tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
im więcej takich zawodników tym lepiej, dawać go.
1
Gavi to top talent, jeśli będzie się dobrze prowadził i w głowie będzie poukładane to mamy pomocnika na lata.
0
dzięki wam wszystkim!
57
Ansu sprawił mi dzisiaj świetny prezent urodzinowy :D
3
łezka w oku się kręci :)
0
to jest niesamowite, oni muszą udawać, nie ma innej opcji xD
63
w punkt.
1
to serio był faul na drugą żółtą??
0
@Survier no właśnie na odwrót
0
"być pewni, że w Kadyksie Barça spróbuje wygrać." spróbować? Oni MUSZĄ to wygrać
4
Araujo gdzie tylko zechce moze grać xD i w przeciwieństwie do Roberto jemu to wychodzi
1
herb pocałowany! kochamy Cię Araujo!!
0
@formentera2017 ta, ciekawe
1
Araujo ma chyba najwięcej strzałów ze wszystkich naszych piłkarzy dzisiaj xD
2
Koeman chyba poleci stąd szybciej niż myśleliśmy
1
Młodszej obrony to chyba nigdy nie mieliśmy, ciekawa linia ataku. Vamos!
0
marzenie mieć go tutaj
0
@Blanco16 powiedział nikt nigdy
0
@Mike1023 w takim razie my musimy strzelić 6 :)
0
wiedziałem, że zwolnienie Pimienty odbije się dla klubu czkawką.
1
@sintesox chyba konflikt z klubem
1
Widzę Michała i od razu wchodzę :D
0
czyli Roberto wraca na PO, a jedyna alternatywę jaką mieliśmy została sprzedana...
0
DAWIDOWICZ KARATE KID
5
spokojnie, tym razem jest po naszej stronie
4
@MCPaRaCa które to już jego podejście?
1
@Fenelon ale Haaland to jest dzik
0
@amanter mamy bardzo utalentowanych bramkarzy w Barcelonie B
0
Smutne jak z klubu opierającego się na wychowankach przez tyle lat staliśmy się jednym z klubów, które wydały najwięcej na transfery
0
Demir + Demir = DeDeMirMir