finał oczywiście w Londynie :)
0
@masa11 nie, Kane faulował
1
jestem zniesmaczony.
2
Ronaldo powinien się uczyć od Damsgaarda
10
No to całym serduszkiem za Danią!
4
@IronSanHybrid piękne zdjęcie
6
CIEKAWOSTKA: Braithwaite jest na liście Forbes. Nie jest milionerem, jest multimilionerem. Ma firmę zajmująca się obrotem nieruchomościami w USA, którą dzieli z wujem. Jej wartość to 250M dolarów. Z żoną ma firmę odzieżową, której obroty sięgają dziesiątek milionów dolarów.
Jest ktoś w stanie to potwierdzić?
1
Martin im pokaże jak się gra.
1
https://x.com/CrewsMat19/status/1412310149176315906
ostatnie i idę spać, dobranoc La Ramblo!
2
@Pawelsky w punkt.
2
https://zapodaj.net/657bba59b4a60.jpg.html
super widok :) warto było zarwać noc
24
niesamowicie go porobił Martinez
1
o, nagle przypomniał sobie o VARze? xD
0
Lautaro nie trafi
0
@tomekjd MÓWIŁEM XDDD
1
Martinez do głowy mu wszedł
0
w Olmo sie chłop zabawił xD