8

jest mi po prostu niedobrze kiedy pomyśle sobie, że cała święta trójca z Francji + Coutinho dalej tu są i będą pobierać ogromne kwoty za siedzenie w szpitalu albo granie totalnej padaki. Przez to absolutna legenda musiała odejść nie z własnej woli, a z przymusu.

AD10S Leo, dziękuje za wszystko.

3

@Encore dla Simonsa

0

on podpisał kontrakt z Barceloną, czy z Messim?

5

@Kgorecki2500 a niech idzie, tego to nawet nie szkoda.

0

@HighestInTheRoom nikt nie musiał pytać xD poza tym on tylko wyraził swoje zdanie na ten temat.

0

Tebas w formie jak zawsze

1

nie spodziewałem się takiego obrotu spraw...

2

@dariooo statystyki nie grają.

4

Puig powinien zrobić tak samo.

1

Dest gra zdecydowanie lepiej gdy jest po prawej stronie.

9

@cat_r37 mam nadzieję, że Collado dostanie jeszcze szansę, szkoda byłoby go stracić.

3

cud, że Pedriemu nic się nie dzieje. On jest jakimś robokopem czy coś.

0

@fifek Dest jest nieszczęściem?

1

Pjanić to nie powinien tu przechodzić

1

@Pawel13sz to już jest :p

5

nie wiem, czy było już dzisiaj ale dla tych co nie widzieli Memphisa dziurawiącego Franka na treningu:
https://x.com/FDJChief/status/1420526891182796805

0

@patry295 tam był ktoś jeszcze oprócz Lopeza i Icardiego? bo jakoś ominęła mnie ta cała sprawa z Wandą xD

0

@dzefrej234 Pereira

0

co ten Borek niemiły taki xD stało się coś?

0

0

@BarcaInfo to jakieś świeże nagranie?

63

rok temu odrzucił też Bayern i wybrał nas, szacun w opór.

0

mam nadzieję, że dasz nam tryplet :D

0

spoko, niech go biorą nawet ostatniego dnia okienka byleby stąd odszedł raz na zawsze.

10

"Messi is finished"

2

dajcie odetchnąć temu Pedriemu...

0

@ElTomas tak, poszła.

1

czyli nici z przyjścia do nas :/

5

@RR Messi nie jest nawet zawodnikiem klubu xD a Fati przecież leczy kontuzję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?