4

Tak oglądam sobie skróty naszych meczów w Pucharze Króla i doszedłem do wniosku, że mimo tej fali nieszczęść poprzedni sezon był niesamowicie emocjonujący. Mam nadzieję, że następny dostarczy nam równie wiele wrażeń.

0

@Image obstawiam, że pójdzie do Premier League

0

@Pawelec7 powiedz nam cos czego nie wiemy

1

Komentarz niesamowity, czuć te emocje.

0

@korolocik Puig to nawet nie ma kiedy spróbować jakiegoś podania xD

1

@SinMistico Pedri ma dopiero 18 lat

1

@Kgorecki2500 wszyscy.

0

byłaby jakaś kara dla kogoś, kto by nie uklęknął?

1

KDB w składzie, więc czeka nas dzisiaj niezłe widowisko :)

0

@arsenallondyn0 tak, Hiszpania zagra ze zwycięzcą meczu Belgia - Włochy

2

nie mogę XDDDDD

1

Moreno zmiana roku

0

to jest jakiś dramat xD

1

Sommer top, a poza tym to Hiszpania jest tak bezradna w polu karnym, że brak mi słów

0

Olmo błagam cię

0

Oby się obyło bez karnych, bo tutaj pies na spacer czeka

2

@izabella co? XD

1

@oskaritto z Leo Messo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przez ten czas zbudować fajny zespół, żeby Leo wygrał LM ten ostatni raz :D

za marzenia nie karają

0

Joan się Footrolla naoglądał

1

no troszkę się zdziwiłem

2

@IronSanHybrid jakby tak Neymar nie odszedł z Barcelony...

0

Biedny musiał mu rękę podać..

0

@Dominik1511 zgadnij

0

@Sergio_Devils Włochy albo Belgia, sercem jestem za Hiszpanią

3

sąsiady odpadają!

0

@Encore szczególnie Werner

0

Pedri nigdy nie zazna odpoczynku xD

4

XDDDDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?