tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
jest mi po prostu niedobrze kiedy pomyśle sobie, że cała święta trójca z Francji + Coutinho dalej tu są i będą pobierać ogromne kwoty za siedzenie w szpitalu albo granie totalnej padaki. Przez to absolutna legenda musiała odejść nie z własnej woli, a z przymusu.
AD10S Leo, dziękuje za wszystko.
3
@Encore dla Simonsa
0
on podpisał kontrakt z Barceloną, czy z Messim?
5
@Kgorecki2500 a niech idzie, tego to nawet nie szkoda.
0
@HighestInTheRoom nikt nie musiał pytać xD poza tym on tylko wyraził swoje zdanie na ten temat.
0
Tebas w formie jak zawsze
1
nie spodziewałem się takiego obrotu spraw...
2
@dariooo statystyki nie grają.
4
Puig powinien zrobić tak samo.
1
Dest gra zdecydowanie lepiej gdy jest po prawej stronie.
9
@cat_r37 mam nadzieję, że Collado dostanie jeszcze szansę, szkoda byłoby go stracić.
1
@culesjasiules https://x.com/FDJChief/status/1421521804502392833
3
cud, że Pedriemu nic się nie dzieje. On jest jakimś robokopem czy coś.
0
@fifek Dest jest nieszczęściem?
1
Pjanić to nie powinien tu przechodzić
1
@Pawel13sz to już jest :p
5
nie wiem, czy było już dzisiaj ale dla tych co nie widzieli Memphisa dziurawiącego Franka na treningu:
https://x.com/FDJChief/status/1420526891182796805
0
@patry295 tam był ktoś jeszcze oprócz Lopeza i Icardiego? bo jakoś ominęła mnie ta cała sprawa z Wandą xD
0
@dzefrej234 Pereira
0
co ten Borek niemiły taki xD stało się coś?
0
@Ansufati123 real
0
@BarcaInfo to jakieś świeże nagranie?
63
rok temu odrzucił też Bayern i wybrał nas, szacun w opór.
0
mam nadzieję, że dasz nam tryplet :D
0
spoko, niech go biorą nawet ostatniego dnia okienka byleby stąd odszedł raz na zawsze.
10
"Messi is finished"
2
dajcie odetchnąć temu Pedriemu...
0
@ElTomas tak, poszła.
1
czyli nici z przyjścia do nas :/
5
@RR Messi nie jest nawet zawodnikiem klubu xD a Fati przecież leczy kontuzję.