0

@Comentateiro Haaland > Mbappe od zawsze.

0

@RobiS hehe dopiero co płakał a już się usmiecha :))))

0

@BarcaInfo w końcu wystąpił przy pełnym stadionie :)

17

czyli jednak bez Isaka, nasi stoperzy mogą odetchnąć z ulgą.

0

bez Leo druga pozycja w tabeli nie byłaby złym wynikiem.

0

@LeonadisPL Puig będzie miał 6

0

korzysta ktoś z Fantasy La Liga? jest jakiś kodzik do ligi?

0

@LuisSalvano Demir, Nico i Gavi.

0

@blazeq będzie więcej części?

0

@Worny Douglas był od atmosfery w szatni

1

@NaFazieHitman do tego nie będą się widzieli ze swoimi znajomymi ze szkoły czy osiedla.

6

Kadencja prezydenta Laporty w pigułce:

- Zgłaszasz się do wyborów na prezydenta Barcelomki, by wywalić tego Bartka

- Stawiasz wielki plakat w Madrycie i obiecujesz podpisanie Messiego

- Wygrywasz wybory zdecydowaną większością i mówisz, że nie będziesz się sądził z nikim z poprzedniego zarządu

- Wszyscy kibice się cieszą, bo dochodzą wiadomości, że Leoś podpisze nowy kontrakt

- Dołączasz do Superligi i w niej zostajesz jak najdłużej

- Twoja drużyna przegrywa Mistrza Hiszpanii

- Koniec sezonu

- Ściągasz Kunę, Memfisa, Emersona i Eryczka

- Zwalniasz z kontraktu człowieka widmo Mateusza Fernandesa

- Ściągasz do klubu Yusufka Demira i Ruiza-Atila

- Obiecujesz więcej transferów

- Sprzedajesz Konrada

- Wszystko z kontraktem Leosia zmierza w dobrą stronę

- Pojawia się umowa LaLiga z CVC, którą odrzucasz

- Kontrakt Leosia się wysypuje

- Oszukałeś socios, ale nie są na ciebie aż tak wkurzeni, bo twoje nazwisko nie zaczyna się na B, a kończy się U

- Nie możesz zarejestrować nowych transferów

- Zapowiadasz walkę z poprzednim zarządem

- Wyjeżdzasz na wakacje, by zapomnieć o problemach

- W klubie dalej jest Jugol, Umtiti i Kutinio

- Zabaw się porządnie na Wakacjach i napisz głupiego posta na Twitterze

- Dalej nie masz zarejestrowanych transferów

- Nie spełnisz obietnic na sezon 2021/2022

- Twój budżet umiera

autor: Krytyczny Kibic Barcelony

0

a ziemia tylko dla ziemniaków

1

@aldewir jeśli komuś uderzyłaby sodówka do głowy po zagraniu kilku meczów w pierwszej drużynie to musiałby być nieziemsko głupi.

2

13

Ten sezon może pokazać jakim tak naprawdę Ronald jest trenerem. Koemanie ufam tobie, prowadź nas.

0

będzie pokazywane odbieranie pucharu na Polsacie?

2

@Damian11 Gavi - Pedri brzmi o wiele lepiej

0

Riqui zapełni nam lukę po Leo :D

0

dobra, tego to się nikt nie spodziewał

0

@Hubertusk ten numer za dużo waży, żeby wziął go ktoś taki jak Demir.

Moim zdaniem idealny kandydat to Memphis.

0

@maleta009 jeszcze nikt nie napisał, Polsat Sport News

0

1

Pomyśleć jak jeden durny prezydent zniszczył całą końcówkę kariery takiej legendy. Smutne, źle się na to patrzy...

1

0

@VirtuoZ w ciekawym świecie żyjesz

1

bardzo chciałbym, żeby Leo zwołał jakąś konferencje prasową/wywiad w celu wyjaśnienia tego wszystkiego oraz, jak to było, jak się czuje itd.

1

@LuisSalvano pięknie opisane.

0

1

czyli zwykły fake news, w który wszyscy uwierzyliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?