1

@daniel32778 twarze cenzurują, żeby to właśnie wyglądało jakby było na serio.

1

Dziękujemy za schowanie żółwika do kieszeni :)

1

@dzagos ty dobre xD

1

2

psycha u Moraty siadła i obawiam się, że już na stałe

0

to było bardziej niż pewne

1

ależ spokój u Thiago

0

chłop co przewidział idealnie

0

@Nazio87 XDDDDDD

1

ludzie chcieli Thiago zamiast Busiego xD

0

Pau Torres jaki kot

0

na dogrywkę A.Traore byłby idealny

0

@Rewolucja123 no ładnie przewidziałeś

0

@BARCA171 myślę, że tak działa futbol

3

bycie średnim na każdej pozycji, na której gra to jego spora zaleta

5

Pięknie pojechał z tym Tebasem.

2

@AntekGriezmann już wzrosło do 50%

0

Dziękujemy za te 17 minut w Lidze Mistrzów Królu i żywa legendo. Będziesz tu niezapomniany.

0

@Katalończyk 99 skład Szachtara na ten mecz: Shevchenko (BR), Korniienko (LO), Marlon i Vitao (ŚO), Dodo (PO), Alan Patrick i Maycon (ŚPD), Murdyk (LP), Pedrinho (ŚPO), Tete (PP), Traore (N)

8

@doc dwie pozytywne informacje z samego rana :D

3

@izabella XD wiadomo o co chodziło, ale ja chyba odpuszczam bo już późno

0

oglądacie Argentynę?

0

pytanie do tych, którzy oglądali cały mecz, jak zagrała Kolumbia?

1

co za pajac xDDD

0

Cavani bezbłędnie

0

@Colon gra w Manchesterze United wcale nie jest taka stresująca

4

znowu "it's coming home" będzie od zasrania wszędzie

5

@GreatGig oczywiście, że nasza Duńska bestia

21

Marcin w półfinale, a Portugalia już dawno odpadła, wnioski nasuwają się same

Marcin > CR7

0

to moim zdaniem jest rownie brutalne:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?