tomekjd
Dołączył/a: sierpień 2020
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wyjaśniłby mi ktoś z jakiego powodu piłkarze Barcy maja czarną opaskę na ręce?
19
jak na złość przed meczem z Atleti :/
0
@dariooo dokladnie
0
@seeba jeszcze Hazard xD
0
@noface przydalby sie Cou za pedriego
0
@fifek chyba obroncy tego goscia juz nie istnieja
0
ciekawe gdzie antek musialby odejsc zeby zaczal strzelac
0
ale pileczka od Pedriego, ale u Griezmanna bez zmian
2
sporo dawnych kolegow w 11stce Betisu
2
@LyFT araujo chyba dalej kontuzjowany, poprawcie mnie jesli jestem dzbanem
0
@lukas10 w klasyku pokazał, że będą z niego ludzie tylko żeby głowa była zawsze na karku ;)
8
@Adrian_Borowiec to pewnie nawiązanie do tego jak Dani i Leo byli zgrani i jak widać bardzo chciałby, żeby Dest grał tak samo
1
@Tomek_TF albo puig
0
@Dargani w ajaxie wiele razy gral na stoperze ;)
1
@El dominatore nie trzeba przypominac, bo kazdy bedzie pamietal tego cepa i to co zrobil z klubem
1
@El dominatore chyba musisz zaktualizowac swoje zdjecie profliowe ;)
5
@TheBigShow roznica jest taka ze Ronaldo nie musial robic za czterech w ataku
1
@Tatazolwinia ile odbiera?
0
@MIX10 pchał grę do przodu, ma wizję gry, świetnie podanie między obrońców
0
ale Pedri to jest kot
0
@damcio24 oby wam w nadchodzących meczach zamknął morde.
0
@DonAndress Araujo obecnie kontuzjowany dlatego gra Pique, Cou to samo, a Roberto zamiast Desta tylko dlatego, że nad nim jest Dembele i Sergio jest od zabezpieczania tyłów.
1
@grzywa21m nic zlego nie zrobili
0
@MIX10 niestety...
4
@mateusz19191010 mnie się jeszcze Busi w wyjściowej 11stce nie podoba
0
Ruszyła odmłodniona, odnowiona maszyna. Oby tak dalej, VeB!
1
@PuszkinFan szkoda wlasnie ze Puig nie gra
0
@Rewolucja123 nie no po odejściu tego dramatycznego zarządu raczej nie odejdzie, o to mu chodziło.
0
szkoda, spotkanie Messiego i Ronaldo w innym spotkaniu niz El Clasico.
Ale dzięki temu jest większa szansa na wygraną albo chociaż remis xD
1
niech ten Puig w końcu zagra i dowiedzie swej wartości