tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipfcb2000 rugby to oni grali cały mecz. faulowali naszych aż 24 razy a posypały się dla nich tylko 3 żółte kartki.....
0
czy ktoś się jeszcze łudzi?
1
Wcale mnie nie dziwi taka reakcja Leo, 118 minuta, jest szansa, by wyrównać, a gość nie pozwala mu nawet z miejsca ruszyć gdy jest bez piłki. Ciekawe co by się stało gdyby role się odwróciły i to ktoś z Athleticu zostałby tak zatrzymany przez jednego z naszych zawodników...
5
zabolało od samego patrzenia...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@noface jak co mecz w sumie xd
12
jedziemy po pierwsze trofeum w 2021!
1
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
9
szykuje się wiele kontrowersji, będzie dym.
3
póki co wygląda najpewniej ze wszystkich naszych stoperów.
2
Griezmos kosmos
0
MATS KRÓL!!!!!!
1
@dariooo XD przecież on prawie w ogóle nie gra, bo Koeman sobie coś do niego ubzdurał i nie daje mu grać. Musiałby występować w każdym meczu, żeby miec stałą formę.
0
ale nas teraz słupek uratował
5
Araujo MVP dzisiaj.
0
czekaj, to nie był faul?
0
@yoli pewnie nie wiedział, że na plecy biegnie mu kolejny zawodnik
0
jak tak dalej pójdzie to FDJ będzie naszym najlepszym strzelcem xD
2
@mikokarla jaki Iborra?
2
ja nawet nie zdążyłem pomyśleć, w którą stronę pójdzie Dembele a on już sobie tę piłkę wypuścił i poleciał w pole karne...co gość ma potencjał to jest niepojęte.
7
już Koeman mógł dać Puiga w pierwszej 11stce
2
@mikokarla 1:0 albo 2:0 dla nas
0
@Marcel99 co jest nie tak z tym zdjęciem?
2
@Kgorecki2500 może na mecz z Cornellą dostanie szansę.
0
@MarcelNJ11 Fernandes. Matheus Pereira jest w Barcelonie B.
3
@Magicc89PL polać mu
9
i Puig uśmiechnięty jak zwykle, za to go niezmiernie szanuję.
0
3:0 i dominacja, oby Koeman wprowadził młodych
0
@Kiko jedziemy po top 2
3
@CZaras komentatorzy coś mówili, że od tego sezonu gdy bramka padnie po wcześniejszym PRZYPADKOWYM dotknięciu ręką to bramka jest zaliczona