0

@PuszkinFan chętnie oddałbym LL za wygranie CL

0

@Kismeth w sumie to nie wina Koemana

0

Pedri za Minguezę (dlaczego nie Araujo?), Busi

oczu kąpiel

0

@KrisKris oby tak było

3

gramy taką padake, że oczy bolą, a Cadiz zamurowany na swojej połowie i nie da sie ich w żaden sposób ukąsić
Cou nie istnieje na skrzydle, przewidywalny jak nigdy, cień samego siebie
Busquets to w ogóle sabotuje ten mecz

skrzydła nie istnieją
przydałby sie Ansu...

0

ten strzał Alby to podsumowanie pierwszej połowy w naszym wykonaniu...xD

27

jak to jest, że bez Messiego każdy wie jak grać, a gdy jest Leo w składzie to nikt

0

Dest jaki walczak

0

@Krukuuu dokładnie, dla niego tylko ŚPO.

0

poratuje ktos linkiem do stronki? strimsworld zacina caly czas

0

@7black4 to prawda kijowe są

0

@BARCA_FOR_EVER podbijam, tez jestem ciekawy

1

coś się szykuje

0

@Merher o co ci chodzi ziomuś, chyba inny mecz oglądasz xD

0

Marcin klasowa 9tka ;)

1

wspaniale widzieć szczęśliwego Griezmanna, morale wysokie to i na boisku gra świetnie

1

@Stricker zagrali jak za dawnych lat

0

@Vhaeraun a no i De Jong może grać na ŚO

0

@Vhaeraun tylko zawodnicy Barcy B

0

@KrystianR

pierwszy przykład z brzegu

1

@Vhaeraun Mingueza

0

@Songo91 przyzwoicie, pomimo kilku błędów pchał piłkę do przodu

0

jak spisywał się Balde?

1

mecz kompletny poza kontuzjowanym francuzem

0

@ramon59 zły mecz oglądasz

0

@karolaskarol za niedlugo powinien byc gotowy :/ ale nie wiem

0

nasza gra nie do poznania dzisiaj

0

@AlberoLuqe jest jeszcze za młody, żeby jego forma była stała, takich dołków spotka go jeszcze mnóstwo

2

Ter Stegen top 1 bramkarzy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?