23



nic dodać, nic ująć XDD

1

@BartqRKO Podkarpackie, również dostałem

1

Otamendi jaki szef xD

1

DAWAJ LEO! Jak nie dzisiaj to nigdy

1

@AntekGriezmann wolałbym zobaczyć przód

5



przyszłość :)

1

Wiśnia kozak :)

7

Wyobraźcie sobie w jednym składzie Fatiego, Pedriego i Demira

12



koszulka na LM jakby ktoś jeszcze nie widział :) moim zdaniem jest piękna.

0

Aguero nie miał być przypadkiem zmiennikiem? Kto będzie go zmieniał skoro Depay będzie na skrzydle a Marcina chcą sprzedać? xD

6

@BartqRKO Kasper Schmeichel to naprawdę klasowy bramkarz, lubię go bardzo

0

@JordiElNino wtedy nie było VARu, teraz jest.

4

czuję taki sam ból i smutek jak po odpadnięciu Ajaxu z LM w sezonie 18/19

3

finał oczywiście w Londynie :)

0

@masa11 nie, Kane faulował

1

jestem zniesmaczony.

2

Ronaldo powinien się uczyć od Damsgaarda

10

No to całym serduszkiem za Danią!

4

@IronSanHybrid piękne zdjęcie

6

CIEKAWOSTKA: Braithwaite jest na liście Forbes. Nie jest milionerem, jest multimilionerem. Ma firmę zajmująca się obrotem nieruchomościami w USA, którą dzieli z wujem. Jej wartość to 250M dolarów. Z żoną ma firmę odzieżową, której obroty sięgają dziesiątek milionów dolarów.

Jest ktoś w stanie to potwierdzić?

1

Martin im pokaże jak się gra.

1

https://x.com/CrewsMat19/status/1412310149176315906

ostatnie i idę spać, dobranoc La Ramblo!

2

@Pawelsky w punkt.

2

https://zapodaj.net/657bba59b4a60.jpg.html

super widok :) warto było zarwać noc

24



niesamowicie go porobił Martinez

1

o, nagle przypomniał sobie o VARze? xD

0

Lautaro nie trafi

0

@tomekjd MÓWIŁEM XDDD

1

Martinez do głowy mu wszedł

0

w Olmo sie chłop zabawił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?