1

im więcej takich zawodników tym lepiej, dawać go.

1

Gavi to top talent, jeśli będzie się dobrze prowadził i w głowie będzie poukładane to mamy pomocnika na lata.

0

dzięki wam wszystkim!

57

Ansu sprawił mi dzisiaj świetny prezent urodzinowy :D

3

łezka w oku się kręci :)

0

to jest niesamowite, oni muszą udawać, nie ma innej opcji xD

63



w punkt.

1

to serio był faul na drugą żółtą??

0

@Survier no właśnie na odwrót

0

"być pewni, że w Kadyksie Barça spróbuje wygrać." spróbować? Oni MUSZĄ to wygrać

4

Araujo gdzie tylko zechce moze grać xD i w przeciwieństwie do Roberto jemu to wychodzi

1

herb pocałowany! kochamy Cię Araujo!!

0

@formentera2017 ta, ciekawe

1

Araujo ma chyba najwięcej strzałów ze wszystkich naszych piłkarzy dzisiaj xD

2

Koeman chyba poleci stąd szybciej niż myśleliśmy

1

Młodszej obrony to chyba nigdy nie mieliśmy, ciekawa linia ataku. Vamos!

0

marzenie mieć go tutaj

0

@Blanco16 powiedział nikt nigdy

0

@Mike1023 w takim razie my musimy strzelić 6 :)

0

wiedziałem, że zwolnienie Pimienty odbije się dla klubu czkawką.

1

@sintesox chyba konflikt z klubem

1

Widzę Michała i od razu wchodzę :D

0

czyli Roberto wraca na PO, a jedyna alternatywę jaką mieliśmy została sprzedana...

0

DAWIDOWICZ KARATE KID

5

spokojnie, tym razem jest po naszej stronie

4

@MCPaRaCa które to już jego podejście?

1

@Fenelon ale Haaland to jest dzik

0

@amanter mamy bardzo utalentowanych bramkarzy w Barcelonie B

0

Smutne jak z klubu opierającego się na wychowankach przez tyle lat staliśmy się jednym z klubów, które wydały najwięcej na transfery

0

Demir + Demir = DeDeMirMir

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?